Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 Płaciłem 250 zł, baterię sam kupowałem w s23 ultra.
4
@Luciano99 Nic dziwnego jak wczoraj 4 pak za niecałe 9 ziko był
https://zapodaj.net/images/9dcfaa3eb7d61.jpg
2
@BorzyKrzys Taki Sorloth w Serie A robi króla strzelców bez kłopotu
3
Endrick w starterze na mundialu?
0
@FcPortoFan1999 Ty co z takim antypolskim podejściem?
4
Trzeba zwiększyć szansę Majki i postawić na Sznajder
0
@July_6_BcN Ja mogę jej powiedzieć kiedy masz xD
1
@Cataloniec94
Ja też
6
Komuś tu ucierpiało sportowe ego, obrażona niunia musi wiedzieć, że pewnego poziomu nie przeskoczy i tymi wymówkami się tylko ośmieszyła
3
@Sysia11 Diana zmieniła swój sposób grania, swoje nastawienie, odłożyła zachowawczą grę i zaczęła grać mocniej, co przełożyło się na ogromną ilość błędów Sabalenki, która nie radziła sobie z wietrznymi warunkami
7
@Sysia11 Ona miała dwuletnią przerwe spowodowaną depresją, nawet myślała o całkowitym porzuceniu tenisa, pięknie ją życie nagradza.
Teraz tylko czekać aż pijawki z kanału sportowego i zero będą prosić o wywiady i wyciskać jak cytrynę.
52
@BorzyKrzys Ten typ szczekał do mikrofonu, wstyd że on w tym kraju gra jakiekolwiek koncerty i ktoś na nie przychodzi
2
@FcPortoFan1999 Ponieważ @Kessie żąda projektu Azjatka + dla Polaków
@macio_944 Najbardziej spontaniczna i naturalna radość ze wzruszeniem jaką widziałem na oczy
0
@Laminedependencia W końcu okradli go w 2010
1
@FcPortoFan1999 Podobają Ci się takie Azjatki @Kessie ?
3
Mbappe na pierwszym treningu reprezentacji Francji
0
@esem91 Ona zawsze grając w takich warunkach nie ma kontroli nad uderzeniami
1
@esem91 Wiatr zrobił swoje dzisiaj i Diana też świetnie w tych warunkach zagrała
0
Jestem ciekaw przebiegu meczu z Ruską Majki
1
Jeden drobny kroczek i możemy marzyć o finale Majki :D
0
@clyde Przepie*dala mecz
0
I co za takie zachowania nie dostaje upomnienia? Śmieszne
3
Kino w meczu Sabalenki
3
Niech tak mocniej jeszcze powieje w Paryżu :D
0
@Encore Przy tej obecnej formule na bateryjki nie jestem przekonany, chyba że rzeczywiście powrót do V8 nam zgotują.
1
@July_6_BcN Twoje też niczego sobie
1
@Encore Wygodne życia i pewne miejsce w zespole > sportowe ambicje jak widać. No nic zostaniemy w tym bagnie razem.
0
@Barca_Big_Moment Hincapie jest nie do ruszenia, przecież Arsenal dopiero co go wykupuje w tym oknie.
6
@Encore Ja nie byłem
4
@Nazio_87 Słońcem narodu