2

@LAMC_10 Płaciłem 250 zł, baterię sam kupowałem w s23 ultra.

4

@Luciano99 Nic dziwnego jak wczoraj 4 pak za niecałe 9 ziko był
https://zapodaj.net/images/9dcfaa3eb7d61.jpg

2

@BorzyKrzys Taki Sorloth w Serie A robi króla strzelców bez kłopotu

3

Endrick w starterze na mundialu?


0

@FcPortoFan1999 Ty co z takim antypolskim podejściem?

4

Trzeba zwiększyć szansę Majki i postawić na Sznajder




0

@July_6_BcN Ja mogę jej powiedzieć kiedy masz xD

1

@Cataloniec94


Ja też

6

Komuś tu ucierpiało sportowe ego, obrażona niunia musi wiedzieć, że pewnego poziomu nie przeskoczy i tymi wymówkami się tylko ośmieszyła


3

@Sysia11 Diana zmieniła swój sposób grania, swoje nastawienie, odłożyła zachowawczą grę i zaczęła grać mocniej, co przełożyło się na ogromną ilość błędów Sabalenki, która nie radziła sobie z wietrznymi warunkami

7

@Sysia11 Ona miała dwuletnią przerwe spowodowaną depresją, nawet myślała o całkowitym porzuceniu tenisa, pięknie ją życie nagradza.
Teraz tylko czekać aż pijawki z kanału sportowego i zero będą prosić o wywiady i wyciskać jak cytrynę.

52

@BorzyKrzys Ten typ szczekał do mikrofonu, wstyd że on w tym kraju gra jakiekolwiek koncerty i ktoś na nie przychodzi

2

@FcPortoFan1999 Ponieważ @Kessie żąda projektu Azjatka + dla Polaków
@macio_944 Najbardziej spontaniczna i naturalna radość ze wzruszeniem jaką widziałem na oczy

0

@Laminedependencia W końcu okradli go w 2010

1

@FcPortoFan1999 Podobają Ci się takie Azjatki @Kessie ?

3

Mbappe na pierwszym treningu reprezentacji Francji


0

@esem91 Ona zawsze grając w takich warunkach nie ma kontroli nad uderzeniami

1

@esem91 Wiatr zrobił swoje dzisiaj i Diana też świetnie w tych warunkach zagrała

0

Jestem ciekaw przebiegu meczu z Ruską Majki

1

Jeden drobny kroczek i możemy marzyć o finale Majki :D

0

@clyde Przepie*dala mecz

0

I co za takie zachowania nie dostaje upomnienia? Śmieszne

3

Kino w meczu Sabalenki


3

Niech tak mocniej jeszcze powieje w Paryżu :D

0

@Encore Przy tej obecnej formule na bateryjki nie jestem przekonany, chyba że rzeczywiście powrót do V8 nam zgotują.

1

@July_6_BcN Twoje też niczego sobie

1

@Encore Wygodne życia i pewne miejsce w zespole > sportowe ambicje jak widać. No nic zostaniemy w tym bagnie razem.

0

@Barca_Big_Moment Hincapie jest nie do ruszenia, przecież Arsenal dopiero co go wykupuje w tym oknie.

6

@Encore Ja nie byłem

4

@Nazio_87 Słońcem narodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?