Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Set na uśpienie rywala
0
@FcPortoFan1999 Niedobre novinky
2
Przybublikował młody
0
@FcPortoFan1999 Wystarczyły Twoje słowa o tym, że nie ma szans, dzięki w imieniu Czecha
0
@JimMorrisonFCB Nie ma jak obiegać na ładowanie z forehandu
0
Zabawa Kuby, raczej po meczu
0
@FcPortoFan1999 Nie radzi sobie z backhandem Czecha, inna gra niż siłowanie się forehandem na forehand Norwega
1
@July_6_BcN No ten pomidor z krzaczka od babci mogłabyś podrzucić, te z marketów nie mają takiego smaku. Jeszcze cebula do takiego pomidora *.*
2
Genialny Mensik przy siatce
1
@July_6_BcN Sałata, szyneczka, pomidorek i rzodkiewka, ewentualnie szczypiorek i czego chcieć więcej
2
@MessiForeverTheBest Potrzebny nam chłopak na orlik na zmianę, może po tych treningach po godzinie się nie połamie
0
@Kgorecki2500 No stary wstyd takie coś wstawiać
1
@FcPortoFan1999 Mówiłem :)
2
@Kgorecki2500 Hahaha
0
@Colon Mensik pięknie z oburęcznego minął
0
@FcPortoFan1999 Tym bardziej, że nie ma doświadczenia grania na tak długim dystansie w turniejach wielkoszlemowych, nawet młody wiek tu może na niewiele się zdać jeśli chodzi o siły
1
@FcPortoFan1999 Słuchaj się fachowców
2
Pepiczek z pierwszym setem, dobre novinky
0
@partymaker Niestety dało się tylko z wyłączonym dźwiekiem oglądać
3
@FcPortoFan1999
0
@agaFCB Nie no bez przesady, mój okres dorastania mówił co innego
0
@MessiForeverTheBest Słodki z wielkim szlemem
1
@mekston Trzeba trochę poddymić chłopaków
5
Mam mood jak Jacek Gmoch
0
Kuba Mensik gotuje fawelarza @FcPortoFan1999 @Encore
0
@FcPortoFan1999 Easy, Fonseca ma więcej w nogach, tu 5 setów czuję
1
@FcPortoFan1999 Nie doceniasz dzielnego Czecha, pamiętajmy że jego organizm musiał dojść do siebie po agonii na upałach, tu będzie inny Czech
1
@escarabajo Bym nie przesadzał z ta reprezentacyjną maszyną, szczególnie na dużych turniejach jak partolił jak leci setki
0
@FcPortoFan1999 Kciuki za pepiczka trzymamy
0
@kacperFCB_ Theo, Lucas i Digne chyba też