0

@FcPortoFan1999 Set na uśpienie rywala

0

@FcPortoFan1999 Niedobre novinky

2

Przybublikował młody

0

@FcPortoFan1999 Wystarczyły Twoje słowa o tym, że nie ma szans, dzięki w imieniu Czecha

0

@JimMorrisonFCB Nie ma jak obiegać na ładowanie z forehandu

0

Zabawa Kuby, raczej po meczu

0

@FcPortoFan1999 Nie radzi sobie z backhandem Czecha, inna gra niż siłowanie się forehandem na forehand Norwega

1

@July_6_BcN No ten pomidor z krzaczka od babci mogłabyś podrzucić, te z marketów nie mają takiego smaku. Jeszcze cebula do takiego pomidora *.*

2

Genialny Mensik przy siatce

1

@July_6_BcN Sałata, szyneczka, pomidorek i rzodkiewka, ewentualnie szczypiorek i czego chcieć więcej

2

@MessiForeverTheBest Potrzebny nam chłopak na orlik na zmianę, może po tych treningach po godzinie się nie połamie

0

@Kgorecki2500 No stary wstyd takie coś wstawiać

1

@FcPortoFan1999 Mówiłem :)

2

@Kgorecki2500 Hahaha


0

@Colon Mensik pięknie z oburęcznego minął

0

@FcPortoFan1999 Tym bardziej, że nie ma doświadczenia grania na tak długim dystansie w turniejach wielkoszlemowych, nawet młody wiek tu może na niewiele się zdać jeśli chodzi o siły

1

@FcPortoFan1999 Słuchaj się fachowców

2

Pepiczek z pierwszym setem, dobre novinky

0

@partymaker Niestety dało się tylko z wyłączonym dźwiekiem oglądać

3

0

@agaFCB Nie no bez przesady, mój okres dorastania mówił co innego

0

@MessiForeverTheBest Słodki z wielkim szlemem

1

@mekston Trzeba trochę poddymić chłopaków

5

Mam mood jak Jacek Gmoch


0

Kuba Mensik gotuje fawelarza @FcPortoFan1999 @Encore

0

@FcPortoFan1999 Easy, Fonseca ma więcej w nogach, tu 5 setów czuję

1

@FcPortoFan1999 Nie doceniasz dzielnego Czecha, pamiętajmy że jego organizm musiał dojść do siebie po agonii na upałach, tu będzie inny Czech

1

@escarabajo Bym nie przesadzał z ta reprezentacyjną maszyną, szczególnie na dużych turniejach jak partolił jak leci setki

0

@FcPortoFan1999 Kciuki za pepiczka trzymamy

0

@kacperFCB_ Theo, Lucas i Digne chyba też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?