3

@Czajka90 Dogadali się z Iraolą to pogonili łysolca

8

Duma narodu, Maja Chwalińska w 4 rundzie i drugim tygodniu RG, klasa!!!

0

@MessiForeverTheBest Ona jest beznadziejna technicznie, jedynie walenie na pałę z końcowej linii jej wychodzi jak ma dobry dzień

1

Pięknie Majeczka idzie w tym RG, a na początku meczu wydawało mi się, że ma problem z kontuzją i jej najlepszy element w grze czyli poruszanie się po korcie kuleje, oby zamknęła ten mecz

5

@gumaz w Budapeszcie


1

@Kessie

3

@Lanosss Przygotuj majtki na zmianę

4

PSG to już przeszłość @Kessie @Czajka90


2

Babeczka którą gracze EA FC znają popisała się konkretnym trafieniem


1

@Popitek12 Gyöksres z hattrickiem o to chodzi

6

@Nazio_87 No w środowisku waszym nic dziwnego, mi na przykład koło ptaka lata czy fraudvarez do was przyjdzie, chyba ze tranafer za 80+ baniek Gordona to jakieś wow

0

Ciekawy mecz Pań, zerknę


4

Kocham obu, nic nie poradzę


0

@Barca_Big_Moment Sinnerowi? Sinner dwóch dziennych pod rzad nie grał

0

@mekston Gdyby Djoković 2 dni temu nie grał w dzień z Francuzem to na miękko, a w tym wieku dzienna w krótkim czasie zrobiła swoje, trochę bezduszne ze strony organizatorów dla GOATa

1

@KrwawiaceoczyVEB Śmiali się z transferu Madueke za 50, wzięli Gordona za 80+10 i okej @Kessie

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Jestem z tych co nienawidzą plotek i okienek transferowych. Wyścig głupich i głupszych

1

@mekston Oski dobiera charakterowo pod siebie

0

@BHAFCB Almagro też przyjemniaczkiem nie był :D

1

3

@michaleu No po Conte to oczu kąpiel będzie, De Bruyne już szuka pewnie nowego kwadratu w innej lidze

0

@Szmulek Dopiero siadłem i dużo mnie omineło, ambasador Argentyny już o oficjalce pisał, to wiesz jestem w szoku

0

@Encore Trzymam kciuki za słodkiego

1

@Szmulek Już Alvarez odpadł? XD

0

Byle nie Ruud i będę zadowolony

1

@July_6_BcN Wypiję za powodzenie Arsenalu jutro i Twoje zdrówko, ale to po tym jak zrobię 50 km rowerem :D

3

@Kessie Zrzygałem się

3

@Popitek12 @Kessie Nie może teraz rozmawiać

6

Delikatnie się podnieciłem na samą myśl o wygranej, człowiek oszaleje do jutra godz 18 @Kessie @Czajka90 @Zoker


1

@Popitek12 Cristiano Ronaldo nie jest mr. Champions League naszych czasów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?