- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 732 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 732 Culés
3
W ogóle baardzo wysoki to byl poziom meczu Fonseca - Djokovic
Brazylijczyk 68 winnerów i tylko 47 UE
Serb 70 winnerów i 39 UE
Obaj też przez 5h blisko tylko po 1 podwójnym, a Fonseca na zakonczenie meczu od break pointa przy 6-5 3 asy ;)
Obaj też ponad 70% pierwszego podania, to na blisko 5h to tez kapitalny wynik
@Encore @barcelonaLM @Barca_Big_Moment @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
0
@mekston Gdyby Djoković 2 dni temu nie grał w dzień z Francuzem to na miękko, a w tym wieku dzienna w krótkim czasie zrobiła swoje, trochę bezduszne ze strony organizatorów dla GOATa
0
@Eklerek w sumie Serb mial duze szanse w 4 secie, 4-3 i 40-15 na serwisie Fonseci
0
@Eklerek Sinnerowi to samo zrobili mogli obu ustawić na nocną
Trochę się nie popisali z tym harmonogramem
0
@Barca_Big_Moment Sinnerowi? Sinner dwóch dziennych pod rzad nie grał
0
@Eklerek Chodziło o jedną konkretną sesje dzienną