Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ja się tylko obawiam tego, że wysoka cena i pensja jak na warunki polskie sprawią, że będzie grał pod niesamowitą presją oczekiwań mediów i kibiców. Każdy słaby mecz, każde słabe zagranie będzie zdecydowanie bardziej rezonować. W tych zagranicznych średniakach miałby z kolei na pewno większy spokój, jeżeli chodzi o spokojny powrót do gry i formy sportowej. Oczywiście, te propozycje były takie sobie i to też pewnie miało wpływ, bo takie Getafe nie wydaje się dobrym miejscem dla młodych ofensywnych pomocników...ale gdyby miał opcję realnej gry z ławki i walki o skład w drużynie o profilu np. Como czy Betisu, to moim zdaniem to by była lepsza opcja, niż Legia.
4
Kolejny bardzo silny, wręcz potężny debil-dziennikarz upokarza się nieznajomością prawa zarówno w aspekcie formalnym, jak i praktycznym. Za sianie takiej dezinformacji powinny być przepisy karne, bo później zwykli ludzie myślą, że w parę chwil po podpisaniu aktu będą mieli wpis w KW.
0
@Eto'o9 R10 koniec listopada i grudzień był czasem bez Yamala.
0
@UriBoyka patrzę na ich obecną kadrę w zakresie skrzydłowych i tam na gwałt potrzeba wzmocnienia na rundę jesienną, bo Ali wraca dopiero w listopadzie, a dwa miesiące z dwoma skrzydłowymi to proszenie się o kłopoty.
0
@Deviler jeżeli dalej będzie w większości rezerwowym, to 15-20. Jeżeli wróci do 1 składu, to 25-30.
0
nie rozumiem czemu taki Jóźwiak woli być bez klubu zamiast podpisać np. 6 miesięczny kontrakt z Lechem. Trochę by pograł, pokazał się, zwiększył szansę na dobry transfer, a Lech miałby zastępstwo do powrotu Walemarka w kolejnej rundzie, bo akurat na cały sezon Jóźwiaka nie potrzebuje.
1
@Magneta Myślę, że ludzie będą kupować to za granicą - np. w Irlandii, za cenę jeszcze niższą, niż płacili dotychczas. W UE nie ma ceł, przesyłki idą szybko, ludzie sobie poradzą. Rząd Tuska nadal wierzy w istnienie "krzywej Rostowskiego" zamiast "krzywej Laffera".
0
Lyon przed chwilą był zdegradowany z Ligue 1, z klubu odeszli najważniejsi zawodnicy, a i tak na starcie sezonu ma 9/9 pkt. Fajnie by było, jakby przeciwko wszystkim ugrali w tym sezonie LM.
0
co oni mają dzisiaj z tymi podaniami do tyłu do przeciwników?
0
@Aragorn33 murawa w Bułgarii podczas meczu Rakowa w 4 rundzie el LKE wyglądała gorzej.
0
W porównaniu do jakości kadry, stabilności zespołu i idących za tym oczekiwań, to City wygląda w tym sezonie znacznie gorzej od United xD
0
@MOLESTA wiek, ubiegłe sukcesy itd. Mimo wszystko to nie są starzy gracze i się mogą jeszcze odbić.
0
Paradoksalnie w LKE możemy więcej pkt natrzepać z Rayo, Strasburgiem, AZ, Mainz itd. niż z takimi "no-name'ami". Na tych bardziej znanych się zepną, a innych mogą zlekceważyć. Tak jak Lech bił w LKE Villarreal i Fiorentinę, Legia i Jagiellonia Betis, Legia Chelsea itd.
0
@AlphaNumeric Fiorentina bierze to w tym roku. Reszta w zasięgu.
1
@LeszekFCB dla wszystkich optymalnie by było
1. Slovan (H)/Shakhtar (A)
2. Dynamo (A)/Sparta (H)
3. Rijeka/Celje (H)
4. KUPS/Drita (A)
5. Dredablik (H)/Sigma (A)/Shkendija(H)
6. z ostatniego to dowolnie, chyba że Luasanne to (H)
jak najkrótsze wyjazdy, mecze "wyjazdowe" z Ukraińcami w Polsce, ciężcy przeciwnicy w domu. Tyle.
0
czemu czerwo? coś znowu zmienili? nie miało być, że brak podwójnego karania i jak dyktują karnego, to max żółta, chyba że faul jest brutalny?
1
@Matt_i1992 Balde nietykalny? z jakiego powodu? strasznie nierówna forma, sporo urazów.
0
@Laminedependencia czyli inaczej, twoim zdaniem Szczęsny, Eric, Christensen, Casado, Gavi, Fermin, Ferran to nie są zawodnicy reprezentujący poziom TOP4 Primera Division?
3
Rozumiem, że zgodnie z duchem wypowiedzi, żadna drużna nie będzie musiała lecieć w LM do Ałmat, tylko mecze te będą rozegrane w Europie?
0
@Laminedependencia mówimy nie o składzie, tylko o pierwszej "11". Zostaje Casado, Gavi, Fermin, Ferran, Eric, Szczęsny etc. I na tym budujesz nową ekipę.
0
Co byście uważali, jakby np. taki Man Utd. chciał kupić naszą całą pierwszą "11" (Garcia, Kounde, Cubarsi, Araujo, Balde, FdJ, Pedri, Olmo, Yamal, Raphinhia, Lewandowski) za kwotę rzędu 1,5 mld euro? tj. na spłatę CAŁEGO zadłużenia na 0 i jakieś "drobne" 200 mln euro na budowę nowej ekipy. Pewnie dwa sezony byłyby słabe, ale bez kosztów obsługi zadłużenia moim zdaniem stać by nas było na postawienie nowej świetnej drużny w 2-3 sezony bez ponownego zadłużania się.
W sumie to chyba trochę pytanie o podejście do życia - czy lepiej żyć piękną chwilą, czy budować stabilną przyszłość.
1
@Arden pod Azje zrobione.
0
@esem91 mocno wpłynęli na aparat państwa. Jeżeli byś prowadził firmę i zatrudniał pracowników zagranicznych czy korzystał z usług agencji pracy tymczasowych to byś wiedział jak mocno organy państwa zaczęły robić przeszkody w zakresie zatrudniania obcokrajowców czy jak mocno zaczęli kontrolować agencje pracy tymczasowych pod kątem zatrudniania obcokrajowców. Oczywiście jak to w Polsce doszliśmy do absurdu, bo np. jeżeli wystąpiłbyś dzisiaj po pozwolenie o pracę dla obywatela Wenezueli w Szczecinie na stanowisko spawacza, to urząd bez udowodnienia, że posiadasz sprzęt do spawania nie da ci pozwolenia na pracę - co jest absolutnie głupie, bo skoro nie dali ci jeszcze pozwolenia, to taki sprzęt nie jest ci potrzebny.
0
"W katalońskim klubie wiedzą, że dzięki natychmiastowej płatności bez żadnych warunków operacja ta miałaby bezpośredni wpływ na finanse klubu i pomimo tego, że nie osiągnęłaby zasady 1:1 (...)"
Jeżeli tak jest, to sprzedaż nie ma sensu. Sprzedaż ma sens tylko, jeżeli wygeneruje miejsce na inne ruchy na rynku (tj. transfer lewonożnego obrońcy, np. Inacio).
0
@Barca_Big_Moment Czyli nie wiesz. Klasyczne c**a wiem, ale się wypowiem.
1
@Barca_Big_Moment wiesz czym się różni słowo "łatwy" od "potencjalnie najłatwiejszy w 1 koszyku"?
1
@Herato przecież napisałem (H).
0
jutro chciałbym, żeby Barcelona trafiła w LM na:
1. Man. City (H) - zawsze przyjemnie się patrzy, jak Barcelona spuszcza manto drużynie Guardioli ;)
2. Borussia (A) - potencjalnie najłatwiejszy wyjazd w 1 koszyku chyba.
3. Club Brugge (H) - żeby Lewy dołożył jakiego hattricka do swojego dorobku w LM.
4. Leverkusen (A) - myślę, że fajny otwarty mecz do obejrzenia by był.
5. Olympiakos (H) - jak w pkt. 3
6. Ajax (A) - jak w pkt. 4
7. Kajrat (H) - myślę że dla przeciwnika to by była super historia, a i dla nas okazja do postrzelania ;)
8. Newcastle (A) - też ciekawy przeciwnik, z którym dawno chyba nie graliśmy.
0
@kejdzi oczekuję rządu, który nie będzie tak robił. Obecny to robi? To niech wypier***a. Kolejny będzie to robił? To też będzie do wyje****a. Ja się nie godzę na wybieranie mniejszych złodziei i nieudaczników. C**j mnie obchodzi co było za PiS, a co jeszcze wcześniej za PO. Rząd ma dowozić i teraz, albo zmieniamy, aż do skutku.
1
Kolejna ustawa, jaką dadzą Nawrockiemu pewnie będzie zawierała:
1) Wprowadzenie kwoty wolnej 60k.
2) Wprowadzenie finansowania asystencji osobistej.
3) Oczekiwane zmiany w składce zdrowotnej dla JDG.
4) Opodatkowanie korporacji zagranicznych.
5) Zmianę ustawy o KRS albo TK.
Prezydent oczywiście to zawetuje, a debile będą pisać, że jest przeciwko pkt 1-4 ;)
Nie mogę się doczekać nowego rządu, jakikolwiek by on nie był (nawet z tej samej opcji politycznej, tylko inny, normalniejszy), bo już gorzej być nie może. Polacy oczekują rządu, który chce rządzić i wprowadzać zmiany, a nie takiego który będzie robił idiotyczne wrzutki do ustaw, gdzie z góry można mieć 100% pewności, że będzie veto. Prawo ustrojowe jest jakie jest i w czasie kohabitacji już na etapie przygotowywaniu projektów ustaw RM powinna się konsultować z Kancelarią Prezydenta co będzie zaakceptowane, a co nie. Rząd powinien być skuteczny, bo kolejnych 5 lat jak obecnie wyrządzi Polsce duże szkody. Szczególnie, że 90/95% ustaw rocznie przechodzi przez Sejm głosami zarówno PO jak i PiS, a spór polityczny dotyczy tak naprawdę niewielkiej części naszego procesu legislacyjnego...a przez te idiotyczne "wrzutki" regulacje, które są potrzebne i popierane przez oba ugrupowania upadają, co jest idiotyczne. Chyba, że tych dobrych rozwiązań obecny rząd nie chce przyjmować (jak np. z zamrożeniem cen energii) i karykaturalne projekty ustaw są tylko po to, żeby ukryć ten prawdziwy powód braku ich wprowadzenia. Dobrze, że Nawrocki to chociaż kontruje swoimi własnymi projektami wprowadzającymi niesporną część potrzebnych regulacji prawnych.