Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaPo Ja czekam na razie aż będą domówki z tym logo spotify, a potem na świeta myśle że wyjazdówka ale czy z NIKE czy z oficjalnej strony to nie wiem.
10
@cules100pro Tylko w tej rasistowskiej Hiszpanii tylko on jak małpa się zachowuje i tylko go wyzywają.
0
@lucca87 Aaa przepraszam, ja policzyłem też mecze wyjazdowe, mój błąd
0
@Nazio_87 To już walić te kebaby. 4 paczki papierosów mniej, które niszczą zdrowie :D
0
@kuz Akurat premier league na strumyku jakością się nie rózni bo na via play tylko HD XDDDDD
0
@TR3YWAY Logo w sensie spotify czy co?
0
@Rastafarnianin Hahahahahahah 15 tysięcy xd Potem tylko przez takich inni się wkurzają. Górnik dostaje 5-6 tysięcy
0
@lucca87 80 tysięcy średnio na meczu po 80 euro to daje 6mln za mecz mniej więcej pomnóż to razy 50 czyli tyle ile meczów jest w sezonie mniej więcej
0
@Derean Fajnie przypakował :D Ja go pamietam jak był szczupłym chlopaczkiem rok temu.
0
@VeB 1899 Ja kupuje z samym logo Spotify domówkę od razu, a potem jak wyjdzie wyjazdowka to myślę na święta. Kozak koszulki w tym roku.
1
@Messibestplayerintheworld Ja tam wierzę.
0
@chavez Fati też z początku coś ogarniał
4
@Traba727 Przede wszystkim powinien być do Betisu jak kurtuła nadepnął gracza Bestisu. Także masz rację że powinno być więcej
0
@partymaker Dusi bo brazole by się obrazili xd
0
@Kamiloza91 Wzmocnienie wzmocnieniem ale zobacz jak oni stracili na odejściu Kroosa.
0
@FcPortoFan1999 Ten drugi?
0
@MesQueUnClub96 Tak jak z mallorca i las palmas?
1
@FcPortoFan1999 Rakitic?
0
@DDM Jak sam kopnął bramkarza to kontakt był masz rację. A teraz zapraszam się leczyć na głowę
0
@bartas97 Idź się lecz dzieciaczku na notatnik
0
@Linnox W 4 ostatnich sezonach nie było tak dobrze zagranego meczu od 1 do 90 minuty.
1
@MalanFCB Jakby chciał to by przyszedł za Olmo i tyle. Nie chciał, chciał zostać to pociąg odjechał i już tutaj go nie chcemy.
0
@Popitek12 Ja osobiście obstawiam remis znowu.
1
@Derean Nie będzie dobrze. Oby nie przychodził
0
@MalanFCB Nasz wina xDDDDDD Ty wogóle czytasz co on powiedział czy jesteś po prostu głupkiem?
0
@jeronimofrancisco A gdzie w realu zagra w tym ataku? XDDDDDD Proszę cię.
4
I zostanie tam tak jak jego brat do końca kariery i nic nie wygra xDDD Ja już go w Barcy nie chce i oby nie przyszedł.
0
@Sysia11 A może dalej niech dostają w dupe. Mi sie to tam podoba, za ich kibiców co są cwaniakimi, a jest ich większość.
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo, ale nie są bezradni.
0
@FcPortoFan1999 Nie są bezradne, wystarczy dać przyzwolenie do przemocy na tych podludziach.