0

@CZAJUN_119 Od takiego zderzenia mógł nie móc podeprzeć się tą nogą.

0

@cules100pro Dokładnie to samo mi się wydaje. Oby było tylko stłuczenie.

1

@Pnog37 Nie będą to więzadła.(oby) To wyglądało bardzie na stłuczenie niż więzadła.

0

@mekston Hahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahha na tym awatarze tym osłem jestes ty? Bo na to wyglada ze tak.

0

@MateuszQ W przerwie to Olmo za Ferrana

1

@Bulbulator Może być klocem ale strzelić 30 bramek. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim.

1

@Arden Brakowało mi logicznego myślenia trenera barcy od kilku dobrych lat.

0

@tristan87 Czemu karę jak dobrze śpiewa?

1

@Schoogs oczywiście że nie.

0

@Transu96 Tak to jest jak się nie ma umowy podpisanej z EA XD

0

@fenix1983 No oby. 3 kolejka się zbliża, a my z jednym kompletem strojów, w sumie 2 z tymi żółtymi z tamtego sezonu. Żałosne.

1

@blakkudium Jak Lengleta sprzedają albo wypożyczą, to zostanie 6mln w FFP ponoć, więc xDDDDD

1

Oni te wyjazdowe koszulki w końcu zaprezentują czy co? To już nawet śmieszne nie jest.

1

@Bagsik88 Oby nic nie wygrał. Tego mu życzę.

0

@tristan87 Byle tylko kontuzje go omijały, szef totalny. Niech da z siebie wszystko i w 70 minucie już może rękawami oddychać to się go zmieni, byleby tylko kontuzji nie miał.

0

@Jakchcesz Za takie pieniądze top transfer.

0

@kiper09 Ja słyszałem od chłopa w robocie że do grudnia będzie w Barcelonie -20 także nie ma mozliwosci żeby real stracił punkty XD

3

Oby kontuzje omijały tego Pedriego. Ten chłop jest totalnym szefem.

0

@kuz Ferran nie był zły akurat w tym meczu, w pierwszym meczu z Valencia to była tragedia ale teraz nie było źle.

0

@Barceloniarz987 Hakimi xDDDD

0

@Nefir Jak będzie chciał takie pieniądze jakie teraz zarabia, to w życiu bym nie przedłużył kontraktu z takim przeciętniakiem i posadził bym go na trybunach żeby tylko odszedł po tym sezonie a nie za darmo

0

@Pnog37 Oczywsicie że tak. Jak kroos ogłosił że kończy z grą to od razu tak mówiłem.

0

@MesQueUnClub96 DeJong lawa, proste.

1

@KrisVEB81 Bardzo dobrze napisane! VeB!

9

@Arden Oby tak się stało!

1

@Rupert_Haubica Widziałem w prezesonie jak podawał XD A potem mu ktoś nie poda to pretensje.

16

To co zawsze pisałem o Lewym, wymachuje łapami jak ktoś mu nie poda, a potem w podobnej oczywistej sytuacji nie podaje. Cały lewy.

0

@heniusss No ja wiem o co chodzi i że problemy są głębiej tak jak piszesz. Ale z tymi noszami to jest śmieszny przykład moim zdaniem.

1

@maroon Bo nie chciałbym słyszeć.

0

5 noszy a nie 20 w strefie medycznej xDDDD Co to za różnica czy 5 czy 20?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?