Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CZAJUN_119 Od takiego zderzenia mógł nie móc podeprzeć się tą nogą.
0
@cules100pro Dokładnie to samo mi się wydaje. Oby było tylko stłuczenie.
1
@Pnog37 Nie będą to więzadła.(oby) To wyglądało bardzie na stłuczenie niż więzadła.
0
@mekston Hahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahha na tym awatarze tym osłem jestes ty? Bo na to wyglada ze tak.
0
@MateuszQ W przerwie to Olmo za Ferrana
1
@Bulbulator Może być klocem ale strzelić 30 bramek. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim.
1
@Arden Brakowało mi logicznego myślenia trenera barcy od kilku dobrych lat.
0
@tristan87 Czemu karę jak dobrze śpiewa?
1
@Schoogs oczywiście że nie.
0
@Transu96 Tak to jest jak się nie ma umowy podpisanej z EA XD
0
@fenix1983 No oby. 3 kolejka się zbliża, a my z jednym kompletem strojów, w sumie 2 z tymi żółtymi z tamtego sezonu. Żałosne.
1
@blakkudium Jak Lengleta sprzedają albo wypożyczą, to zostanie 6mln w FFP ponoć, więc xDDDDD
1
Oni te wyjazdowe koszulki w końcu zaprezentują czy co? To już nawet śmieszne nie jest.
1
@Bagsik88 Oby nic nie wygrał. Tego mu życzę.
0
@tristan87 Byle tylko kontuzje go omijały, szef totalny. Niech da z siebie wszystko i w 70 minucie już może rękawami oddychać to się go zmieni, byleby tylko kontuzji nie miał.
0
@Jakchcesz Za takie pieniądze top transfer.
0
@kiper09 Ja słyszałem od chłopa w robocie że do grudnia będzie w Barcelonie -20 także nie ma mozliwosci żeby real stracił punkty XD
3
Oby kontuzje omijały tego Pedriego. Ten chłop jest totalnym szefem.
0
@kuz Ferran nie był zły akurat w tym meczu, w pierwszym meczu z Valencia to była tragedia ale teraz nie było źle.
0
@Barceloniarz987 Hakimi xDDDD
0
@Nefir Jak będzie chciał takie pieniądze jakie teraz zarabia, to w życiu bym nie przedłużył kontraktu z takim przeciętniakiem i posadził bym go na trybunach żeby tylko odszedł po tym sezonie a nie za darmo
0
@Pnog37 Oczywsicie że tak. Jak kroos ogłosił że kończy z grą to od razu tak mówiłem.
0
@MesQueUnClub96 DeJong lawa, proste.
1
@KrisVEB81 Bardzo dobrze napisane! VeB!
9
@Arden Oby tak się stało!
1
@Rupert_Haubica Widziałem w prezesonie jak podawał XD A potem mu ktoś nie poda to pretensje.
16
To co zawsze pisałem o Lewym, wymachuje łapami jak ktoś mu nie poda, a potem w podobnej oczywistej sytuacji nie podaje. Cały lewy.
0
@heniusss No ja wiem o co chodzi i że problemy są głębiej tak jak piszesz. Ale z tymi noszami to jest śmieszny przykład moim zdaniem.
1
@maroon Bo nie chciałbym słyszeć.
0
5 noszy a nie 20 w strefie medycznej xDDDD Co to za różnica czy 5 czy 20?