- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
8
Jak Bernal będzie grał na takim poziomie jak dzisiaj, to posadzi De Jonga na ławce.
9
@Arden Oby tak się stało!
3
@Arden oby jak najprędzej, mam już ogólnie dość tego gościa . Z twarzy sympatyczny ale z gry niestety niedający nic ekstra a wręcz momentami irytujący. Oczywiście jego kontrakt też wpływa na ocenę. Jak młodzi zarabiający X RAZY mniej zrobią to samo, to wolę by grali młodzi.
0
@mmaciass jednak jak wejdzie już na swój poziom, jest naprawdę topowym piłkarzem. Pamiętam, jak jeszcze nie dawno miał taki okres.
1
@Pedri16Future No miał taki miesiąc -dwa na początku poprzedniego sezonu, gdy większość cieszyła się, ze nie został sprzedany do MU. Tylko co z tego skoro później znów był średni.
Niestety, ale od gościa z takim kontaktem trzeba wymagać top poziomu w ciągu całego sezonu, nie tylko miesiąca czy dwóch.
Inna sprawa, ze taki kontakt dali mu ludzie z zarządu.
Mimo wszystko całościowo jego obecność w klubie jest na minus
0
@LukaszFan pytanie czy pod skrzydłami Flicka skoczy na wyższy poziom.
1
@Arden Obyś nie najdroższy rezerwowy świata.
0
@Pedri16Future Oby, życzę tego każdemu zawodnikowi w naszej drużynie.
To jest właśnie ta nadzieja związana z nowym trenerem - z Xavim wiedziałbym, ze nic na dobre juz sie nie zmieni. Z Flickiem jest nadzieja - zobaczymy czy to zmiana na lepsze czy na gorsze(w co wątpię), ale jest nadzieja, szansa na zmianę i każdy zawodnik może być lepszy.
Frenkie spektakularny chyba nigdy nie będzie, ale chociaż niech będzie konsekwentny i robi to czego wymaga trener, niech nie gubi krycia i nie spowalnia kontry. Technicznie na pewno top, głupi tez nie jest, ale musi trochę zmienić tok myślenia na boisku