1

@marcin62 Nawet jak jest, to za co trafił?

0

@Roobo Oby. Niestety mamy pech do szklanek w tym klubie.

0

@APTAPT W tej lidze mistrzów w tym roku jakoś średniawka, a za ten hajs pewnie by szło jakiegoś ciekawego skrzydłowego wyciągnąć.

0

@APTAPT Koń pociągowy na parę meczów i potem co?

1

@APTAPT Moim zdaniem już trzeba rozważyć te oferty od Arabów

4

@kamiVeB Coutinho tez miał z pewnego poziomu nie zjechac XD Tak samo Hazard

5

Taki kozak transfer i ława po przerwie? Ojojoj

9

Tylko przeszedł do tego klubiku śmiesznego i już chamstwo xd

0

@Bogan Ile w zeszłym roku im wypaliło? XD

0

Pięknie się ten płacz tutaj ogląda xD To jest coś podobnego co rok temu a wiadomo jak się skończyło, 2-0. VeB!

0

@Marcelinho99 Rok temu też tak płakałeś przed sezonem?

0

Czyli co? Szwajcaria wygrywa mundial? XD

0

@Frimpong Chcą zmienić styl i co ? Sprzedadzą pół składu?

2

@Frimpong Tak twierdzą może dlatego że Real nie gra takim pressingiem jak my? XD nie wiem co w tym dziwnego

0

@APTAPT I co nie ma znaczenia ten mecz? Wyłaź

0

@APTAPT Maksimum to jest wygranie turnieju. Z tą dumą się zgadzam, ale że to maksimum to tak nie można myśleć

0

@Katalonik97 No wierzę. Po co kibicować jak się nie wierzy? XDDDD

1

@Zoker No ja też ze znajomymi oglądałem i jakoś nie miałem problemu tego zauważyć. Przecież on kulał i skakał bo go coś ciągło w nodze przez 5 minut xD To ja nie wiem co wy robiliście, nie wnikam xD

2

@Katalonik97 To po co wgl tu jesteś i kibicujesz temu klubowi? Nie potrzebujemy tutaj takich. Pa

0

@LAMC_10 Dziecko ciekaw ile lat ma

0

@Messiah10 Kto by nie wygrał to i tak gowno. Ale ,,kibice’ arsenalu by się za bardzo panoszyli w porównaniu do tej gownianej piłki co prezentują

0

@Popitek12 Bardzo dużo winien, gdzie idzie tam nie ma pucharów. Ptfu na niego.

0

@MichalZZZ Ups. jak mi bardzo szkoda że twoje dziecko kibicuje i patrzy na antyfutbol hahahah niech dalej w 11 się bronią i w 20 minucie grają na czas. Coś z niego wyrośnie XD

2

@Eto'o9 R10 jaki finał?

0

Komentarz usunięty

0

@Popitek12 Ta kvara dobry xd

0

@heniusss Wywalone w ten Looserpool

1

@Nazio_87 Oho, widzę że znowu optymizm jest xd

1

@MirusAmisz Nie dostaną pozwu za wykorzystanie wizerunku w taki sposób? XD

1

@Kaktusek A co jak Atleti jest już zesrane bo jednak istnieje ta klauzula?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?