0

I gdzie są teraz ci którzy mówili, że nie gadam o faktach, jak pisałem o tym mężczyźnie co walczył w damskim boksie? Gdzie są? Teraz na utkanej siedzcie.

0

@Faro Dokładnie, tylko ludzie tego nie widzą bo cala uwaga jest skupiona n tym drugim. xD

2

@Faro Widzę że powiedział, że jak przychodził do realu to był chłopakiem, a teraz jest mężczyzna i takie wywiady daje XDDDDDD

2

@Faro A co się stało, bo już widze że kolejny o tym pisze tutaj? Coś przeoczyłem?

0

@PanMietek Najwygodniejsze buty są z podeszwa która się nazywa BOOST od Adidasa. Także poszukaj sobie takich. Najlepiej Adidas Ultraboost tylko może być ciężko za 600 stówek wyrwać całe czarne ale próbuj i szukaj, polecam.

0

@robsons23 Ty lepiej nic nie komentuj. Jak piszesz o wiezadlach takie glupoty.

0

@PatrykBarca Dokładnie, szkoda mi tylko tych zas..... dzieciaków co żartują z poważnych kontuzji i piszą ,,do beczki", że zerwane więzadła, a nawet nie zdawają sobie sprawy co to za kontuzja. Pluje na takich, ptfu. Rozumiem żartować, ale bez przesady.

0

@robsons23 Ale beka co? Jesteś żenującym dzieciakiem. Idź teraz i podziekuj rodzicom, że są tak słabi, że cię nie wychowali.

0

@Death_voice Niestety walka z rasizmem zadecyduje.

0

@BabyGang Ale fajnie by było jakby sie zabijali na wzajem. Mnie idiotów po tym świecie by chodziło. Byłoby pięknie.

0

@4drian0 Jak porównujesz zeszłe porażki Barcy i sklady obu drużyn wtedy i teraz to jesteś śmieszny po prostu i tyle jak tak piszesz.

3

@Herato Dzisiejszy Bayern co jak co ale jest do klepnięcia.

2

1

@NeroTFP1 Powinni organizować ustawki w lasach na noże i powinni walczyć aż do zgonu. Potem by przyjeżdżała śmierciarka i by się ich tylko posprzatało i byłoby git. Świat byłby lepszy.

10

@Arden Takie to nawet 16 letni Toni Fernandez strzela XDDD

1

@Arden Mogł go bardziej skopac, ukrainca by nie zamknęli, a jednego śmie... mniej.

0

Każdy to widzi, a oni obrażeni, że nie są profesjonalni w swojej pracy.

1

@Gibbon_FCB Ja czasami nie wiem na co on czeka xDDD To wygląda tak jakby czekał aż przeciwnik do niego podbiegnie :D

6

Hahahhahahha fajny ten Mpaypal ugółem.

2

Więcej niech gra 17 latek. Tragedia.

0

@KonopaaEagle Tak, waszym marzeniem jest znowu sciągać 29 latka, a potem za 3 lata znowu bedzie narzekanie czemu 33 latek gra

0

@VeB 1899 W tym roku słabe to jest

0

@VeB 1899 Wlasnie nigdzie nie mogę znaleźć kiedy dokładnie jedynie piszą, że na jesień, niby to będzie październik/listopad. Tyle wiem

0

@FcPortoFan1999 Dzięki temu będą go jeszcze bardziej wyzywać, a on bardziej bedzie wymachiwał łapami.

0

@Bogan Przecież to pewnie tyle osób kupiło dzisiaj, że sie nawet nie spodziewali :D Ja czekam na domówke z samym logo spotify a z wyjazdowka do świat poczekam myśle.

0

@Lucyfffer Ale rozmiarów nie ma xD

0

Ile kosztowała wyjazdowa koszulka w zeszłym sezonie na poczatku?

0

@TR3YWAY Dzieki

0

@TR3YWAY No no, też czekam własnie ale nigdzie nie potrafie znalezc informacji kiedy bedą, tylko jest napisane, że jesien niby.

0

@J4no Na meczowkach zostały tylko S a stadionówek jest dużo. Zależy kto co kupuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?