Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I gdzie są teraz ci którzy mówili, że nie gadam o faktach, jak pisałem o tym mężczyźnie co walczył w damskim boksie? Gdzie są? Teraz na utkanej siedzcie.
0
@Faro Dokładnie, tylko ludzie tego nie widzą bo cala uwaga jest skupiona n tym drugim. xD
2
@Faro Widzę że powiedział, że jak przychodził do realu to był chłopakiem, a teraz jest mężczyzna i takie wywiady daje XDDDDDD
2
@Faro A co się stało, bo już widze że kolejny o tym pisze tutaj? Coś przeoczyłem?
0
@PanMietek Najwygodniejsze buty są z podeszwa która się nazywa BOOST od Adidasa. Także poszukaj sobie takich. Najlepiej Adidas Ultraboost tylko może być ciężko za 600 stówek wyrwać całe czarne ale próbuj i szukaj, polecam.
0
@robsons23 Ty lepiej nic nie komentuj. Jak piszesz o wiezadlach takie glupoty.
0
@PatrykBarca Dokładnie, szkoda mi tylko tych zas..... dzieciaków co żartują z poważnych kontuzji i piszą ,,do beczki", że zerwane więzadła, a nawet nie zdawają sobie sprawy co to za kontuzja. Pluje na takich, ptfu. Rozumiem żartować, ale bez przesady.
0
@robsons23 Ale beka co? Jesteś żenującym dzieciakiem. Idź teraz i podziekuj rodzicom, że są tak słabi, że cię nie wychowali.
0
@Death_voice Niestety walka z rasizmem zadecyduje.
0
@BabyGang Ale fajnie by było jakby sie zabijali na wzajem. Mnie idiotów po tym świecie by chodziło. Byłoby pięknie.
0
@4drian0 Jak porównujesz zeszłe porażki Barcy i sklady obu drużyn wtedy i teraz to jesteś śmieszny po prostu i tyle jak tak piszesz.
3
@Herato Dzisiejszy Bayern co jak co ale jest do klepnięcia.
2
@MesQueUnClub96 Ania
1
@NeroTFP1 Powinni organizować ustawki w lasach na noże i powinni walczyć aż do zgonu. Potem by przyjeżdżała śmierciarka i by się ich tylko posprzatało i byłoby git. Świat byłby lepszy.
10
@Arden Takie to nawet 16 letni Toni Fernandez strzela XDDD
1
@Arden Mogł go bardziej skopac, ukrainca by nie zamknęli, a jednego śmie... mniej.
0
Każdy to widzi, a oni obrażeni, że nie są profesjonalni w swojej pracy.
1
@Gibbon_FCB Ja czasami nie wiem na co on czeka xDDD To wygląda tak jakby czekał aż przeciwnik do niego podbiegnie :D
6
Hahahhahahha fajny ten Mpaypal ugółem.
2
Więcej niech gra 17 latek. Tragedia.
0
@KonopaaEagle Tak, waszym marzeniem jest znowu sciągać 29 latka, a potem za 3 lata znowu bedzie narzekanie czemu 33 latek gra
0
@VeB 1899 W tym roku słabe to jest
0
@VeB 1899 Wlasnie nigdzie nie mogę znaleźć kiedy dokładnie jedynie piszą, że na jesień, niby to będzie październik/listopad. Tyle wiem
0
@FcPortoFan1999 Dzięki temu będą go jeszcze bardziej wyzywać, a on bardziej bedzie wymachiwał łapami.
0
@Bogan Przecież to pewnie tyle osób kupiło dzisiaj, że sie nawet nie spodziewali :D Ja czekam na domówke z samym logo spotify a z wyjazdowka do świat poczekam myśle.
0
@Lucyfffer Ale rozmiarów nie ma xD
0
Ile kosztowała wyjazdowa koszulka w zeszłym sezonie na poczatku?
0
@TR3YWAY Dzieki
0
@TR3YWAY No no, też czekam własnie ale nigdzie nie potrafie znalezc informacji kiedy bedą, tylko jest napisane, że jesien niby.
0
@J4no Na meczowkach zostały tylko S a stadionówek jest dużo. Zależy kto co kupuje.