0

@okiemtypera_lucaxx95 I co z 3 zł zrobiłeś 9? XDD

0

@vangoor vini skacze nawet jak rożnego wywalczy a nie bramke strzelą XD

0

@vangoor Pamiętasz czy do dobrej bramki może?

0

@TheNekro94 To ją zwolnij.

3

@Luciano99 Widzę że nie jestem sam którego to bardzo mocno zirytowało.

0

@SzczenaWojtula Przecież oni już przebili PiS jak rządzili kiedys xD

0

@kamyk_23 Kim oni są? Polakami, a nie Niemcami jak Tusk i jego przydupasy. A druga sprawa KO to nie są złodzieje? Wszyscy są złodziejami, ale którzy większymi? Oczywiście że ci z KO.

1

@barcelonaLM Ja tylko na to liczę. Niestety jak wygra ktoś z KO to Polska będzie ruiną. To fakty.

1

@Arden I życzę mu tego.

0

@Rewolucja123 Iphone 15 pro max jak cena nie gra roli, a jak ma to byc okolo 2,5k to nad jakim xiaomi bym sie zastanowił albo innym realme. Nie kupowałbym markowego telefonu za taka kwote.

0

@NeroTFP1 Zgnietliśmy 2:1 xd

2

@Charmingman Oczywiście że tabaka. Nawet w Polsce taka jest, wiem bo sam sznupie w pracy.

0

@pacior95 Czym mniej się będzie o nich mówić, tym na więcej się im będzie pozwalać.

5

Fati w ostatniej akcji znowu testował kolano, musiało go coś zaboleć. Oby to nie była znowu kontuzja jakaś.

0

Musi być gol przeciez.

0

@kuz 2 wystarczą

0

@Masnymichael Ja mam 55 cali 2 lata już. Jestem bardzo zadowolony.

3

@paweldunajecfcb Każdy zarabia pieniądze jak chce, byle by to było legalnie.

0

@Sulimo Widząc ten filmik to ten wpis ma inny przekaz, więc jak zgaszony jak pet? Ludzie nie rozumieją przekazu to trudno.

0

@barteq 33% pensji terstegena jakoś.

0

Wie ktoś kiedy będzie możliwość kupienia wyjazdówki na Nike albo na stronie Barcy, bo na razie wszystko wyprzedane? Albo może ktoś wie gdzie można kupić oprócz tych stron?

0

@BillyButcher Jak Atletico ich zweryfikuje? Przecież to zwykły przeciętniak w tym momencie.

0

@AmigoBlancos Nawet nie jeden tylko dwa brazole.

8

@Gibbon_FCB A co ty wróżka?

0

@VeB 1899 Też czekam. Chciałem kupić teraz wyjazdowke a potem domową z samym logo jak wyjdzie, ale niestety wyjazdówki całe wyprzedane.

1

@Sulimo Taka piłka, zewniakiem i w tempo. Cudo.

3

@kamyk_23 Mam taką nadzieję.

1

@Sau_Ron Nawet były dwa takie pod koniec XD

0

@kanver_ Za długoterminową przerwę w grze z powodu kontuzji Ter Stegena, myśle, że tak.

0

@tadzik447 Ja bym to zrobił lekko o 2 w nocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?