Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica Do myślenia, w sensie?
0
@prokofiew Jaka szkoda? Sam wybrał pieniądze.
3
@misterio No tak, lepiej piknik na stadionie..
0
@Ziemny Dokładnie tak, ale to i tak nie ma różnicy z jakiego miejsca bo jest losowanie.
0
@jimmyltd Nie wiem czy widziałeś ale mu przeszkodził.
2
@Kidd W sam punkt.
0
@ShawnC Cubarsi? Żeby odpocząć rozumiem, ale nie zagrał beznadziejnie bez przesady XD
0
@Fake69 Przecież gościu jest przereklamowany.
0
@F3DO Robił tak nie raz i co?
0
@regatta52 Daj spokój XD to nawet nie są ludzie
0
Mam nadzieje że ten śmieszny klubik getafe spadnie z tej ligi. Nie chce się tego oglądać, naprawde.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie powinniśmy utrzymywać takich ludzi z naszych pieniedzy. Powinien iść na front detonować miny swoim ciałem, albo od razu do odstrzału.
1
To nie jest czerwona?????
0
@adamek20151 Oczywiscie ze tak, ja mam nadzieję że tam w realu się załamali.
0
@jacobFCB Co z tego jak jest dostępny przez 1/3 sezonu?
0
@Comentateiro Słusznie, powinien odejść. Szklanka i tyle. On jest do dyspozycji 1/3 sezonu.
0
@ACRAB95 Moim zdaniem to dla nich niegłupi pomysł.
0
@TheNekro94 Okoń??
1
@Jakchcesz No tak, bo kobiety tak nie robią XDDDD
0
@MesQueUnClub_87 No wiem, wiem, domyślam się, że po to to jest. Dobra, dzieki wielkie za rady.
0
@MesQueUnClub_87 Dwukomorowej to akurat nie potrzebuje, ile trzeba dać za bardzo dobrą jednokomorową? Jak możesz podeślij coś sensownego.
0
@tbas @Niedzwiad @MesQueUnClub_87 @Muszynianka A polecacie jakieś w rozsądnej cenie? Nie musi być aż tak tani, taka srednia cena powiedzmy. +/- 700-1000 zł.
0
@pax Nawet jakby to ileż można?
1
@blakkudium Niesamowicie przehajpowany piłkarz.
1
@patta Bo go przy linii musieli opatrywać a nie na boisku, a pakowali by się pewnie wiecznie. Zwykła gra na czas by była.
0
@Castro Inigo??
0
@SergioBusquets5 Oczekuje, że pozamyka wszystkim mordy na ławce.
0
@MateS Jak się będzie wracać i rozgrywać tak jak ostatnio to pewnie tak.
1
@Pyrzo_Barca Nie jeden - wyprowadzenie piłki, podpala się kiedy nie trzeba i chyba najwazniejsze to że jest do dyspozycji prze 1/3 sezonu.
1
@Rewolucja123 Zależy co to znaczy pocałować.