0

@Rupert_Haubica Do myślenia, w sensie?

0

@prokofiew Jaka szkoda? Sam wybrał pieniądze.

3

@misterio No tak, lepiej piknik na stadionie..

0

@Ziemny Dokładnie tak, ale to i tak nie ma różnicy z jakiego miejsca bo jest losowanie.

0

@jimmyltd Nie wiem czy widziałeś ale mu przeszkodził.

2

@Kidd W sam punkt.

0

@ShawnC Cubarsi? Żeby odpocząć rozumiem, ale nie zagrał beznadziejnie bez przesady XD

0

@Fake69 Przecież gościu jest przereklamowany.

0

@F3DO Robił tak nie raz i co?

0

@regatta52 Daj spokój XD to nawet nie są ludzie

0

Mam nadzieje że ten śmieszny klubik getafe spadnie z tej ligi. Nie chce się tego oglądać, naprawde.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie powinniśmy utrzymywać takich ludzi z naszych pieniedzy. Powinien iść na front detonować miny swoim ciałem, albo od razu do odstrzału.

1

To nie jest czerwona?????

0

@adamek20151 Oczywiscie ze tak, ja mam nadzieję że tam w realu się załamali.

0

@jacobFCB Co z tego jak jest dostępny przez 1/3 sezonu?

0

@Comentateiro Słusznie, powinien odejść. Szklanka i tyle. On jest do dyspozycji 1/3 sezonu.

0

@ACRAB95 Moim zdaniem to dla nich niegłupi pomysł.

0

@TheNekro94 Okoń??

1

@Jakchcesz No tak, bo kobiety tak nie robią XDDDD

0

@MesQueUnClub_87 No wiem, wiem, domyślam się, że po to to jest. Dobra, dzieki wielkie za rady.

0

@MesQueUnClub_87 Dwukomorowej to akurat nie potrzebuje, ile trzeba dać za bardzo dobrą jednokomorową? Jak możesz podeślij coś sensownego.

0

@tbas @Niedzwiad @MesQueUnClub_87 @Muszynianka A polecacie jakieś w rozsądnej cenie? Nie musi być aż tak tani, taka srednia cena powiedzmy. +/- 700-1000 zł.

0

@pax Nawet jakby to ileż można?

1

@blakkudium Niesamowicie przehajpowany piłkarz.

1

@patta Bo go przy linii musieli opatrywać a nie na boisku, a pakowali by się pewnie wiecznie. Zwykła gra na czas by była.

0

@Castro Inigo??

0

@SergioBusquets5 Oczekuje, że pozamyka wszystkim mordy na ławce.

0

@MateS Jak się będzie wracać i rozgrywać tak jak ostatnio to pewnie tak.

1

@Pyrzo_Barca Nie jeden - wyprowadzenie piłki, podpala się kiedy nie trzeba i chyba najwazniejsze to że jest do dyspozycji prze 1/3 sezonu.

1

@Rewolucja123 Zależy co to znaczy pocałować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?