0

@Faro W 2026 roku będzie mieć juz 29 lat, także ja bym podziękował za taką szklankę i jak najszybciej się go pozbył

1

@Batys Nie każdy ma wpływ na pocenie się i na smród swojego potu, bo nawet czasami higiena nie pomoże. Każdy śmierdzi bardziej, albo mniej stosując tę samą higienę.

1

@SuperPatsonFCB Na dodatek tak jak mówisz, w zimę sie ubierzesz jak chcesz, możesz się dostosować, a w lato niestety sie bardziej nie rozbierzesz niż na golasa.

2

@BorzyKrzys Wole taką pogodę niż 30 stopni i czuć smród spoceńców co wyjde na miasto.

0

@Arden Oby nie Nico, nie chciał przyjść, pociąg odjechał. Dawać Leao, chłop ma polot.

0

@trolownik Grzał lawe bo trenerem był xavi xd

0

@barteq Chłopaki dobry mecz zagrali przecież, zasługują na 2 dni wolnego moim zdaniem.

1

@siwykrb Notino i flaconi. Co jakiś czas są kody i po fajnych cenach można wyłapać perfumy, oczywiście wszystko legit.

0

@capricornusjrk I na dodatek boi się piłki przy dosrodkowaniu przeciwnika XDDD

6

Przecież oni nogi pomylili przy tym spalonym xDDD skandal

0

@Marcelinho99 Czy ja wiem, spodziewam się remisu jakoś :D

0

@Mateonvious Na obrazku tutaj nie ma ich, ale w grze normalnie są mpaypal i meczennik.

0

@SelloutCrowd Niestety ale jest męczennik. Wypadł mi do wyboru na wypożyczenie.

0

@Derean Tak powiedział czy tak napisałeś? Pytam serio bo ja w robocie i nie śledzę

6

@bartas97 Bo tylko real wyjątkowo się zalicza do klubów z których się ciśnie bekę, tak samo jak ten vinicjusek. Prfu

2

@PatrychoO Ja za 13-2 gowno trafiłem. Im mniej robisz tym lepsze nagrody. Tak było i jest.

1

@Jakchcesz Najlepsi są ci co szczekali że z Pena nie opłaca się wychodzić na Bayern i Real xD Teraz w norach siedzą i nie wyjdą długo myślę. Hauhauhau

10

Hhahahahahah jakoś dziwnie tak samotnie śpiewać ,,puta barca" w Madrycie jak ten gościu z pierwszego filmiku XDD Własnie takimi przegrywami są te błazny z vardrytu.

1

@barcelonaLM I 2 komentarze pod artykułem XDDDDDD Szkoda przejmować sie tymi błaznami.

0

Najwięksi frajerzy - BVB.

0

@Sulimo Są złe, ale jak dają to czemu miałby nie wziąć? Czemu inni by mieli brać a on nie? XDDDD Nir rozumiem twojego myslenia.

0

@KyngPyng A ja wiem że wczoraj po spalonym Czibo puścił gola między nogami. I co?

0

@kanver_ Przecież jest 1:1 xd

2

@Cvzx Ale co z tego???? Zrozum Szczęsny trenuje niecałe 2 tygodnie po kilku miesiecznej przerwie. Po kontuzji obojetnie jaki zawodnik też od razu nie wchodzi i gra w ważnych meczach, nawet jak jest dobry. Musi złapać rytm i koniec.

0

@KobeFR To nie ogladaj meczów, zamknij przeglądarke i nie pisz nic tutaj, papa.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Irytować cie może twoja głupota.

1

@Cvzx Szczesny się może pokazać jak troche potrenuje po takiej przerwie. A nie 3 treningi i juz w pierwszej 11 XDDD Co to by miało być daj spokój.

0

@insp1re Dokładnie, jak czytam te wypociny teraz na tej stronie to mi sie nóż otwiera w kieszeni.

0

@SuperPatsonFCB A skad ty mozesz wiedzieć w jakiej formie jest Szczesny po przerwie? Ludzie co wy gadacie XDDDD

3

@SmoothCriminal Jak nie rozumiesz to jesteś bardzo dziwny i nie posiadasz mózgu. Co byśmy zrobili jakby Pena dostał kontuzji nie daj boże? 17 latka na bramke byśmy dali? Szczęsny jest zabezpieczeniem na wszelki wypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?