Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te zmiany to ogrooooooomny zastrzyk optymizmu
0
@doc Dzisiaj to jest tylko sparing.
5
Można zarzucać Albie asysty do rywali, ale przynajmniej jest w tym konsekwentny. Powtarzalność to zaleta
3
Na La Rambli przedsmak sezonu, he he
2
Legia w ostatnim meczu LM:
4 Polaków w podstawie, 1 Polak wszedł jako zmiennik
Dinamo Zagrzeb w ostatnim meczu LM:
7 Chorwatów w podstawie + 1 były Jugol (Macedonia), 3 Chorwatów weszło jako zmiennicy + 2 byłych Jugoli (obaj BiH)
I co stoi na przeszkodzie, żeby samemu wychować, bądź zakupić z klubów Ekstraklasy wartościowych graczy rodzimych? Słyszę, że Chorwaci są faworytami, a przecież nie kupują specjalnie zagranicznych graczy, tylko stawiają na lokalny rynek. Ucz się Mioduski
0
@Foton Poprosiłem, żeby usuwali bo moje wpisy nic nie wnoszą i itp. Ktoś z moderacji był szybszy niż kontry Realu za Mourinho. Ale mnie to rozbawiło
1
@patry295 No wiesz, ale ju tu konkretne dno reprezentuję
3
@fart Co przeczyta - ona nic nie mówi od siebie.
0
@Emhyr Ten zawodnik to Andre Gomes
2
@LeoMessiah Chodzi mi o to, że genialnie szybko zlikwidowali mój wpis. To minutę nie trwało. To była kontra wszech czasów
3
Moderacja macie herba!
12
@JANEK777 Uwielbiam ludzi, którzy na podstawie niczego, wiedzą na pewno, że ..... to, tamto czy owamto.
Facet ględzi i takie ględzenie nie ma żadnej wartości poznawczej, ani nie opisuje faktów.
0
@Encore Ale to stary news. No co się z Tobą dzieje?
3
Zdrobnienia odbierają powagi:
Rzut młotkiem, pchnięcie kulką
0
Kenianie nie do ubicia
0
Feministki przejęły studio. Szczuka triumfuje!
0
Okazuje się, że ładny uśmiech w bieganiu to za mało ...
0
Musi usztywniony być Fajdek. Nie może tych demonów chłop się pozbyć.
5
@Jacu327 Niewyobrażalne, że ktokolwiek mógł potraktować mój komentarz na poważnie. Oj ludzie, ludzie.
0
@fcbfan1993 Ale propagandę robisz. To legendy przeszłości
0
@skubi99 No właśnie, co ja gadam? Ty mi powiedz
1
@Sulimo Gdzie tam, on się skończył dawno temu. Jedzie na picu
Lewy też jest napompowany
0
@Jacu327 A znasz kogoś na poziomie po 30? Nie ma takich graczy, dogorywają
0
@Bobo25 Jednak nie porównywałbym sprawcy zapaści finansowej z tym, który sprząta po nim. Nijak nie potrafię sobie wyobrazić Laporty tak szastającego kasą, wydaje się być nasz prezes racjonalny.
Laporta odziedziczył sytuację i nie oceniam go za to co być może by zrobił gdyby było inaczej. Jestem przekonany, że nie pozwoliłby żeby klub stał się stowarzyszeniem rentierów.
Mnie najzwyczajniej cieszy fakt, że mamy prezesa, który nie będzie wykonywał fałszywych ruchów i tańczył do melodyjek wygrywanych przez zawodników
1
@Dundersztyc Neymar jest słabszym piłkarzem, dlatego. Ponieważ nie umiesz odnieść się merytorycznie do faktu, że Leo od dawna mógł grać w innym klubie, odwracasz uwagę. Messi nie zarabiałby w Barcy tak wielkich pieniędzy, gdyby klubem nie rządził patologiczny prezes. Przecież każdy z graczy Barcy jest ogromnie przepłacany. Przyszedł Laporta i bez problemu wynegocjował obniżkę zarobków z Leo. Więc to nie Leo jest problemem.
12
Bardzo mnie kręci to co się dzieje obecnie w Barcy. Jeszcze daleko od ideału, ale to zracjonalizowanie działań prezesa, w ogromnym kontraście do poprzednika i systematyczne układanie wszystkiego na swoim miejscu, powoduje uśmiech. Wraca normalność. To nas zaczyna cieszyć, normalność.
Racjonalne ruchy na rynku transferowym, nieuginanie się wobec roszczeniowych talentów, renegocjowanie absurdalnie wysokich kontraktów - coś oczywistego, co przez ostatnie 5 lat nie zagościło w katalońskim klubie. I jeszcze to się zbiegło z zastrzykiem finansowym dla ligi.
Do tego mamy zbieg okoliczności, polegający na pojawieniu się kilku bardzo utalentowanych młodych, co umożliwia stworzenie ciekawej mieszanki w pierwszym składzie, co rozbudza nadzieje i każe sądzić, że niekoniecznie czeka Barcę zapaść.
Dziś z wielkim zainteresowaniem będę śledzić Demira czy Gaviego, którzy wydają się być materiałem do otrzymania minut w pierwszym zespole w nadchodzącym sezonie.
Przy tym jak bezczelni (w pozytywnym sensie) potrafią być młodzi w obecnym futbolu, przy właściwym rozwoju za 2-3 sezony możemy mieć kilku 20-22 latków, którzy będą kopaczami pełną gębą.
1
@arasz1819 Niestety. Jak przypomnę sobie te kubły pomyj wylewane na Leo w zeszłe lato, to aż cierpnie skóra. To był tak zmasowany najazd na Messiego, że jakbym nie wiedział, ze to nasze forum , to pomyślałbym, że to strona Chelsea z 2009 roku, albo Liverpoolu sprzed 2 lat. Ale nie wiem czy tam w przybliżeniu lżyli naszych graczy tak jak tutaj Messiego w zeszłym roku.
1
@Dundersztyc Jest kwestią bezsporną, że gdyby zechciał, już od 10 lat podobne lub większe pieniądze zarabiałby gdzie indziej. Taki gracz zawsze się będzie cenił, a lojalność Messiego jest obecnie bardziej widoczna niż kiedykolwiek.
Analogiczny casus jest w NBA, z Antetokounmpo. Mógł opuścić Milwaukee i pójść do bardziej obiecującego klubu, jednak został i za tę samą kasę zaryzykował w klubie o mniejszych możliwościach rynkowych.
Przecież PSG i City to zespoły, z którymi mógłby Leo wygrać LM prędzej niż z Barcą. Ba, tym klubom brakuje ostatniego, przesądzającego ogniwa, którym mógłby okazać się Leo. A jednak Leo trzyma się klubu w zapaści finansowej.
Jest lojalny na rynku gdzie chętni od razu by się na niego znaleźli.
3
@ranger3120 Wiesz, że mniej więcej tyle było w Polsce w marcu 2020? Nie wiem czy pamiętasz jesień tego samego roku w szpitalach.
0
@AmigoBlancos Bo jakby były cicho w sportach zespołowych, to byś nie widział, że mają orgazm