Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaletą obecnej sytuacji jest to, że nikt nie przebije balonika oczekiwań. A to z prostej przyczyny, że tego balonika nie ma.
0
@Berniś To prawda, przy nieco zwiększonym tempie akcji Juve, obrona nie jest ustawiona, a interwencje trącą desperacją
1
@robsesh Ten mecz nie jest wyznacznikiem niczego. Juve gra w wybitnie spacerowym tempie, chłopakom z Turynu jeszcze wakacje nie zwietrzały z głów
2
@Przemek2323 Ludzie mają ten skan w głowie. Zazdroszczę im wizji
0
Juve zaczyna sezon ligowy za 2 tygodnie więc bierzcie na to poprawkę.
Na mój gust Depay w meczu powinien brać więcej gry na siebie, z kolei Demir to zawodnik, który budzi wielką ekscytację i do tej pory pokazuje się wybitnie z pozytywnej strony.
8
Na razie CR7 pokazał w tym meczu tyle co Messi
6
A Messi kontuzja, że nie gra?
8
Araujo wyłączy Cristiano i będzie pan zadowolony
0
@LeoMessiah A gdzie jest ten cały YouTube? Na fejsie?
2
@szela1899 Również żyję rozwojem młodych, Demira, Gavirii, Pedrigo, Nico Gonzaleza. Trzeba szybko zmienić optykę i dostosować wymagania do możliwości.
Nikt w Europie nie jest obecnie w większym bagnie ekonomicznym niż Barca.
2
@Joe_Pesci "nie mogę" ma potencjalnie dwa znaczenia: albo nie wolno mi, albo nie ma nic do dodania
0
@tristan87 Tak, to jest właśnie to czego się można było spodziewać
0
Messi płakał bo za tydzień gra mecz ze Strasbourgiem.
0
Dzień dobry ponownie, Julio. Wzruszyłaś się?
0
@AllBundy 23 lata? Nic o życiu nie wiesz ...
0
Słuchajta, dajcie spokój Destowi i jemu ubiorowi na konferencji, bo on ma już przyszykowane zdjęcie Leo w klapkach z wywiadu z zeszłego roku : )
A tak poważnie, wrzućcie na luz
2
@Pawlak1992 Ostrzą zęby, a Ty tak nie robisz?
12
My, sieroty po Messim ... Tak się czuję chwilowo
5
Konferencja niczego nie wyjaśniła, zresztą zgodnie z oczekiwaniami. Kulis wydarzenia jak nie znaliśmy tak nie znamy. Wygląda na to, że Laporta zaoferował Messiemu kontrakt, którego i tak klub nie był w stanie zapłacić, o czym prezes doskonale wiedział.
Messi był autentycznie zaskoczony, ale jednocześnie sam chyba nie chciałby poczynić dalszych ustępstw finansowych, ponieważ ma wartość jaką ma, jest w piłce tym kim jest i poniżej pewnych pułapów schodzić nie może.
Nie mam pretensji żadnych. Gdy patrzę na listę zarobków w Barcy, to Messi zarabiający np. 15 mln netto byłby najbardziej nieopłaconym graczem w futbolu biorąc pod uwagę wartość piłkarską.
Z kolei reszta kolegów ma negocjacje w dupie. Obłowili się, kilku zarabia niewspółmiernie do skila i ma żadnych skrupułów wobec klubu. Ale w końcu pacta sund servanta i ich też nie ma co winić.
0
@Barca1992 Oglądamy, być może będzie tłumaczenie na angielski, jak w przypadku Laporty. A jak nie, to ja sobie przetłumaczę, tak jak mi to będzie wygodne
22
Trzeba dokonać podsumowania typu wpisów o Messim i sytuacji Barcy:
ateistyczne - nie wierzę, że Messiego już nie będzie
realistyczne - w końcu musiał nadejść ten czas
histeryczne - i co teraz będzie? Barca się skończy
rozczarowane - mógł się Leo bardziej poświęcić i obniżyć pensję
wściekle zdziwione - co, ku**a?
spekulacyjne - gdyby nie był taki chciwy
oskarżające - widać jak mu zależało
sarkastyczne - Leo : odchodzę bo mam za mało na koncie jedyne 1276 milionów euro (patrz gorące)
uspokajające - była Barca przed Leo, będzie i po
analityczne - zastanówmy się w jakim jesteśmy położeniu
lamentujące - w tym klubie nie może być normalnie
optymistyczne - mamy mocny skład i są zdolni młodzi, możemy rywalizować
pesymistyczne - będziemy wychodzić z tego przez dekadę
sentymentalne - oglądam Messiego odkąd mam 12 lat
pragmatyczne - a gdyby zrobić tak, że
brutalne - Messi jest najemnikiem
batalistyczne - siła ognia Barcy jest i tak potężna
religijne - mimo wszystko, jestem pełen wiary i nadziei, że
dumne - my jesteśmy Barcelona, żaden zawodnik nie jest większy niż ...
dociekliwe - ciekawe, czy .....
miłosierne - nie mam żalu do Leo, że
ekonomiczne - kasa rządzi tym biznesem, nie łudźcie się, że Leo ...
i wiele, wiele innych
6
@Commando Bo gruchnęła wieść, że Leo odchodzi. Nawet Julia nie dała rady zachować się dyplomatycznie.
1
Nasz nowa once de gala, he he
0
A Messi podpadł Koemanowi?
22
Dzień dobry Julio. Przeklęłaś na twitterze. Ciągle jestem wstrząśnięty. Ty przeklinasz.
0
@BOSSS85 Demir
2
To co? Jeszcze konfa Messiego i parę porażek Barcy będą generowały zainteresowanie na stronie, a potem powinno się przerzedzić. Zostaną lojaliści.
0
@BorzyKrzys Tak się zastanawiam, ale któreś z poniższych przypuszczeń musi być prawdą:
albo Ty jesteś głupcem, albo właściciele City.
Jak to widzisz?
2
Pedri gra jutro z Juve?
29
W studiu ESPN panowie analizowali szanse przejścia Messiego do innych klubów wg zestawienia bukmacherów: W końcu padło pytanie:
- A czy realistyczne jest przejście Leo do Interu?
- Jak ich wykupi. - padła odpowiedź