0

Zaletą obecnej sytuacji jest to, że nikt nie przebije balonika oczekiwań. A to z prostej przyczyny, że tego balonika nie ma.

0

@Berniś To prawda, przy nieco zwiększonym tempie akcji Juve, obrona nie jest ustawiona, a interwencje trącą desperacją

1

@robsesh Ten mecz nie jest wyznacznikiem niczego. Juve gra w wybitnie spacerowym tempie, chłopakom z Turynu jeszcze wakacje nie zwietrzały z głów

2

@Przemek2323 Ludzie mają ten skan w głowie. Zazdroszczę im wizji

0

Juve zaczyna sezon ligowy za 2 tygodnie więc bierzcie na to poprawkę.

Na mój gust Depay w meczu powinien brać więcej gry na siebie, z kolei Demir to zawodnik, który budzi wielką ekscytację i do tej pory pokazuje się wybitnie z pozytywnej strony.

8

Na razie CR7 pokazał w tym meczu tyle co Messi

6

A Messi kontuzja, że nie gra?

8

Araujo wyłączy Cristiano i będzie pan zadowolony

0

@LeoMessiah A gdzie jest ten cały YouTube? Na fejsie?

2

@szela1899 Również żyję rozwojem młodych, Demira, Gavirii, Pedrigo, Nico Gonzaleza. Trzeba szybko zmienić optykę i dostosować wymagania do możliwości.
Nikt w Europie nie jest obecnie w większym bagnie ekonomicznym niż Barca.

2

@Joe_Pesci "nie mogę" ma potencjalnie dwa znaczenia: albo nie wolno mi, albo nie ma nic do dodania

0

@tristan87 Tak, to jest właśnie to czego się można było spodziewać

0

Messi płakał bo za tydzień gra mecz ze Strasbourgiem.

0

Dzień dobry ponownie, Julio. Wzruszyłaś się?

0

@AllBundy 23 lata? Nic o życiu nie wiesz ...

0

Słuchajta, dajcie spokój Destowi i jemu ubiorowi na konferencji, bo on ma już przyszykowane zdjęcie Leo w klapkach z wywiadu z zeszłego roku : )
A tak poważnie, wrzućcie na luz

2

@Pawlak1992 Ostrzą zęby, a Ty tak nie robisz?

12

My, sieroty po Messim ... Tak się czuję chwilowo

5

Konferencja niczego nie wyjaśniła, zresztą zgodnie z oczekiwaniami. Kulis wydarzenia jak nie znaliśmy tak nie znamy. Wygląda na to, że Laporta zaoferował Messiemu kontrakt, którego i tak klub nie był w stanie zapłacić, o czym prezes doskonale wiedział.
Messi był autentycznie zaskoczony, ale jednocześnie sam chyba nie chciałby poczynić dalszych ustępstw finansowych, ponieważ ma wartość jaką ma, jest w piłce tym kim jest i poniżej pewnych pułapów schodzić nie może.
Nie mam pretensji żadnych. Gdy patrzę na listę zarobków w Barcy, to Messi zarabiający np. 15 mln netto byłby najbardziej nieopłaconym graczem w futbolu biorąc pod uwagę wartość piłkarską.
Z kolei reszta kolegów ma negocjacje w dupie. Obłowili się, kilku zarabia niewspółmiernie do skila i ma żadnych skrupułów wobec klubu. Ale w końcu pacta sund servanta i ich też nie ma co winić.

0

@Barca1992 Oglądamy, być może będzie tłumaczenie na angielski, jak w przypadku Laporty. A jak nie, to ja sobie przetłumaczę, tak jak mi to będzie wygodne

22

Trzeba dokonać podsumowania typu wpisów o Messim i sytuacji Barcy:

ateistyczne - nie wierzę, że Messiego już nie będzie
realistyczne - w końcu musiał nadejść ten czas
histeryczne - i co teraz będzie? Barca się skończy
rozczarowane - mógł się Leo bardziej poświęcić i obniżyć pensję
wściekle zdziwione - co, ku**a?
spekulacyjne - gdyby nie był taki chciwy
oskarżające - widać jak mu zależało
sarkastyczne - Leo : odchodzę bo mam za mało na koncie jedyne 1276 milionów euro (patrz gorące)
uspokajające - była Barca przed Leo, będzie i po
analityczne - zastanówmy się w jakim jesteśmy położeniu
lamentujące - w tym klubie nie może być normalnie
optymistyczne - mamy mocny skład i są zdolni młodzi, możemy rywalizować
pesymistyczne - będziemy wychodzić z tego przez dekadę
sentymentalne - oglądam Messiego odkąd mam 12 lat
pragmatyczne - a gdyby zrobić tak, że
brutalne - Messi jest najemnikiem
batalistyczne - siła ognia Barcy jest i tak potężna
religijne - mimo wszystko, jestem pełen wiary i nadziei, że
dumne - my jesteśmy Barcelona, żaden zawodnik nie jest większy niż ...
dociekliwe - ciekawe, czy .....
miłosierne - nie mam żalu do Leo, że
ekonomiczne - kasa rządzi tym biznesem, nie łudźcie się, że Leo ...

i wiele, wiele innych

6

@Commando Bo gruchnęła wieść, że Leo odchodzi. Nawet Julia nie dała rady zachować się dyplomatycznie.

1

Nasz nowa once de gala, he he

0

A Messi podpadł Koemanowi?

22

Dzień dobry Julio. Przeklęłaś na twitterze. Ciągle jestem wstrząśnięty. Ty przeklinasz.

0

@BOSSS85 Demir

2

To co? Jeszcze konfa Messiego i parę porażek Barcy będą generowały zainteresowanie na stronie, a potem powinno się przerzedzić. Zostaną lojaliści.

0

@BorzyKrzys Tak się zastanawiam, ale któreś z poniższych przypuszczeń musi być prawdą:
albo Ty jesteś głupcem, albo właściciele City.

Jak to widzisz?

2

Pedri gra jutro z Juve?

29

W studiu ESPN panowie analizowali szanse przejścia Messiego do innych klubów wg zestawienia bukmacherów: W końcu padło pytanie:
- A czy realistyczne jest przejście Leo do Interu?
- Jak ich wykupi. - padła odpowiedź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?