Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kaamil1910 Ale liczy się nie ile, tylko jak. On jest nieustannie w ruchu, ale jego styl nie jest oparty o interwały i gwałtowne sprinty. Mądrze chłopak biega, świetnie grę czyta
2
Cała nadzieja w jego ekonomicznym sposobie poruszania się, ale żeby to nie odbiło się za kilka sezonów na zdrowiu chłopaka.
6
Na razie jest materiał ofensywny na granie, jeszcze trzeba mieć pomysł by to zagospodarować. Zresztą pamiętajmy, że bitwy wygrywa się ofensywą a wojny defensywą.
0
@Katalonbar Oby to nie był najefektowniejszy moment Liska na olimpiadzie
1
@Colon Ale rodzyneczka wyciągnąłeś
2
@tbas A coś podpalili? Nie słyszałem.
2
@lucas/catalan Piękne scenariusze snujesz. Jak umiarkowani ludzie, jakimi są antyszczepionkowcy mogliby coś takiego zrobić? Przecież to wyedukowani naukowcy odnoszący sukcesy w laboratoriach całego świata.
Antyszczepionkowcy chyba mają taki taki tok rozumowania jak Ty z Niedzielskim. Pokrętny
3
@Zoker Jakby Alicja była uczulona na głupotę, to groziłoby jej samobójstwo.
Naprawdę wziąłeś tę propozycje filmową tak poważnie? Czy nie jesteś w stanie oddzielić fikcji od życia. Ja pierdzielę, co za syndrom oblężonej twierdzy.
2
@Don-Corleone Z Messim to jak z Jordanem w latach 90-tych, podziwiasz innych mówisz, że świetni, a a tle wszyscy pamiętają, że jest nadzawodnik. O nim nie trzeba wspominać bo to zbyt oczywiste.
Gdyby nie było Leo, przewaga statystyczna CR7 nad resztą zawodników byłaby niespotykana w skali futbolu. Takie rzeczy praktycznie się nie zdarzały.
A potem człowiek zerka na whoscored i CR7 przez 9 sezonów w La Liga ani razu nie wyprzedził Leo w rankingach. Nadzawodnik CR7 nawet raz nie był w stanie uzyskać średniej noty ponad Leo. Cristiano w życiowej formie. Niewiarygodne.
O udziale w akcjach bramkowych nie wspominam, bo tu naukowcy wyliczyli, że Messi zmiażdżył CR7 i całą resztę. To jest deklasacja. Nokaut z urwaną głową.
Łap linka Donie.
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26028779,cristiano-ronaldo-czy-messi-naukowcy-ustalili-kto-jest-lepszy.html
7
@AlicjaFCB Alicja, już mogłabyś zluzować majty ten jeden raz. Brzmisz jakbyś wcisnęła tyłek XL w majty S. Trochę luzu ci nie zaszkodzi.
1
@Zoker Ja podrzucam scenariusz polskiemu Hollywood z przymrużeniem oka, osadźmy go w naszych realiach. Amerykanie nie mają tego typu dylematów. Nie wiem co Cię tu gryzie?
5
To mógłby być scenariusz filmu. Przyszłość zdominowana przez sanitarystów.
Przyszedł mi do głowy pomysł snajperów szczepionkowych. Gdyby wypuścić taki pluton, który niechętnych do szczepień (i tym samym zagrażających przetrwaniu państwa np. polskiego) "szczepiłby" na odległość. Niechętni szczepieniom walczący o przetrwanie w dystopijnym świecie.
Moim zdaniem jest tu potencjał na filmowy hit.
0
@klopx U kobiet też to działa?
1
@TrzecieOko Ja bronię elementarnego szacunku do tych ludzi w społeczeństwie, ale samo środowisko i ich wymysły momentami mnie przeraża.
10
@Tomo1989 Człowiek podziwia Leo ze względu na niedoścignione zakres umiejętności, ale jak się zerknie nawet na same gole CR7, to wtedy był kosmos i na warunki futbolu, nadczłowiek, arcypiłkarz.
3
Z nieoficjalnych informacji wynika, że niesczepieni od września będą nosić obowiązkowe opaski i zajmować miejsca z tyłu w pojazdach komunikacji miejskiej.
0
@Tomo1989 Oczywiście, że lepsza. Już sama obecność centrów i to jakich, zrobiłaby różnicę pod koszem. Przecież USA dziś przegrały zbiórkę miażdżąco.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja jestem bezradny gdy w Polsce narusza się fundamenty instytucji demokratycznych i strasznie mocno to przeżywam, a przecież ten proces jest mimo wszystko odwracalny i wynika z woli obywateli.
Z kolei jaką bezsilność czują Białorusini, kiedy nie dość, że nie mogą czuć się bezpieczni u siebie w kraju, to istnieje uzasadnione podejrzenie, że agenci, także rosyjscy polują na Białorusinów w różnych zakątkach świata. Kłania się casus Politkowskiej.
1
Tak mnie fascynuje potencjał amerykańskiego zespołu koszykarskiego, że zrobiłem listę graczy (18), którzy nie pojechali na olimpiadę, a mogliby stworzyć kolejny/kolejne zespoły na złoty medal.
Trae Young, Jalen Brown, James Harden, Kyrie Irving, Gordon Hayward, Steph Curry, Klay Thompson, Kawhi Leonard, Paul George, LeBron James, Anthony Davis, Ja Morant, Jimmy Butler, Karl Anthony-Towns, Zion Williamson, Chris Paul, DeAndre Ayton, Donovan Mitchel.
A Westbrooka za Chiny Ludowe bym nigdy nie powołał.
1
@pazio23 Jak ci się telefon zepsuje to nie.
5
Nie mogę. Gdy grali Hiszpanie ze Słoweńcami, to kibic widział kawał koszykówki na bardzo wysokim poziomie. Tymczasem Hiszpania grająca na 110% z Rickym Rubio, który gra chyba mecz życia z 38 punktami, wygląda w 2 połowie jak zespół z niższej ligi z Amerykanami, którzy tylko momentami grają na miarę potencjału.
USA to tak jakby w piłce nożnej mieć w zespole 5 Ronaldinhów. Nawet jak trzech z nich ma słaby dzień, to dwóch pociągnie wózek i tam gdzie u rywali jest sufit, USA jest nieco ponad podłogą.
Rubio świetny mecz, ale co ciekawe bilans +/- fatalny: -23, zdecydowanie najgorszy w zespole.
W USA Durant 29 punktów i bilans +/- 15 na plusie. Zawsze zadziwia, że ten bilans ma zawsze świetny Jrue Holiday, tym razem +20. Jest to niewiarygodnie efektywny gracz na obu połowach i to nie przypadek, że te wskaźniki miał też najlepsze w finale NBA.
3
3 minuty lepszej gdy Amerykanów, momentami koncertowej i 15 punktów przewagi. To jest właśnie ta różnica potencjału, ale zdradzana niezwykle rzadko. Świrtnie Rubio
1
USA Popovicia to chyba najgorsze co widziałem od dawna w koszykówce. Tyle zmarnowanego potencjału i antyzepołowa gra w grze na wskroś zespołowej. Wirtuozi dystansu rzucający za 3 z tragiczną skutecznością 24% (4/17) i wysocy hiszpańscy kryci przez zawodników o pół głowy niższych, bo ktoś nie pomyślał, że dobrze byłoby zabrać centra. W efekcie Amerykanie zebrali 18 piłek, przy 29 Hiszpanów. Nie mówiąc o tym, że można postraszyć pod koszem w ataku i zrobić przestrzeń na obwodzie.
Bez pomysłu, bez głowy to wszystko. Droga przez mękę. Jedyny Durant trzyma fason
1
@Adi123456789 Buena pelota, buena pelota
1
@Lola120 Biegnij Lola, biegnij
1
@patry295 Masz coś do grubych dzieci z ciastkiem? Pewnie byłeś chudy i zazdrościłeś im tkanki. Już ja znam takich jak Ty. Wykorzystują temat polityczny, żeby uderzyć w otyłych i branżę cukierniczą.
0
@FCB24 USA jest na sport.tvp.pl, a Słowenii nie sprawdzałem jeszcze
0
@Rust_Cohle Nie ma mowy. Takie wydarzenia tylko i wyłącznie na żywo. W sumie już jestem mocno nakręcony na te eventy. Nie wiem czy podniosę zwłoki na Doncicia, ale Duranta i spółkę na pewno obejrzę.
0
Drakońskie godziny meczów kosza, które mnie interesują: Słowenia z Niemcami o 3 a Amerykany z Hiszpanią o 6.40. Ten drugi to jeszcze ujdzie, ale człowiek rano mimo wszystko średnio przytomny.
0
@Vebrol Koeman po rozmowie z Laportą zmienił się. Laporta powiedział jak ma trenować, jak grać, jak prowadzić zespół, jakie stosować ustawienie, jaka aplikować taktykę. Koeman zgodził się ze wszystkim i w tym sezonie mamy nowego trenera. Ze starym nazwiskiem ale w nowej odsłonie.
Mecz z VFB potwierdził, że Koeman to obecnie pięściarz wagi superciężkiej.