1

@Rust_Cohle Powiem jak Pawlak ze słynnej sagi "Ja tylko pociągnął". No ale jeśli to nie żart, to dzięki. Ostatnio mam tu złą prasę, he he

0

@MesQueUnClub_87 Brzmisz jakbyś miał kierunkowe doświadczenie. Niepokoi mnie to

0

@Rust_Cohle Ależ co Ty mówisz? Jaja sobie robisz ze mnie.

0

Podziwiam Twoją kulturę rozmowy. To straszne, że przeczytałeś mój post, mimo, że Cię nie obchodził. Mam nadzieję, że to przetrwasz bez uszczerbku na zdrowiu.

0

@liberos35 Ja nie występuję w 2 osobach, nie jestem my tylko ja. Nie pokazałeś, że był atak, tylko napisałeś, że był. Sam najbardziej opierasz opinię o dywagacje, a nie fakty. Dlatego ma stosunkowo niewielką wartość. Pokaż film z ewidentnym atakiem

0

@liberos35 Jeśli było, to tak. Przecież nikt nie mówi, ze to sytuacja zero-jedynkowa. Grupa tych chłystków przecież stała na ulicy

0

@SonBarcaGoku O rywalu naszego zawodnika w zapasach

2

@paweldunajecfcb Internet nie musi celebrować czyjejś "świętości" wiedząc jakie grzeszki na sumieniu na Kościół z czasów JP II. Czym innym oficjalna propaganda i chciejstwo oślepionych wyznawców, a co innego wiedza ulicy. Dziwisze i inne kreatury otaczające naszego papieża, umaczane w proceder pedofilski nie pozostają bez wpływu na osąd ludzi uczciwych. To mocno otwiera oczy
Mi się to bardzo podoba, fałszywe laurki są niezrozumiałe.

3

@_TheNotorious_ Nie kurtyna. Ten kierowca nie był obiektem ataku. Oczywiście spanikował. Przejechanie dziewczyny z premedytacją było jak egzekucja. Następnie to samo mógł zrobić z kolejnym chłopakiem na masce, na szczęście ten nie wpadł pod koła.

Co do kar za zabójstwo po pijaku za kółkiem, dla mnie przedział 25 lat - dożywocie

0

Fajdek "demony wróciły, odcinało nogi". Ta wypowiedź nie buduje optymizmu wśród kibiców. Najwyraźniej psychika nadal szwankuje

0

@AmigoBlancos Wiesz, że jako przybysz z Madrytu musisz być bardziej uważny. Tu każdy błąd może Cię skończyć w naszych oczach

2

Te parametry rywala są porażające. Monstrualna budowa ciała

3

@Rewolucja123 To jest potencjalnie bardzo ciekawe pytanie. Mógłby wymienić jakieś aspekty, których być może z poziomu kibica nie widzimy. Takie smaczki potem sprawiają, że inaczej można spojrzeć na gracza. Szkoda, że tak to spuścił do kibla

8

"To twój trzeci sezon w Barcelonie. W czym się polepszyłeś?
Trudno powiedzieć, ale myślę, że bardzo się polepszyłem jako osoba i piłkarz. Chcę nadal to robić."

Co to za miganie się? Konkretnie proszę wskazać w czym się poprawiłeś. Kolega @Rewolucja123 nie będzie tolerował takich odpowiedzi.

40

Wybierzmy strzelca najlepszego trzeciego gola meczu Stuttgart - Barcelona 0:3.

13

@Rewolucja123 ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara
Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,
ankara, Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,

Que golazo!

4

@Deviler To tylko pokazuje jak bardzo silną konstrukcję psychiczną trzeba mieć by odnosić sukcesy w sporcie. Pod tym względem jak zawsze na myśl przychodzi Jordan - on chyba zasysał energię z otoczenia i rywali. Niektórzy, niestety, zaczynają się rozpadać gdy uświadomią sobie rangę wydarzenia.

0

Ale te baby w kajakarstwie to konkretne chłopy.

0

@AmigoBlancos A nawet zbierając to wszystko do kupy, pod samym względem atrakcyjności sportowej znacznie bardziej wolę mecz USA - Hiszpania w koszykówkę. Jednak emocjonalnie zdecydowanie starcie Polska-Francja.

1

@Rewolucja123 Ciekawe czy ktoś Cię zgłosił za prowokację? Tu ludzie bywają bardzo wrażliwi

2

Jako kandydat do sam jeszcze nie wiem czego, powiadam: nie pytaj, co La Rambla może zrobić dla Ciebie, zapytaj, co Ty możesz zrobić dla La Rambli.

1

@Dertinho Jak się robi takie błędy, to pretensje można mieć wyłącznie do siebie

7

A Pochettino robi z PSG następny Tottenham? Oni przegrywają od jakiegoś czasu wszystkie rozgrywki jak leci. Oczywiście, nie żeby mnie to martwiło.

0

I się nie zgodzę z kolegą wyżej, Słowenia zagrała chyba najlepszy swój mecz dzisiaj, ze wszystkich jakie widziałem od turnieju kwalifikacyjnego na olimpiadę

1

@Rust_Cohle Zależy czy Amerykanie zagrają nieco bardziej drużynowo. Hiszpanie grają w zbliżonym składzie od dekady a niektórzy znają się dłużej więc są niezwykle zgrani. Świetny w Hiszpanii jest Rubio, który w NBA specjalnie się nie liczy. Prawie każdy gracz NBA jest większą gwiazdą od niego, ale problemem jest to, że Amerykanie strugają indywidualnie. Co turniej inni ludzie, mało schematów ofensywnych, mało defensywnych. Do tego jeszcze to olewcze podejście czasami.

Potencjał USA ma na wygraną i to wysoką. Realia są takie, że zespołowość Hiszpanów może napsuć USA krwi. Choć wiadomo, że jak Durant z np. Bookerem odpalą swoje rzutowe wrotki, to mogą zdemolować każdego.

1

Bo pojawiły się pytania o drabinkę w koszykówce:

(Włochy - Francja, Słowenia-Niemcy)
(USA -Hiszpania, Australia-Argentyna)

3

Ćwierćfinały w koszykówce:


FRANCJA – WŁOCHY
SŁOWENIA – NIEMCY
USA – HISZPANIA
AUSTRALIA – ARGENTYNA

1

@draxidox To prawda, lud to specyficzny, ale pracowitości sobie odmówić nie możemy. Zobacz na Ukraińców, którzy zaczynali z tego samego miejsca. Dziś przyjeżdżają do nas, szaleje tam korupcja, gangi, a sytuacja geopolityczna jest fatalna.

1

@puyol_presidend5 Ale my nie jesteśmy biednym krajem. Nasze wszelakie rankingi ekonomiczne rosną. Wyobraź sobie, że po wojnie przyjmujemy Plan Marshalla i do 1989 roku szli byśmy jak równy z równym z zamożnym Zachodem. A tak pół wieku zmarnowane

0

@mekston A jak się ustosunkujesz do tego co powiedział komentator, że Alonso zajeżdżał dzisiaj tor jazdy Hamiltonowi, a robił to dlatego, że zauważył po Grand Prix Anglii, że sędziowie są pobłażliwi i pozwalają na agresywną jazdę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?