La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

0

Zaletą obecnej sytuacji jest to, że nikt nie przebije balonika oczekiwań. A to z prostej przyczyny, że tego balonika nie ma.

2

@Comentateiro Jak to. Nie widzisz co się dzieje po meczu z Juve?

1

@Comentateiro Spokojnie przyjdzie parę dobrych meczów na początku sezonu i zacznie się pompowanie. A potem będzie weryfikacja w fazie pucharowej LM...
Jeśli mam oceniać tą kadrę to walka o PK i ligę jest jak najbardziej realna. Na LM niestety trochę za mało.

4

@Bobo25 Kadrę mamy na dublet, a tego oczekuję od zespołu. Po odejściu Leo moje oczekiwania się nie zmieniły. Liczę również na superpuchar, ale to bardziej pozostaje jako dodatek.

0

@Rewolucja123 Kadra na dublet już po odejściu Leo? :] faktycznie oczekiwania skromne. Już widzę stara ekipa zaczyna podkręcanie wymogów, żeby za chwile pisać Koeman out. To jest okres przejściowy jeszcze większy niż w tamtym roku. Czy wam się to podoba czy nie.

1

@arasz1819 Nawet jak Leo odszedł, to Griezmann z Depayem powinni wciąż wykręcić coś w ofensywie. W Defensywie mamy lekkie ulepszenia, perspektywiczny Garcia, świetny Emerson. Jest wciąż Araujo. W środku pola możemy mieć problem, ale jednak wierzę, że nie poleci nikt na długo z powodu kontuzji. Dla mnie to jest kadra na dublet. Nie możemy ciągle szukać wymówek też, to będzie źle o nas świadczyć.

0

@Rewolucja123 To jest kadra, która ma się zgrywać i czynić postępy z miesiąca na miesiąc. To jest kadra, która jest ciągle zagadką, bo za chwile się może okazać, że przez początek sezonu nie będą mogły zagrać nowe nabytki. W dodatku dalej mamy kontuzjowanych istotnych zawodników, szczególnie teraz po odejściu Leo. Oczywiście, że mogą wygrać dublet, jak wszystko zaskoczy, ale postawienie takiego celu i potem ich rozliczanie z niego to nieśmieszny żart. Wymagać możemy od starych kocurów wysokiego poziomu, ale w tych 19,20,21latków to trzeba wierzyć i dać im czas na spokojne wchodzenie w poważne granie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?