Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avser Ale patrząc na kilka poleceń mojego absurdalnego wpisu, parę osób z tym się zgadza. Zabawne persony
0
@amanter Teraz możemy być bezstronni
5
Teraz jak już Messi opuścił nasz klub, przyznajmy uczciwie i obiektywnie, że to jednak Ronaldo jest GOAT-em. Ten mental i wygrywanie w pojedynkę, przecież wszyscy to wiemy.
1
Przy pełnym profesjonalizmie Leo Messiego i relatywnie wysokiej formie jaką potrafi mieć nawet po wakacyjnej przerwie, wyobrażam sobie, że występ w sobotnim meczu ligowym nie musi być wykluczony.
Chyba, że będzie jak z polskimi piłkarzami czyli najpierw zdziwi się ciężkimi treningami, a potem będzie potrzebował całej rundy jesiennej na aklimatyzację, he he.
30
W Barcelonie ktoś się znajdzie, ale w PSG sie pobijo o te fragmenty
6
Ale wspaniała historia z Messim. Odrzucony, niechciany w Barcelonie, z groźbą wylądowania w jakimś cypryjskim klubie, przygarnięty przez Francuzów, naród wysokiej kultury, który nauki jedzenia widelcem pobierał od Polaków kilka wieków temu. Messi uratowany. A i kuroniówka nie taka zła. Co za piękna puenta.
0
@mekston Oszczędzali w PKO i się opłacało
51
Mi najbardziej w tym wszystkim jest żal trenera Strasbourga - facet nie wie czy ustawiać taktykę pod PSG z Messim czy bez.
0
@arasz1819 Ale przez dwa "L" brzmi bardziej entelygętnie
1
Ale, że Antonela na konferencji podawała Messiemu chusteczki z Lidla?
0
@Whudi Nudno to my nie mamy!
1
@arasz1819 W NBA masz pana Wojnarowskiego i wszelkie jego newsy są zasadniczo potwierdzane w krótkim czasie. Ale to działa chyba na zasadzie przyzwolenia NBA na to by mieć swoje ucho.
Z kolei z Barcą są takie cyrki informacyjne, że tylko siedzę, śmieję się w głos i czytam forum, nie specjalnie się udzielając w temacie. Ja się bawię bardzo dobrze (choć przez łzy, oczywiście)
A co do dziennikarstwa w 21 wieku, to lud chyba lubi te igrzyska i wręcz ich oczekuje. Przecież tu o jakość nie chodzi od dawna, bo jakość nie generuje zainteresowania.
2
Dzień dobry Julko. @juliacicha W tytule, zgubiła szanowna pani literkę "O" w dopełniaczu nazwiska Messi. Pozdrawiam i miłego dnia.
6
W nawiązaniu do newsa o graczu NBA Durancie, który za 4 sezony otrzyma 198 mln, a co on taki zdziczały? Czemu on za darmo nie gra? Przecież już tyle zarobił. Niech gra z miłości.
Co to za zwyczaj w zawodowym sporcie, że gracze chcą dostawać pieniądze? Jestem zbulwersowany
1
@fart Dunkami podniecałem się jako nastolatek. Teraz oczywistym jest, że dunki i umiejętności koszykarskie nie muszą mieć ze sobą nic wspólnego.
3
@Majkel34 Ale faktów nie da się podważyć. Można podważać kłamstwo, czy tzw. "fakty alternatywne".
0
@Majkel34 Zawsze zastanawia mnie jak twardy trzeba mieć charakter, żeby się nie złamać w obliczu takich doświadczeń. Niewiele osób ma w sobie to coś.
2
@Batys Odpowiadając na pytanie, to mnie specjalnie nie martwi to, że ktoś mnie nie lubi czy nienawidzi. Wystarczy, że pogląd czy opinia wynika z twardej wiedzy czy dobrej obserwacji. A że wiele osób np. w życiu nie przeczytała książki a japy ma pierwsze do naparzanki, to mnie już nie dziwi. Siłą człowieka roztropnego jest to, że jak wie, że woda to dwa atomy wodoru i jeden tlenu, to choćby nie wiem jak hejter/nieuk zaklinał rzeczywistość, to spokojnie będzie trwał przy niepodważalnym zdaniu.
Oczywiście część opinii wynika z nieoczywistych wniosków w oparciu o obserwacje i tu jest pole do debaty. Jeśli odbywa się ona bez pomówień, nieprawd obiektywnych i mieści w ramach kulturalnej wymiany, to zawsze chętnie porozmawiam. Ale tutaj nawet z kilkoma prawicowymi zwolennikami wypracowaliśmy jakieś stanowisko, choć bez miłości.
Jest tu na stronie kilka osób, które lubię i cenię.
Co do wojny o Koemana, co mam powiedzieć? Niech zrobi coś takiego, co wytrąca argumenty przeciwnikom. Szczęście polega na tym, że to nie moja opinia tu będzie ważyć, tylko w przypadku niesatysfakcjonującego prowadzenia zespołu wywali go Laporta. Ten prezes nie lubi ściemniania, więc niech miarą jakości pracy Ronalda będzie to czy skończy kontrakt i otrzyma prolongatę.
Ja będę się skupiał na konkretnych meczach i rozwoju młodych zawodników, bo w sukces specjalnie nie wierzę.
0
@amanter Ten chłopak to niewątpliwie przyszłość Barcy. Ma drybling, odwagę, przegląd pola i zadziwiającą jak na jego wiek dojrzałość. Imponujący chłopak.
3
Dla mnie czymś niezrozumiałym jest, że grę Barcy można oceniać na poważnie, na podstawie tak wątpliwych poznawczo meczów jak ten z Salzburgiem, gdzie rywale byli po 2 kolejkach ligowych i wyglądali na naszym tle jak Bayern Flicka.
Podobnie mecz z Juve, którego zawodnicy zjechali z wakacji i jedyne czego im brakowało na murawie to gofry z bitą śmietaną.
Żaden z powyższych meczów nie może być punktem odniesienia. De facto nie dowiedzieliśmy się niczego o tym jak Barca się miewa jako zespół. Czy się zwija czy rozwija.
Przyjdzie za tydzień pierwszy rywal w La Liga, który zagra na 100%, będzie na podobnym etapie przygotowań i co nieco będzie można podyskutować. Ale tylko co nieco, przecież Koeman musi pod nieobecność Leo przemodelować sposób rozgrywania i wyeksponować atuty Deapaya oraz uczynić z Griezmana centralną postacią ofensywy. Liczę mocno na Francuza, który będzie prawdziwym hersztem, utytułowanym i z wielkim doświadczeniem, nie szukającym wymówek i gry na alibi.
0
Zaletą obecnej sytuacji jest to, że nikt nie przebije balonika oczekiwań. A to z prostej przyczyny, że tego balonika nie ma.
0
@Berniś To prawda, przy nieco zwiększonym tempie akcji Juve, obrona nie jest ustawiona, a interwencje trącą desperacją
1
@robsesh Ten mecz nie jest wyznacznikiem niczego. Juve gra w wybitnie spacerowym tempie, chłopakom z Turynu jeszcze wakacje nie zwietrzały z głów
2
@Przemek2323 Ludzie mają ten skan w głowie. Zazdroszczę im wizji
0
Juve zaczyna sezon ligowy za 2 tygodnie więc bierzcie na to poprawkę.
Na mój gust Depay w meczu powinien brać więcej gry na siebie, z kolei Demir to zawodnik, który budzi wielką ekscytację i do tej pory pokazuje się wybitnie z pozytywnej strony.
8
Na razie CR7 pokazał w tym meczu tyle co Messi
6
A Messi kontuzja, że nie gra?
8
Araujo wyłączy Cristiano i będzie pan zadowolony
0
@LeoMessiah A gdzie jest ten cały YouTube? Na fejsie?
2
@szela1899 Również żyję rozwojem młodych, Demira, Gavirii, Pedrigo, Nico Gonzaleza. Trzeba szybko zmienić optykę i dostosować wymagania do możliwości.
Nikt w Europie nie jest obecnie w większym bagnie ekonomicznym niż Barca.