Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny Chłopie, po 1 połowie miałem tak dość tego antyfutbolu, że zrezygnowałem z oglądania. I to któryś mecz z rzędu. Nie wiem dlaczego trzymają Pochettino. Prawie rok pracy, a gra się nie zmienia o centymetr. Kompletnie nie radzi sobie w tym klubie.
44
Coś niemożliwego, Messi cofa się na 30 metr od bramki Navasa żeby wyprowadzić piłkę do Verattiego, bo nieudacznicy z obrony nie są w stanie wyprowadzić jej poza 25 metr. Co ten Pochettino robi na treningach? Dla mnie to kompromitacja tego trenera.
13
No to lista oskarżeń pod adresem Leo już gotowa:
- jeśli zagra przeciętny mecz, to mieliśmy skandal ze Złotą Gałą i jest przereklamowany
- jeśli wykreuje 5 sytuacji bramkowych, ale zmarnowanych, to będzie, że liczy się, że żadnej asysty nie ma w protokole
- jeśli Leo zaliczy 3 asysty, to w piłce liczą się gole
- a jak strzeli 3 gole, to będzie, że ogórkom z ligi farmerów
Jak żyć?
0
@pt9 Proste i uczciwsze, z pewnością. Rok to rok a nie 10 miesięcy
1
Pod kątem Złotej Gały duża część listopada i grudzień są jak martwy punkt w samochodzie. Choćbyś narąbał tuziny goli, wszystkie przewrotką albo po 50 metrowych rajdach, to za rok nikt nie będzie tego pamiętał ani brał pod uwagę.
0
@barcelonaLM
1
Są krzywe rosnące, są krzywe malejące i są krzywe Mourinho po kilkunastu kolejkach pracy z nowym zespołem. Ostatnie 6 meczów Romy w lidze - 2 wygrane, 4 porażki.
0
Instrukcje dla Dembele: unikaj piłki, rywali, trawy, przelatujących owadów, kibiców na trybunach, biegania, sprintów itd.
48
Zrobiłem sobie kawę w czasie jak Coutinho składał się do strzału.
1
@zuang1995 To już było przerabiane, najlepsze jest " wygrałem wicemistrzostwo Ligi Narodów" Nie dość, że przegrał w finale, to jeszcze turnieju 7 rangi. To jest hit dorabiania na siłę teorii.
17
Jutro o 20.30, na pół godziny przed meczem PSG, ma nastąpić uroczyste przekazanie Złotej Gały Lewandowskiemu przez Messiego, który dobrowolnie zrzeknie się ukradzionej nagrody. Uroczystość uświetni 10-minutowym koncertem Zenek Martyniuk, a nagrodę w imieniu Roberta, zmęczonego meczem z Dortmundem, odbierze dziennikarz Polsatu - Marcin Feddek. Po Martyniuka i Feddka z Gałą, przyleci rządowy samolot, z flotylli, z której tak często korzystał marszałek Kuchciński latając do domu po pracowitych posiedzeniach w Sejmie lub sali kolumnowej.
W Polsce na Okęciu na doborowych gości czekał będzie zapłakany Mateusz Borek ubrany w koszulkę z wizerunkiem CR7, wróć, Roberta Lewandowskiego, machający symboliczną biało-czerwoną flagą i zajadając watę cukrową trzymaną przez niewysoką Tajkę. Wydarzenie transmitować będzie TVP, które kolejnego dnia o 19.30 głosem Danuty Holeckiej przedstawi właściwą interpretację tego doniosłego wydarzenia i wyjaśni szczegółowo okoliczności oszustwa z ostatniego poniedziałku.
5
@JimMorrisonFCB I takie rzeczy powinno się nagłaśniać, a nie wytłoczyny z umęczonych ciężką 1000-letnią historią, umysłów discopolowych rodaków z kraju nad Wisłą. Nawet Borkowi włączyło się analityczne disco polo, choć tu zakładam, że nie chodziło mu o Lewego, tylko nie może przetrawić, że jego bożek CR7 został w tyle.
0
@DaPidejpi Bardzo dobra decyzja wybierających, podobnie jak w tym roku. Nagroda była mieszanką sukcesów zespołowych i postawy indywidualnej. Idealny koktajl do nagrodzenia.
0
@marko111122 Różnie to bywa, mój brat czekał całą dobę, a ostatnio dziewczyna z podstawówki przez ponad dobę ze względu na dużą liczbę testowanych. Brat był pozytywny, zresztą miał wszelkie znane objawy i bardzo ciężko chorował przez 10 dni a łącznie był 23 dni poza środowiskiem pracy. Dziewczyna była negatywna. @GeneralXavi pieprzy od rzeczy, więc tych bzdur nie słuchaj, ale niestety nieukami ostatnio obrodziła ta strona.
0
@Majkel34 Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, ilu ludzi dołożyło swoje cegiełki w różnych dziedzinach życia żebyśmy, jako cywilizacja, dotarli do miejsca, w którym obecnie jesteśmy. Bardzo ciekawy wpis, choć jak wiele Twoich wpisów w tym cyklu żywot zakończony tragicznie. Niestety ...
0
@MarioVeB! Pan z sekty? Przecież tam leżą manekiny. Co za brak przenikliwości
0
@Colon Pozwolisz, że nie skorzystam z linku. O ile omawiane kwestie są dla ludzi rozgarniętych oczywistością, to akurat tego oszołoma, który ma obsesję na punkcie szkalowanych Polaków słuchać nie będę. Jego prymitywizm najzwyczajniej mnie poraża, jakkolwiek sensownie by nie mówił w tej kwestii czy innej
Lepiej skorzystać z lektury bezpośrednio
1
@eydeem Wszystkie z zakresu sci-fi są wybitne. Czytaj wszystko, ale ostrzegam Cię, że on pisze baaaaaardzo trudnym językiem. Znam osoby, które rezygnowały po kilku stronach. To lektury dla ambitnych, a jeśli szukasz akcji i opowiastek możesz się zdziwić
2
@BorzyKrzys Nie doceniasz użytkowników La Rambli
4
@Objectivo Musze się zbuntować i to radykalnie. BB w żadnym momencie nie jest nudny. Jeśli serial zaczyna się od powolnego budowania fundamentów pod dalszą akcję, tzn. że jest fantastycznie skonstruowany a nie nudny.
To właśnie początek serialu jest ważnym komponentem atrakcyjności jego całości.
Napięcie się buduje, a nie wali nim w twarz (chyba, że jako odwrócony zabieg)
A poza wszystkim, cóż to jest za doskonały serial
0
@BorzyKrzys Tu mnie masz
0
@7black4 Mylisz się, niestety nieuk nie wie, że jego argumenty nie są argumentami a przypadkami wystrzałów absurdalnych stwierdzeń bez poparcia.
Taka osoba niewiele wie, a domaga się by go słuchano. A tak to nie działa. Jeśli do mnie nie dociera argument, to znaczy, że albo jesteś żenującym dyskutantem, albo jest duża rozbieżność światopoglądowa.
Dałeś link do artykułu i czy ja to podważam? Nie, a dlaczego? Bo napisałeś coś z sensem. I tak trzymać, równaj do mnie i moich standardów czyli szacunku do faktów, a nie w drugą stronę
0
@7black4 Ten dopisek, że "dla Ciebie to za mało" jest skrajnie idiotyczny. Jeśli czytasz moje wpisy, to wiesz, że odwołuję się do naukowców, a zatem to oznacza, że nie rozumiesz o czym piszę.
W przeciwieństwie od nieuków, ja nie mam oczekiwań typu oby okazało się, że szczepionka nie działa, a amantadyna działa. To Wy macie sekciarskie nastawienie.
Mnie cieszy jeśli okażę się, że jest skuteczny i łatwo dostępny lek. To jest logiczne (może nie dla Ciebie), że skoro się szczepię żeby zapobiegać chorobie i zgonom, to wyeliminowanie covidu to świetna wiadomość.
Z kolei sekciarze antycovidowi mają jakąś skłonność, żeby trzymać kciuki za niesprawdzony lek, jak było w przypadku np. amantadyny 1 rok temu i promować go bez jakichkolwiek badań i potwierdzeń. Teraz są badania i obiecujące wyniki, więc możemy się cieszyć.
Zresztą nastawienie, że teraz można się rozchorować na coś bo jest lek jest do bólu idiotyczne, ze względów na potencjalne skutki, ale teraz przynajmniej można będzie tak (nie)myślących skutecznie wyleczyć.
PS. Ale badania są jeszcze w toku
1
@Bunk420 No jasne. Już tysiąc razy o tym pisałem, że gdyby jeden z drugim przeczytali co mogą spowodować leki, które biorą, to podnieśli by larum krzycząc:
koncerny nas chcą wymordować.
Po prostu nagle, z niezrozumiałych względów, nieuki zaczęły wchodzić w role ekspertów od procedur, reakcji chemicznych, działania leków. A na końcu czai się kolejny koszmar:
złowieszcza, zimna, przeszywająca IGŁA
4
@Barca1992 Ile razy można to korygować: nie ma czegoś takiego jak covidianie. Jest to pogardliwa nazwa stworzona przez tchórzy lub nieuków (wybierz kim jesteś), by uzasadniać antynaukowy bełkot jaki uprawiacie.
Osoby szczepiące się kierują się rozsądkiem i wiedzą, mają doskonałe pojęcie o potencjalnych efektach ubocznych, porównują to z liczbą chorych, powikłań i zgonów po covidzie i decyzja jest skrajnie łatwa - szczepienia do dobra alternatywa i obiecujące remedium.
O Tobie świadczy też kłamstwo jakie zawarłeś we wpisie: zasadniczo nikt nie twierdzi, że procedura nie była skrócona, a koncerny nie biorą odpowiedzialności.
Rozsądni, inteligentni ludzie nie muszą okłamywać siebie samych i uciekać od faktów, tak jak to robi antynaukowa sekta, którą tak gorliwie reprezentujesz.
Ta wiedza, którą tak "objawiasz" nic nowego nie wnosi poza tym, że się obnażasz, jako poszukiwacz taniej sensacji za wszelką cenę.
4
@Zoker Wyśmiewanie tego co by było alternatywnie jest żałosne. Nikt nie wie co by było gdyby.
Jednak na 100% pewne jest to, że gdyby do 53% wyszczepionych, dołączyło 47% nieuków i tchórzliwych (z wyjątkiem tych z przeciwskazaniami) wtedy moglibyśmy radykalnie zmniejszyć liczbę zgonów.
Jakimś dziwnym hobby nieuków jest ignorowanie dużej liczby zgonów. 500 dziennie, 200 dziennie - jedno licho. Tak się dzieje w państwie rządzonym przez partię wybraną głosami nieuków i pieniaczy, którzy mają w dupie wszelkie standardy w życiu publicznym.
Nie dziwota więc, że jeśli pojawia się okazja do przeciwdziałania covidovi, nieuki skupiają się na małym odsetku groźnych powikłań, a nie dostrzegają 130 nadmiarowych zgonów jak w zeszłym roku.
Rozum już dawno wywiało, a zdolności analityczne leżą pod furą gnoju
0
@Zoker Podobno? Czy na pewno? Podobno Lewy wygrał Złotą Piłkę
3
@7black4 Biorę artykuł sprzed tygodnia i tak się zaczyna:
"Jak dotąd nikt nie potwierdził skuteczności amantadyny w leczeniu COVID-19, chociaż takie badania prowadzą różne ośrodki, również w Polsce".
Wrzuć linka do artykułu, który zmienia spojrzenie na tę sytuację.
0
@Colon Ja pamiętam i to bardzo dobrze. Starsi słuchacze znają ten numer bankowo
3
Trzeba stąd uciekać bo ludziom coś się z głowami wydarzyło dzisiaj po dopplepacku CR7, a wcześniej po Złotej Gale.
Czy na to idzie zaszczepić? Tu naprawdę przydałoby się załadować poważną dawkę środków uspokajających