Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 No to może zilustruję to inaczej by przewiercić się przez Twoją Koamanową upartość.
Mam obojętny stosunek osobisty do trenera Żurawia, ale gdyby go zatrudnili w Barcy mówiłbym od pierwszego dnia to samo co o Koemanie. Wylot z tym gościem, to nie te buty trenerskie. Widzisz jakie to proste.
Sprawy krytykowania Koemana gdy Barca dobrze grała lepiej nie ciągnij, bo nawet wykazałem to wpisami, że mijasz się z prawdą, a teraz po pół roku, zaczynasz tę samą śpiewkę. Po co? Nie będę drugi raz wykazywał tych nieścisłości - pamiętasz oskarżenia, że nie piszę nic po wygranych meczach, które okazały się nieprawdziwe? To proszę, nie wracaj do tego ponurego okresu oczerniania mnie.
Co do tego ile można wycisnąć z Barcy i obecnych zawodników - a powiedz mi na jakiej podstawie wiesz, że się nie da? Przecież kim jest Xavi? To nie jest papierek lakmusowy, punkt odniesienia ani uznany trener.
Ja nie oczekuję wyników tu i teraz. Chcę zobaczyć powolne zmiany na lepsze i dlatego z racji nieznanych kwalifikacji Xaviego, czekam spokojnie bez narzekania do końca sezonu. Z Koemanem wpisałem w ankiecie wbrew sobie, że Barca zajmie 4 miejsce, zaklinając rzeczywistość. Z Xavim zrobiłbym to samo - wiesz, że miałem obiekcje do niego. Z fachowcem, liczyłbym na LM. Ale Barca po Valverde takich nie zatrudnia.
Tu na koniec zgoda pełna z tym zaśmiecaniem forum po 3 meczach, wnioskowaniu bez przesłanek, albo wieszaniu psów na zapas. Nie widzę tu myślenia przyczyna - skutek, a raczej dawanie upustu złości. Tu wychodzi Twoja ogromna lojalność wbrew każdym okolicznościom (ja jestem surowszy). I widzisz, tu się zgodzimy w najważniejszym, wyników może nie być, problemy będą nas toczyć, a my zniechęceni czy nie mecz obejrzymy dla małych radosnych chwil, jak akcja Gavi-Nico. Ja jestem gotowy na lata chude, ale skala okoliczności przytłacza. Dla mnie do naprawy jest sprawa zatrudniania fachowców - ale jak kiedyś zauważyłeś, my na wynalazkach zbudowaliśmy historię, więc jak się wyrzec tej ścieżki? I jak żyć.
No w każdym razie ja przyjmę postawę taką jak Ty z Koemanem, łaskawą. Już mnie ta wcześniejsza krytyka zmęczyła - to strasznie wypala.
0
@arasz1819 Ciekawe dlaczego nie rozumiesz, że to nie niechęć do Koemana, a zdegustowanie brakiem warsztatu trenerskiego Koemana. Nie wiem dlaczego tak się uparłeś, że kibic ma osobisty stosunek do trenera jako człowieka - to absurdalne myślenie z Twojej strony. Być może przypisujesz mi swój tok rozumowania o trenerach - nie wiem, dla mnie niedposzczalny.
Zresztą Twój wpis tutaj uważam za bardzo nadgorliwy. Być może Xavi jest porównywalnie przeciętnym trenerem co Koeman, albo słabszym. Więc jak sądzę Xavi jako punkt odniesienia nie ma racji bytu - za mało o nim wiemy, w sumie nic.
I na marginesie prawdopodobieństwo, że będzie lepiej lub gorzej matematycznie wyglądało dokładnie tak samo. Chyba, że założyłeś, że Xavi jest bez żadnych kwalifikacji na Barcę, to mogłeś tak stwierdzić. Ewentualnie, uważałeś, że Koeman tak genialnie prowadzi Barcę, że każdy kolejny trener będzie gorszy - ale to drugie to byłoby szaleństwo.
2
@arasz1819 Tez mnie to zastanawia dlaczego Koemana zwolnili kiedy było widać, że to wszystko nareszcie zmierza z nim w odpowiednim kierunku.
Nie, nie - to nie jest moja opinia. To kolejne zdanie Twojego wpisu - jesteś nieprawdopodobnym zaklinaczem rzeczywistości w przypadku Koemana. Niesłychana historia z tą pępowiną jaką jesteś z nim związany.
0
@juliacicha I jak Julko konstatujesz pierwszy mecz zapowiadanej przez Ciebie nowej ery?
0
Czy Xavi już grzmi czy zagrzmi dopiero po meczu?
0
@BulaKG Nieprawda, z Bayernem nie obronił
0
@BarcaInfo Wartościowe w tym sensie, że można LE potraktować jako bazę do odbudowy zespołu. Ale same rozgrywki to dla mnie smęty, chyba, że ktoś lubi oglądać zespoły mniej topowe
10
Dzisiaj Messi musiałby się chyba położyć na murawie, żeby zagrać tak słabo jak CR7 i Lewy wczoraj. Jeśli utrzyma się na nogach i przebiegnie się kilka razy, to zaliczy lepszy występ niż jego słynni niedoszli zwycięzcy Złotej Gały 2021.
0
@Encore Po 16 kolejkach 5 goli z gry to nie jest wielki dorobek, niestety. A wczorajszy gol w żadnej mierze nie zakryje tego jak słabiutko był dysponowany.
W LM to wygląda lepiej. Tam sama gra też była na wyższym poziomie. Wydaje się, że CR7 ma energię by motywować się na wybrane mecze.
0
@Joe_Pesci Prymitywizujesz temat, bo priorytetem nie jest Pfizer i jego szczepienia, a bezpieczeństwo publiczne. Szczepionki są narzędziem, które ma pomóc, a konstytucja gwarantuje ochronę obywatela przed głupotą Twoją czy Mentzena. Niestety raczej wpisałeś się w propagandę nieuków
2
@sokot Zawsze ciekawi mnie jakie linki poleca dany nieuk i zawsze zawartość jest podobna - niedouczony rozhisteryzowany nieuk objaśniający rzeczywistość, w taki sposób, że nie nie potrafi zważyć zysków is strat.
I oczywiście kolejny zgwałcony przez brak wolności, w kraju, w którym szczepienia nie są obowiązkowe.
2
@FCBparasiempre Zostaw naszą redaktorkę w spokoju.
1
@MesQueUnClub96 Polsat tylko transmituje wyścig, który odbywa się na torze. Nie mieszaj ludziom w głowach
0
@TheNekro94 Dzięki młodzianie
4
Bayern w ostatnich meczach męczył się niemiłosiernie z każdym rywalem z wyjątkiem jednego masełka, przez które przeleciał jak rozgrzany nóż. Czekam cierpliwie aż zobaczę, że ten barceloński rower dorobi się w końcu ramy. Czemu staliśmy się aż takimi ciapciakami? Martwi mnie trochę, że Xavi bardziej grzmi poza murawą niż na niej. Oby balonik nie pękł zanim zostanie napompowany z naszym mistrzem trenerki.
2
@Kwiatek67 Od stycznia
4
@G9 Twój chiński wątek idealnie się wkomponowuje w czytanie przeze mnie książki Cixin Liu "Era supernowej". I w dodatku i książka i Twój wpis traktują o ....... zagładzie. Trzymaj się mocno
9
Jest kilka osób, które miałbym chęć polecić, ale część już została nominowana, a miejsce jest tylko jedno więc nominuję użytkownika @AxelF za bardzo merytoryczne komentarze dotyczące samego klubu i zespołu, oraz za roztropne odnoszenie się do spraw ogólnospołecznych. Życzyłbym sobie takiego spojrzenia u większości rodaków i w tym względzie doceniam też (to nagroda specjalna) kolegę @Persyfl , którego cechuje duża wnikliwość, dociekliwość i niesłabnąca chęć do prześwietlania spraw.
Złotą Gałę przez jednoosobową aklamację (jakkolwiek to brzmi) ma jednak u mnie zawsze mój Maradona tej strony czyli @Don-Corleone. Ankara Don, ankara Don, ankara Don, ankara Don, ankara Don, ankara Don, ankara Don, ankara Don ...
0
A jak Messi grałby w ponury wieczór w Norwich?
6
@Transu96 K - karne, R - rożne
3
@Danny Gaucho Dobra robota, Danio, że tak się spoufalę w stylu jogurtowym
0
@Transu96 Przeczytałeś pierwsze zdanie z definicji, a to znaczy, że nie rozumiesz co teraz piszesz. Poczytaj o innych elementach elokwencji, a potem śmieszkuj i sarkazmuj.
3
@patry295 Dzięki. Czuję, że z tym samym komentarzem poprze mnie prawicowa część elektoratu
3
@Barca1992 W naszym kraju dyżurni w podstawówkach też noszą opaski w niektórych szkołach podstawowych. Jak w Hitlerjugend, i to w kraju zniszczonym przez nazizm.
Co za straszne opaski. Nie wiem czy się otrząsnę
1
@AxelF Bardzo dobry wpis. Najlepszy dzisiaj na stronie
1
Co wspólnego mają majonez Winiar i ter Stegen? Są dekoracyjni
0
@Azi Właśnie tak, wyjść na bitwę i zasuwać. Żadnego panienkowania
0
Spijałem każde słowo z ust tego złotoustego dziennikarza w studiu przedmeczowym - Mateusza Borka.
3
3:0 z Bayernem biorę dzisiaj w ciemno
4
Nie ma sensu zbyt szybko wyciągać wniosków ale po 1,5 ostatnich meczów ewidentnie widać, że Tuchel się skończył. Jeśli nie zostanie zwolniony w trakcie przerwy obecnego meczu, może uważać się za szczęściarza