1

@PolskiBarcelonista10 Liverpool wyszedł na poły rezerwowym składem a Bayern również kombinuje. Wiadomo, że pójdą po wygraną, ale przecież sam fakt, że są pewne braki w stosunku do wyjściowego garnituru powinien zadziałać na naszych zawodników motywująco. Ja miałbym wielkie pretensje gdyby zespół przegrał już przed pierwszym gwizdkiem. Dał nam przykład Lipsk jak zwyciężać z faworytem mamy

5

@doc I niech mi ktoś powie, że dziś wychodzi wielki Bayern przeciw zespołowi bez nazwisk. Przecież tu nie ma mowy o wymówkach, trzeba pokazać pomysł na grę i charakter

5

@dasouzar11 Czyli ta znajoma ma dane z 1 szpitala, reprezentujące cały świat? A niezmanipulowany pan w luźnej pogadance bez pokrycia stanowi dowód koronny?

Wy definiujecie naukę na nowo. Powinniście wydać jakiś żurnal naukowy.

2

@Ojciec5tkidzieci Obyś wykrakał. Cieszyłbym się jak dziecko

7

@Criss18Barca Jestem niemłody, nie widziałem i nie zamierzam oglądać gówna firmowanego przez blacharę żyjącą z taniego poklasku. Jakby nie było już dobrego kina

3

@Oskar00 Ale gdybyśmy wygrali z Bayernem (choć to raczej w kategorii cudu) wtedy moglibyśmy nabrać przekonania co do własnej wartości. Zobaczymy jutro czy ostatnie 2 mecze to standard Xaviego, czy jednak jest w stanie natchnąć chłopaków do rzeczy niewyobrażalnych.

0

@FCB_dimiC Ale on dostosowuje się do elektoratu, takie mamy teraz trendy. To komentatorzy równają do kibiców a nie na odwrót. Zmiana priorytetów, im większa wiocha, tym lepsza zabawa, he he

0

@FCB_dimiC A co w tym złego? Wyluzuj bo możesz pęc.

1

@axegrinder usiłuję dotrzeć z informacją ile kosztuje "wolność" nieszczepionych. Niestety jak grochem o ścianę.

1

@Bocheno1 A dlaczego po 2 kolegach napisałeś trzeci raz tą samą informację. Jakbyś tak zrobił wobec mnie obraziłbym się śmiertelnie za sugestię, że nie kumam.

44

Ale się Borek skręca z bólu po meczu PSG. Odmawia już pewnie różaniec o hat-tricka Ronaldo

2

Oglądać Real czy Inter?

3

@hayek Pięknie to ująłeś

3

@Rewolucja123 Co Ty mu tak odpuszczasz jak fanboy? Ma być 5/5 z tego 2 gole przewrotką

0

@Pilka_jest_okragla Nieprawdopodobne co szkolenie od kołyski potrafi zrobić z człowiekiem

2

@horang Tak, a mecz się odbędzie w obozie koncentracyjnym. Skąd wy się bierzecie?

11

@FC1899Barca No ale Ty odkrywasz Amerykę? Dostałby gdyby Francuzy nie dostały zwapnienia umysłów. Przecież oni skończyli ligę w połowie sezonu.

5

Ciekawe jaką próbkę meczów musi otrzymać Pochettino żeby szejkowie wreszcie zauważyli jak bardzo Argentyńczyk nie nadaje się do prowadzenia tej grupy zawodników. Za chwilę minie rok pracy z klubem, a zespół ani nie ma stylu, ani pomysłu na grę. Jeszcze gdy ich zdominowało City to można było jakoś uzasadnić, że to Pep i jego styl oparty o posiadanie. Ale jeśli PSG nie wychodzi z własnej połowy przez 10 minut meczu z ligowcem francuskim, a obrońcy i pomocnicy nie potrafią przeklepać kilku piłek bez jej straty, to coś jest mocno nie tak.
Pochettino przy tej linii wygląda nieco jak manekin bez charyzmy. A jak to się kończy w LM gdy w odpowiednim momencie brakuje charyzmy to my wiemy doskonale.

3

@GeneralXavi Dodałbyś dla uczciwości w jaki sposób niektórzy kapitaliści zabierają się do roboty, czyimi rękami i jakim kosztem? Strasznie wąskotorowo niektórzy tu rozumują.

2

@tomek8756 Bo to jest śmieszne, ale mnie to rozwaliło

1

@LS Jeśli będą czipować, to w ważne będą okoliczności. Jeśli ktoś czyta sci-fi, to potrafi sobie wyobrazić okoliczności, w których czip ratuje życie. Inną sprawą byłoby gdyby teraz zaczęto czipować ludzi, np. po to by w nieuzasadniony kontrolować każdy wydatek obywatela.
Świat ma wiele odcieni, rozumiem do czego zmierzasz tym porównaniem, ale nadinterpretacje umysłów niedouczonych, a tym samym skłonnych do szukania taniej sensacji płatają im figla i nie pozwalają na racjonalną ocenę sytuacji.

Ale w ogóle poruszasz bardzo ważną kwestię, czyli gdzie kończy się władza a gdzie wolności obywatelskie - bo mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli jak bardzo jesteśmy już obecnie ograniczeni w wielu aspektach życia

0

@FC1899Barca Ale ja widziałem niezaszczepioną osobę: miała 3 głowy, a z kącików ust sączyła się ślina. Ta istota charczała i wydawała z siebie spazmatyczne dźwięki.

2

@Azi Jeśli podważasz remedium na chorobę rekomendowane przez specjalistów czyli środowisko lekarskie, a sam uznajesz się za znawcę, który ochoczo kompromituje się w temacie co wpis, to wracamy do punktu 1 - Azi nie ma żadnych ograniczeń porównawczych, udowodni wszystko, bo nie kieruje się żadną logiką.

Robisz to co wszystkie nieuki - mając ograniczenia poznawcze, odwracasz znaczenia słów, z nieuków robisz bohaterów, ze specjalistów nieuków i brylujesz ze swoją głupotą publicznie.

Pozdrawiam i bez odbioru, bo muszę się teraz wygrzebać z tej piwnicy, tak nisko musiałem zejść

4

@Objectivo Kolega @Azi nie ma żadnych ograniczeń porównawczych, udowodni wszystko, bo nie kieruje się żadną logiką

2

@Azi Podobna historia jest z paleniem: palisz Twój problem, ale do niektórych miejsc nie wejdziesz, bo szkodzisz innym. Nakaz szczepień jest zbyt daleko idący, ale zakaz dostępu dla nieszczepów pewnych miejsc jest naturalny. Jak z palaczami

0

@ElPonczato Może uważać się za mądrzejszego dlatego, ze nie jest nieukiem jak antyspiskowa mafia, którą reprezentujesz

12

@against_modern_football Bardzo interesujące, że nie umiesz odpowiedzieć nawet w przybliżeniu półinteligentnie na postawione celne pytania, np. to dotyczące wybiórczego podejścia do odpowiedzialności czy wolności.

Cyferkami nie przejmują się nieuki i to w dodatku szczególnie te egoistyczne. Lekarze zapieprzają nadgodziny, bo nieuki korzystają sobie beztrosko z życia społeczno - towarzyskiego, a skutki tego widzimy w służbie zdrowia.
Tylko skutki są przez takich egoistów jak Ty przemilczane. Ba, nawet nieuki, które lądują pod respiratorem wypierają ten fakt.

Niestety Twoje pseudomyślenie doskonale współgra z wykwitami bezideowego i kompletnie bezmyślnego rządu, a skutkiem jeden z najwyższych o ile nie najwyższy wskaźnik zgonów do przypadków covida w Europie.

Takie standardy oferujesz Ty - pseudowolnościowy, niestety, nieuk za nic mający wspólnotę i dobra wyższe. Nie dojrzałeś do funkcjonowania w społeczeństwie jak wielu na wpół dzikich rodaków

0

Ścigamy się na torze szejków. Wkrótce będziemy grać na stadionach szejków. Jakie to wszysko naturalne

1

@Madridistaaa Z pewnością masz rację. Wydaje mi się, że MŚ to ostatnia motywacja Messiego. No być może myśli jeszcze o tym by wygrać jeszcze raz LM, ale z tak grającym PSG ma na to niewielkie szanse.

3

Muszę powiedzieć, że po 7 Złotych Piłkach Messiemu nie chce się zapieprzać na murawie za trzech. To niewytłumaczalne. Zachowuje się jakby miał 10 takich trofeów.
Czytając pewne komentarze, zaczynam postrzegać Leo jako gracza na dorobku. Dobrze, że wnikliwi obserwatorzy uświadomili mi właściwą perspektywę.

W imieniu wszystkich w mojej sytuacji składam serdeczne podziękowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?