0

@kuz Dylematu 5.

0

@kuz a nie Desta?

0

@PrinceDamon dlatego stop dyktaturze kobiet! nie daj sie facet

3

@kuz ja z dziadkiem ogladalem, zawsze jedlismy w czasie meczu cukierki Werthers original

0

@PrinceDamon ale super Toba pogrywa, im dalej w las tym lepiej.

3

Iga gra takim tenisowym dinozaurem - czyli wymierajaca firma Prince.
Prince Textreme Tour 100.

0

To te legginsy Ige spinaja, wczesniej bez nich wygrywala.

4

Panowie na luzie przy siatce gratulacje. Brawo

0

meczowa ....... jedna wystarczyla

1

0- 40 .

2

Piekny ten meczyk

1

@Yosemite swietny

1

@Szicek10 ale to trafil przed chwila

0

@fracek13 .tak

0

To co drugi tajbrek?

0

@JimMorrisonFCB Ogolnie taki niewygodny przeciwnik tez Argentyczyk.

1

@Hushovt Dziekuje za pamiec. Odplace sie w bitcoinach albo ethereum.

15

1

@karci0 ostatnio byl tam ten Niemiec.
https://i.redd.it/yqfl6lg4kgr51.png

0

@Transu96 i co?

1

@AV0CAD0 Ja ich bardzo lubie, ale z tej calej ekipy (nazywam ja Seattle) slucham ich najrzadziej. Akurat to pozyczania od innych wykonawcow sie przyzwyczailem - to zupelnie normalne w srodkowisku muzycznym. Led Zeppelini tez to robili. Chyba kazdy to robil, nie ma w tym niczego zlego - no chyba, ze sie klamie, ze sie dany utowr skomponowalo, a w rzeczywistosci zrobil to ktos inny.
Alice in CHains (Mad Season), Soundgarden, Stone Temple Pilots, Pearl Jam (TEmple of the Dog), Melvins, a potem Screeming Trees i Nirvana

edit wlasnie widze, ze @sebasek99 tez pisze o czeroani z innych.
jest masa przykladow, wielu muzykow czuje sie nawet zaszczyconych, ze inny od nich podbieraja.
Obrazki z Wystawy Musogrskiego i Emerson Lake Palmer, ale Type o Negative czerpiacy z Beatlesow, Massive Attack z Mahavishnu Orchestra... itd

0

@domin682 to jego piersze slowa gdy wejdzie do biura.

0

Sportowcy, ktorzy miewaja zabawny wyraz twarzy. Dembele, Djokovic, CR7. Kogo dodacie?

0

@Kettger Musi sie spiac Dunczyk. I to mocno.

0

@LucaBrasi ten Kętrzyński taki fajny kwaskowy Jak Kielecki?

1

@Yosemite dobry :)

0

@Chinaski przeszedłeś?
1200 to już niezły sprzęt

0

Fajna muza z gry komputerowej Fury of The Furries (potocznie Futrzaki)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?