Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon pamietam, ze oddawalas nie przewiniete kasety. Hanba.
0
@Encore az tak szybko nie
1
@michal26 eurosport player
2
Rafa wymeczyl pierszego gema, po kwadransie gry przy swoim serwisie.
Piekne wymiany!
0
@gumaz jesli Diego nie opadnie z sil, to tak.
0
Ale niewygodny ten Schwartzman.
1
@esem91 eurosport player
0
@YoNoEntiendoNada no taki typow chwyt. Ludzie mysla, ez jak kupoa paletke Rafy, do beda grac jak Rafa, czesto zle dobrana rakieta przeszkadza.
0
@YoNoEntiendoNada to juz jest konktetna waga uff.
przypomne tylko, ze Nalbandian gral longbody, 98, waga 377g.
0
@kamilo0066 @daniel32778 @JimMorrisonFCB @YoNoEntiendoNada ile w koncu wazy ten model Babolata Nadala bez tuningu? Glowka dosc duza.
Schwartzmann raczej stosunkowo lekka rakieta gra.
0
@Chinaski ale to zupelnie inne rejony naparzania
0
Kto z czworki Tsitsipas, Schwartzmann, Nadal, Djokovic ma wygrac French Open?
1
@Yosemite
1
@Yosemite jak grala repka BRA to czesto do powtorki gola zawsze taka smieszna muzyczka byla dodawana.
0
@Venom_Negro Covid nie ma szans z nim
0
@MesQueUnClub_87 ja tarlem ostatnio taki korzen, to myslalem, ze odjade, wszystko przeciscilo u gory
1
Bragantino vs International. Zwykly gol, ale komentarz jak to u nich bywa pasujacy do golazo.
https://streamable.com/fahsg8
@Yosemite
1
@RudY tez nie pogardze, butapren ma styl.
0
Ktore doznania okolozatokowe lubicie najbardziej, moze swiezo tarty chrzan wdychany, czy duza ilosc bardzo ostrej musztardy dijon?
9
@BarcaInfo ale mi sie marzy: make Umtiti great again.
0
Cover utworu Rooster (Alice in Chains). Spiewa i gra Alicia Widar.
Wybitne to nie jest, ale klimacik ma.
3
@Chakalaka a Cold Turkey?
1
Piersi. Rodzina Slowem Silna.
2
@Chakalaka wstawialem dzis utwor z Zappa. Jakie kawalki Johna lubisz?
0
@TheNekro94 @skorupa1117 a co sadzicie o IBM?
0
Firmy, ktore kiedys cos znaczyl, a dzis albo ich nie ma albo znacza duzo mniej?
Zaczne od Optimus oraz Alpinus.
7
mam jeden
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/05/f1eebb95bca714e6d21f33dfbaa989d1.jpg
33
6
@Yosemite sila razenie ogromna
0
Dzis konczylby 80 lat.
Wasze ulubione utwory?