Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W wielu cywilizacjach pierwotnych rdzennych mieszkańców obu Ameryk,
przywódcy składani byli w ofierze bogom, gdy pojawiły się epidemie.
1
@mr_robot tak trzymać :)
2
@Yosemite @semafor na ktorym kanale leci?
niezly nabieg
https://streamja.com/4dG0V
1
@AssisMoreira Rok Niebezpiecznego Zycia - The Year of Living Dangerously
0
@MesQueUnClub_87 Modlitw niestety nie znam.
@AssisMoreira a jednak zaprzyjaznila sie z obcym.
U mnie bardzo wysoko ten film
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNDdlYTc1NjgtY2ExYy00MjAyLTg1MjQtMzdmZjVjYjIzMDEyXkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_.jpg
2
La Rambla znowu muzyczna, pan @Kvothe07 wrzucil na dole Perfect, a ja dorzucam co akurat u mnie na sluchawkach.
10.04.96 i jeden z najlepszych momentow w historii koncertow z serii MTV Unplugged.
Alice in Chains "Frogs".
jeden z komentarzy
Watching this whole unplugged show is like visiting someone's funeral while he is still alive: it's sad and surreal.
2
Urodziny obchodzi Sigourney Weaver.
Ulubiona rola tej aktorki?
2
@Yosemite jeszcze gra?
0
@Stoiczkow zupelnie zapomnialem o tym projekcie. Fajnie, ze przypomniales.
1
@Stoiczkow bardzo mi sie podoba.
1
@Encore nie zniszczysz ich na Cub Cadecie?
20
Jakie buty taka baba.
https://pbs.twimg.com/media/Ej0O4OoWoAIgWI4?format=jpg&name=medium
2
@Chakalaka zajeisty .
1
@Yosemite faktcznie, czesto zapominany.
1
@kamilo0066 akurat nie widzialem :(
1
Setowe ;D .
0
@IronSanHybrid koniecznie
9
Iga dawaj dalej bez straty seta i zaczynaj mi French Open przesladowac.
1
Czy te memy wyjda z mody? Finlandia
https://pbs.twimg.com/media/EjwEnQgXYAY7j4d?format=png&name=900x900
0
@TheNekro94 https://i.ytimg.com/vi/cpqeOCFsxJA/maxresdefault.jpg
6
Plata o plomo!
0
@MesQueUnClub_87 a jesli chodzi o nostalgie, to faktycznie.
0
@MesQueUnClub_87 Ja nie lubie Lindy w tych "twardych filmach". Slabo moim zdaniem gra. Kultowo, ale slabo. W innych to zupelnie dobry aktor.
1
@kerouac bardzo lubie, ale tylko te dobre :D . Big Bang moge ciagle ogladac albo Pociag.
@MesQueUnClub_87 Krolla ostatnio ogladalem - totalnie nie przetrwal proby czasu, az boje sie wlaczyc Psow :)
1
@Yosemite mial ten przegląd .
Jeden z najlepszych meczów MS z jego udziałem - Rumunia Argentyna
7
@BarcaInfo Thx
Morda mi się do tego sama śmieje :)
3
Dembele oklaskujacy w maseczce schodzacego Rakitca. Ma ktos to?
3
@mr_robot 2gi jest swietny. Ogladaj. Spac mozesz potem.
0
@Barca_Big_Moment Tak moze byc, ze Sinner bedzie tym, ktory Rafie najwiecej napsul.
1
@Barca_Big_Moment Ja mam nadzieje, ze ARG to (RG) wygra. Jednak raczej tak nie bedzie.