Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 dla mnie czolowka polskich aktorow
3
@Chakalaka klasyk .
0
@kamilo0066 przy serwie Djokovica dobrze to dla Greka wygladalo, ale niezbyt dobrze sie skonczylo
0
Rozpoczecie meczu Nole vs Tsitsipas bardzo ciekawe.
1
@michal26 lubie goscia. Troche arogancki, ale merytoryczny
2
@Yosemite maszyna w obronie
1
Pokonanie Diego zajelo Nadalowi sporo czasu, Argentynczyk momentami swietny, momentami fatalny.
Mimo wszystko wieksze szanse na wygranie seta mial Sinner.
0
@mekston duza szkoda
0
@YoNoEntiendoNada fatalny Diego teraz
1
@Pogba co on robi?!?!?!?
0
@mekston za latwo to idzie
0
no co on robi .
1
ale latwa pilka zepsuta
1
@Encore druga czesc tak, bo juz myslalme, ze po meczu jest
0
@Encore ale sie wybronil
0
@mekston no kurde 2x brake szansa
3
uffff ale piekna wymiana. 5-5
2
Diego znowu przelamuje. Oby dobrze serwowal
0
@Encore tak, w finale jiuz jest. Liczylem na 3-1 chociaz
0
@FanBarcy22 Kontestacja, Soma.fm, rockserwis oraz jedna audycja w Trojce.
0
Przelamanie ! Na nic sie zdalo
1
@ChampionLW Casemiro, bo tez realowiec
0
@mekston grecki pol-bog nic nie ugra?
0
Dobra, po meczu.
1
Rafa taki kon, a czutke ma niesamowita.
tutaj rekord
https://preview.redd.it/5aqx41uln2s51.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=afa592d451941ae40eee82109fcf7998eaae5585
1
@michal26 musze obejrzec
1
Iga jak Rafa
https://preview.redd.it/br71joecd1s51.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=b2d03050819f6fcd363aefa6fe658da8ee660cfd
2
braaaaawo !
1
@Piorun ogladasz? dobry mecz?
0
Serving for set.