Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szicek10 no widzisz. Ty Genie, a ja Danielle, ale na podwojna randke sie nie pisze.
0
@Encore Szkoda, ze Danielle Collins odpadla. Dosc ladna kobita.
0
@AmigoBlancos @dominik127pl o Des(t)cie?
0
@LuisSalvano Holandie ogladales moze? Zaraz sobie skrot odpale, ale wiadomo, ze skrot to skrot.
1
Jaki (na perkusji)
Okra, Can - krautrock
"Ege Bamyasi"
0
@Encore wkurzal mnie z tym popedzaniem dzieciakow. Grek vs Serb i Hiszpan vs Argentyczyk. Bedzie sie dzialo
1
@Tomo1989 wydzieral sie na dzieciaka. tzn poganial
2
Djokovic przestan mi BallBoya przesladowac cycu jeden
0
@kamilo0066 chyba ta kontuzja
0
@VenoM no właśnie
0
@kamilo0066 myślałem. Że po rebreaku Novak to skończy
0
@kamilo0066 to liniowy musi uważać
0
@kamilo0066 juz w US Open muss się z nim źle grało .
0
@PrinceDamon Jakuba ?
0
@Maciek069 ale gdzie , nie był na spalonym
0
Ale ten Rublev dzis slabiutki.
0
Co ten Rubliov?
2
@Yosemite legenda Afryki, ośmieszał Koemana
0
Wczoraj nocna sesja w Paryzu, wszyscy zmeczeni - realizotor tez, bo przez moment pokazal Rubleva jako reprezantanta Hiszpanii, a Tsitsipasa jako Niemca.
To za kim jestescie? Ja licze, ze grecki Bog jednak odpadnie z ruska maszyna. To powtorka final z Hamburga, a Nadal chce sie odgrac Schwartzmanowi za Rzym.
3
@Yosemite pieknie ulozona stopa
15
1
@Chakalaka ebany rak
2
@Yosemite dobry był
3
https://x.com/not_imran/status/1313608211531001856
---
https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j6lv1m/jannik_the_mannik_inventing_tennis/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf">https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j6lv1m/jannik_the_mannik_inventing_tennis/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
0
@AV0CAD0 Ja chyba na temat jednostajnosci nie moge sie wypowiadac, bo jednym z moich ulubionych gatunkow jest ambient, gdzie utwory czesto trawaja powyzej 20, 30 minut, sa bardzo jednostajne i bez melodii.
Moze rowniez Tobie chodzi o image Nirvany - byl on bardzo silny.
6
Bombardowanie Nadala
1
@Encore ale w ostatnim gemie Rafa plomby z forehandu rozdawał
1
@Encore @michal26 a Sinner jakie bomby walił
2
Matko ..... Nadal
0
@Barca_Big_Moment byłoby ciekawie