0

@Szicek10 no widzisz. Ty Genie, a ja Danielle, ale na podwojna randke sie nie pisze.

0

@Encore Szkoda, ze Danielle Collins odpadla. Dosc ladna kobita.

0

0

@LuisSalvano Holandie ogladales moze? Zaraz sobie skrot odpale, ale wiadomo, ze skrot to skrot.

1

Jaki (na perkusji)
Okra, Can - krautrock
"Ege Bamyasi"


0

@Encore wkurzal mnie z tym popedzaniem dzieciakow. Grek vs Serb i Hiszpan vs Argentyczyk. Bedzie sie dzialo

1

@Tomo1989 wydzieral sie na dzieciaka. tzn poganial

2

Djokovic przestan mi BallBoya przesladowac cycu jeden

0

@kamilo0066 chyba ta kontuzja

0

@VenoM no właśnie

0

@kamilo0066 myślałem. Że po rebreaku Novak to skończy

0

@kamilo0066 to liniowy musi uważać

0

@kamilo0066 juz w US Open muss się z nim źle grało .

0

@PrinceDamon Jakuba ?

0

@Maciek069 ale gdzie , nie był na spalonym

0

Ale ten Rublev dzis slabiutki.

0

Co ten Rubliov?

2

@Yosemite legenda Afryki, ośmieszał Koemana

0

Wczoraj nocna sesja w Paryzu, wszyscy zmeczeni - realizotor tez, bo przez moment pokazal Rubleva jako reprezantanta Hiszpanii, a Tsitsipasa jako Niemca.
To za kim jestescie? Ja licze, ze grecki Bog jednak odpadnie z ruska maszyna. To powtorka final z Hamburga, a Nadal chce sie odgrac Schwartzmanowi za Rzym.

3

@Yosemite pieknie ulozona stopa

15

1

@Chakalaka ebany rak

2

@Yosemite dobry był

0

@AV0CAD0 Ja chyba na temat jednostajnosci nie moge sie wypowiadac, bo jednym z moich ulubionych gatunkow jest ambient, gdzie utwory czesto trawaja powyzej 20, 30 minut, sa bardzo jednostajne i bez melodii.
Moze rowniez Tobie chodzi o image Nirvany - byl on bardzo silny.

6

Bombardowanie Nadala


1

@Encore ale w ostatnim gemie Rafa plomby z forehandu rozdawał

1

@Encore @michal26 a Sinner jakie bomby walił

2

Matko ..... Nadal

0

@Barca_Big_Moment byłoby ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?