3

@Yosemite dzikus

1

@Yosemite prawdziwy dynamit. Da radę.

0

@SeeleyBooth ktos widział ?

0

@kazbychu hehe .

0

@jacobFCB @damianex10 dokladnie.
lubie tam sobie poczytac

0

"Takze ozaj nikto nepride na hrot ? To je peckove planovanie sezony toto...budeme jediny velkoklub v europe bez poriadneho hrotoveho utocnika"
- Griezmann, Braithwaite. Môj typ je taký, že do Decembra zistia, že bola chyba si nechávať Griezmanna a Braithwaiteho budú v januári predávať, aby kúpili Depaya

1

Kilka minut zostalo, kto ma ochote potanczyc?


3


LAND - Tomasz Mreńca (a film by ovors)
@Ermitano @FearTheBeard i inni, ktorzy lubia "szare" klimaty.

0

@Yosemite swietnie, ze tam chociaz przez moment na to Leeds liczylem.

0

@YoNoEntiendoNada no wlasnie sobie dolozylem troche olowiu (Plata O Plomo) na godzinie 3 i 9 i pieknie mi sie smiga. A mam starego Ezona. ktory teraz wazy kolo 320 ze wszystkim.
Tego Vcora ma kumpel to moze sopie wypozccze.

a jakie Yonexy tak od roku 2015 do teraz uwazasz za ciekawe , a jakie nietrafione?

ps. gralem ostatnio Bladem , ktory mial cieniutka rame i tez mail z 325 g z naciagiem i owijka i tez bylo swietne czucie i sila.

1

@Yosemite typowego number one nie mam, ale na pewno w topie Przystanek Alaska, Star Trek, Better Call Saul / BB, Fargo

0

@Yosemite ostatnio pisalem, ze dalem Prison Break chyba juz 3 szanse i nie dalem rady przez ten serial sie przebic.

0

@Yosemite GoT to serial, ktorego nie ogladalem, ale zostal mi tak czesto zaspojlerowany, ze mam wrazenie obejrzenia go w calosci.

4


4

0

Widzieliscie te chinska bron?


1

@YoNoEntiendoNada A Twoja ile wazy? Chcialem sobie kupic Yonexa, ale bez naciagu ten Vcore wazyl juz 330 i w sumie nie wiem, czy przy amatorskiej grze jest sens bic sie z taka ciezka rakieta.

1

@YoNoEntiendoNada czyli po prostu mocnje jebniecie ;)

1

@Yosemite no wlasnie.

1

@NeroTFP Pewnie, ze ma papiery na najlepszy klub. Swietny duet z Suarezem.



A jesli chodzi o Neymara, to tam tez od duza kase chodzilo - chyba milion.

2

Jak przetlumaczyc fraze "Plow Through" w odniesieniu do rakiety tenisowej?
@YoNoEntiendoNada @JimMorrisonFCB i inni tenisowcy

0

@patry295 dla mnie topka.

1

@Yosemite na Luzie sobie grał , bo profesjonalizm na poziomie Dembele

1

0

@Yosemite hehe .

7

A teraz coś z zupełnie innej beczki! 51 lat temu telewizja BBC pokazała pierwszy odcinek serialu komediowego "Latający Cyrk Monty Pythona.

1

@Yosemite I bardzo dobrze. Nie specjalnie przepadam za MU, ale fajnie bedzie go zobaczyc w dobre lidze.

4

0

@BlaseR9 Boski Album

1

@patry295 tak, super utwor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?