Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Misanthrope piekne to
7
@TR3VOR i bardzo dobrze. Jak mi sie cos spodoba, to tez umiaru nie znam.
1
@AV0CAD0 DDD.
Digne, Dehu, Dembele
1
@Chaoss smigal az milo
0
@chosenone faktycznie, przechodzili przez minimu 3, 4 okresy. Nie wiem, ktory w sumie bym wybral jako ulubiony.
2
@Vito9 @wpwelement spotkamy sie tu 2040 i pogadamy.
1
@Yosemite super grajek
0
@Dawid445 na szczescie sa.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9131869#comment-9131869
8
Jest tu pare osob, ktore lubia Karmazynowego Krola.
Fracture (kompozycja Roberta Frippa) to utwor, ktory uwazany jest przez gitarzystow za bardzo trudny do zagrania.
Tutaj rozpisany na fortepian
tutaj w wersji w nowszym skladzie KC jako Fractured
a tu oryginal, ktory ma w sobie niesamowity spokoj, ale i dzikosc, zalazy w ktorym momencie utowru sie akurat znajdujemy.
@AV0CAD0 @LucaBrasi @Don-Corleone@Chakalaka @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Ermitano @Persyfl @Misanthrope
3
Ale to mu naszlo
1
@FCBurza oby.
Mimo wszystko juz rok 2042 bedzie sukcesem, a nawet wczesniej.
1
To tak przy okazji czapkowy, a raczej kapeluszowy utwor.
Czapki z glow przed Royem Harperem.
#ledZeppelin
3
Zdrowia!
Mega mnie ciekawi, jak dlugo ten serwis przetrwa.
0
@Misanthrope nie, ale mozesz dostac to
https://i.pinimg.com/564x/51/4c/4a/514c4a2c6510501c1058aa1c83545043.jpg
0
@kamilo0066 dej Blondi troche w gore i idealnie czapka przesunie sie w dol.
1
@kerouac Ci powiem, ze dobrze sie Tobie zgral avek z czapka.
Maseczki tylko dla chetnych.
0
@escarabajo senk ju
2
@escarabajo dasz linka?
0
@tadzik447 prawda .
5
to do tych pieknych welnianych czapek mozna w pakiecie dodac wykrywanie zbanowanych podczas oznaczania.
ps. ale ja jednak przystojny jestem w wunsach
0
@kazbychu kurde tera nie wiem czy jest, czy to tylko niawiazanie?
4
Telewizja wedlug Franka.
https://i.pinimg.com/736x/51/89/d4/5189d497274029a7de3432fdbdb7eb8b.jpg
1
@Chakalaka dlaczego ma rozowe pazury? Jakis zaklad?
1
@Chakalaka o elegancko.
3
Kredyt w sasinach?
https://pbs.twimg.com/media/EkWMpENXkAAh3zX?format=png&name=small
3
@Yosemite @Pressinho Baggio nie zostal mistrzem swiata, to dla niego duza porazka, ale mimo wszystko pilkarski swiat zapamietal go jako legende, genialnego pilkarza, ktory pechowo nie trafil najwazniejszego karnego w zyciu.
0
Ktos ogladal? Jak wczoraj wypadly Depaje i Dejongi i Wajnaldumy?
3
Go laaa zooo
Santos vs Atlético Goianiense https://streamable.com/3o2xfl
---
Seria rzutow karnych (skrocona do 11 sekund) pokazywna z kamery japonskiej tv NHK. Final MS 94.
@Yosemite @JimMorrisonFCB
#baggio
1
@Yosemite w SWOS tez paru dobrych było
Stiichkov, Asprilla, Viali, Redondo
3
@Yosemite ale niezly