0

Czemu skończyć dyskusję ? Można mówić co się chce, pod warunkiem że się innych nie obraża, ale to nie znaczy że się mówi prawdę ;)

0

Połódniowa hahhahaha xD

0

Nie, nie absolutnie nie twierdzę, że masz Mou uznawać za lepszego trenera od Pepa. Ale jednak wygranie LM z taką drużyną jak Porto jest czymś niezwykłym. Nie ma się co kłócić, jest bardzo dobry, a najlepszy ? Tego nikt nie wie

0

Nie klasyczny wychowanek, ale na milion procent bardziej można Go nazwać wychowankiem Barcelony, niż Eto'o Realu. 3 lata w młodzieżowych zespołach Barcy, 30 goli strzelonych. Dodatkowo grał w Barcy w wieku 13-16 lat, nie 17+ ...

0

Ściągnęli chłopaka w wieku około 17 lat (!), który zagrał u nich bodajże 3 mecze i zaraz został "wyrzucony" na wypożyczenie. To można nazwać wychowaniem zawodnika ? :D

0

realny

Ciężko Ci "zarzucić" wiedzę skoro twierdzisz, że Eto'o to wychowanek Realu ;)

0

zibiku

Chelsea Mourinho nienawidziłem jak mało którego zespołu w historii, ale trzeba mu oddać że osiągnął z tym klubem największe sukcesy od bardzo dawna, śmiem twierdzić, że największe w Jego historii. Więc ciężko jest powiedzieć, że to słaby trener. Obecnie uważam Go na pewno za jednego z trzech najlepszych na świecie, chociaż styl gry Jego drużyn bardzo mi nie odpowiada, podobnie jak Jego charakterek

0

Eto'o wychowanek Realu ? :D Nie rozśmieszajcie mnie

A Guti po swojemu. Ta wypowiedź jak na Niego jest wyjątkowo kulturalna.

0

No to oczywiste. A dlaczego ? Bo to najważniejszy zawodnik w drużynie ! I obrona bez bramkarza nie istnieje bardziej niż bramkarz bez obrony. Wolał byś grać w drużynie z mocno obroną, ale kiepskim bramkarzem, czy ze świetnym bramkarzem i kiepską obroną ?

0

To dlaczego Twoim zdaniem mówi się, że to od bramkarza zaczyna się ustalanie składu ? Nie od obrony, ale od bramkarza. Pewnie coś w tym jest hmm ? Proponuję Ci przyjrzenie się jakości sytuacji w których musi być aktywny Iker i Victor, może wtedy dostrzeżesz różnicę.

0

Po pierwsze praca bramkarza nie jest uwarunkowana tylko obronionymi strzałami, ale pewnie o tym zapomniałeś. Po drugie od kiedy umiejętności bramkarza mierzy się ilością "fantastycznych interwencji" ? Jak rozsądzić którą była fantastyczna, a która nie ? Jeśli jesteś kibicem Realu i twierdzisz, że Barca ma lepszą obronę to gratuluję obiektywizmu, niewielu potrafi to przyznać. Niemniej sama obrona bez świetnego bramkarza jest niczym, szczególnie przy stylu gry obrony Barcelony.

0

Oj stare argumenty kolego nie mające potwierdzenia w obecnej sytuacji ;) W ostatnich meczach Victor i Iker mają podobną ilość pracy (wiem bo oglądam mecze obu drużyn). A jeśli ktoś nie kibicuje ani Realowi ani Barcelonie, to prawie pewnie, że nie śledzi gry tych drużyn więc skąd ma wiedzieć kto jest lepszy ?

0

Każdy tylko pisze o swoich najdłuższych podróżach autokarem/pociągiem ... Czy to kogoś obchodzi kto gdzie, ile czasu jechał ? No ludzie.

Wypowiedź przesiąknięta duchem Guardiolizmu, bardzo mądra i szczera ;)

0

Po prostu nóż mi się otwiera w kieszeni jak słyszę o popieraniu Boixosów ...

0

Kolega Winston miał kilka ciekawych cytatów ;) Ten też raczej trafny

0

No właśnie chwilę po napisaniu przestraszyłem się trochę, że odbierzesz to jako jakąś formę obrazy albo ataku ;) Dobrze, że się tak nie stało bo nie taki był zamysł. Po prostu jak z resztą pewnie dobrze wiesz, większość dziewczyn w ogóle nie rozumie piłki, a jeśli już rozumie to na swój kobiecy sposób ;) Ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że w "naszych szeregach" mamy także kobiety ;)

0

Może tego nie rozumiesz bo jesteś kobietą ;) Faceci inaczej przeżywają piłkę nożną. Nie raz płakałem po przegranych meczach i nie raz się cieszyłem jak małe dziecko po strzelonych bramkach

0

Od meczu z Nami czyli raptem dwa mecze, ale masz rację. W obu meczach wybronił kilka groźnych strzałów i generalnie było widać, że się zmotywował

0

Lepszy jest na pewno. Ale Iker też się teraz spiął i broni całkiem dobrze. Bardziej się skoncentrował. Wiadomo, że w reprezentacji nikt Go nie zmieni bo kapitan i ponad 100 występów, ale może Go zmienić tak zwany los/przypadek .. I wtedy Vicente będzie miał straszny ból głowy.

0

yoli

4:0 ale chyba dla Espanyolu...

0

basket

Deportvio po prostu zostało przez nas rozmontowane finezją i polotem, chociaż nie mówię - grało bardzo słabo. Tymczasem dzisiaj w grze Realu nie widzę ani polotu, ani tym bardziej finezji.

0

Valencia walczy ? W którym momencie ? Większość piłek na pałę wybija. Nie twierdzę, że się podkładają, ale grają dziś żenująco słabo...

0

Pomijając to, że Valencia gra dzisiaj z Realem słabiej niż Almeria to liniowi Ich po prostu zabijają...

0

Guardiola konsekwentnie stosuje swoją socjologiczną taktykę chwalenia po słabszych meczach, a ganienia po lepszych ;) Przywykłem.

0

O fuck ! Nie myślałem, że dożyję chwili kiedy coś w programie Sandro Rosella mi się spodoba ! Absolutnie popieram ten postulat.

0

Czy to jest akurat zasługa Toure ? Śmiem wątpić. Na pewno nie spowalnia On gry kiedy jest w formie, ale tak samo nie spowalnia jej Sergio, a nawet często gra dużo bardziej porywająco od swojego starszego kolegi. Niemniej na pewno jeszcze mniej dojrzale, chociaż i tak porównując Jego grę teraz i na początku sezonu widać wielką poprawę w tym zakresie.

Znacie moje zdanie. Klucz do pięknej gry to szybcy i ruchliwi napastnicy !

0

Ibra ? Nieee :D Już w ogóle zapomniałem co to stres w czasie meczu, od kiedy gramy w ataku bez Ibry. I jakie wyniki mamy ! I jaką piękną grę !

0

Zbigniew

Jeśli już mówimy, że ma 4 to równie dobrze możemy powiedzieć, że ma 5 :D Wtedy to już nie stanowi różnicy ;)

0

Trochę zbyt toporny jak dla mnie. Poza tym w tych meczach tego sezonu, które oglądałem (Bayernu) nie zaprezentował nic ciekawego.

0

Nie sugeruj się oficjalną stroną Barcy ... ;/ Czasami są tam po prostu niesamowite błędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?