0

40 brameczek na 100% ;)

0

karci0

"boti boti boti madridista qui no boti" śpiewali na meczu z Arsenalem na Camp Nou ;) To też jest dobre. Fajna zabawa na Ramblas. Po ewentualnym finale LM rozniosą Canaletes! :D

0

No oczywiście, że jeszcze 7 kolejek. Sam w ankiecie zaznaczyłem, że GD nie zadecyduje o mistrzostwie. Jednak wygrana stworzyła nam taki bufor bezpieczeństwa w postaci możliwości jednej przegranej. Jednak lepiej z tego bufora nie korzystać.

0

Założyli bo mają Polaka w składzie. Tak trudne do rozkminienia ? Nie widziałem żeby przez cały weekend na stadionach Europy wszyscy grali w czarnych opaskach. Daj sobie spokój z takimi komentarzami bo nie wypada

0

Nudny mecz, świetny wynik, mamy lidera, cieszy postawa Valdesa i ciekawe, choć może nie do końca udane, eksperymenty Pepa. Niestety teraz wracamy do żałoby...

0

Valdes jest dziś świetny. Bohater meczu jak na razie

0

Mecz jest nudny, ale może i dobrze. Nie jestem w stanie się nim nawet dzisiaj specjalnie emocjonować ;/ Chociaż oczywiście bardzo się cieszę, że wygrywamy...

0

Uważam, że jest wielkim nietaktem pisanie, że po sezonie będzie się musiał Txiki wynosić... Przecież wybory nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, a z tego co wiem, tylko jeden kandydat ma jakieś "ale" do naszego sekretarza technicznego.

0

Olo 17

Nie tylko Pyrzo się pewnie cieszy. Chociaż głupi nie jesteśmy (jeśli mogę mówić za dwóch) i nie cieszymy się z Jego kontuzji, tylko z efektu ubocznego jakim jest gra Bojana bądź Henriego.

0

No i jak już ktoś zauważył, bardzo niepokojące jest przychylne pisanie o Rosellu w madryckiej prasie...

0

Pytanie brzmi dlaczego Rosell nie chce się sądzić przed wyborami ? Może nie chce się ośmieszyć ? A może nie chce aby przy okazji procesu coś wypłynęło ? Tego nie wiemy i się nie dowiemy. I nie wie tego ktoś mieszkający w Polsce, ani ten mieszkający w Hiszpanii. Mimo młodego wieku siedzę dość blisko polityki i wszystkich tych układów i na prawdę radzę się w takich kwestiach nie sugerować prasą, tym co mówią kandydaci, ani nawet wyrokami sądów (ewentualnymi) jeśli mają miejsce w czasie kampanii wyborczej. Powie się wszystko aby tylko wygrać, nie musi mieć to nic wspólnego z prawdą i tyczy się to obu stron, nie tylko tej której akurat nie lubię.

Osobiście uważam, że w tej informacji o rzekomej prowizji dla Rosella może być dużo prawdy, ale na pewno się tego nie dowiemy, ani nie rozstrzygnie tego żaden sąd, przynajmniej na razie.

0

Tak wydaje mi się, że nie nagrodzono by, ale nie zagłębiajmy się znów historię i politykę ;) Ale to co zrobiłeś na Bernabeu było bardzo kulturalne i tak się należy zachowywać bo jesteśmy normalnymi ludźmi, a nie dresami pod blokami. Ale ja osobiście nic złego w tym co Stoiczkow powiedział nie widzę ;)

0

u9artur1

Zabieranie dziecka na mecze, a oddawanie całego życia piłce nożnej to chyba dwie inne rzeczy nie uważasz ? Jak ktoś jest tak krótkowzroczny, że bierze małego dzieciaka na mecze (w Anglii! - zgaduję że to jeszcze przed "reformą") to musi przede wszystkim winić siebie. No, ale oczywiście nie można bronić bandytów, którzy zabili tego chłopca. Bandyta to bandyta, przecież w oddawaniu życia dla piłki nie chodzi stricte o zabijanie się na trybunach...

0

Jeden z moich ulubionych zawodników ;) Bardzo fajny zawodnik. Mam zrobione fajne zdjęcie Jego koszulki i Złotej Piłki w jednym kadrze (nie było to takie trudne bo są prezentowane obok siebie co logiczne) ;)

0

larry

Nie no spoko, spoko raczej się w kwestii Zlatana zgadzamy ;) W kwestii Messiego też, tylko nie sprecyzowałem o co mi chodziło. A chodziło o to, ze jakby wygrał wszystko oprócz MŚ to i tak będzie wielki. A przypomnę, że wygrał już chociażby Igrzyska Olimpijskie (wiem, że mniej prestiżowe w światku piłki nożnej no ale jednak nie jest to byle co). Prawda jest taka, że ja byłbym usatysfakcjonowany pierwszą trójką na MŚ dla Argentyny. Powiedział bym Argentyna, Brazylia, Hiszpania ale coś czuje, że Hiszpanii coś odwali Iker i w to miejsce wpadnie Holandia/Włochy i ewentualnie za Brazylią lub Argentynę Anglicy/Niemcy

0

Moim zdaniem tytuły są tylko dodatkiem. Mówienie np. że Messi nie będzie najlepszy póki nie wygra Mistrzostw Świata jest śmieszne. A jakby najlepszy na świecie miał być dla przykładu Polak, to sam ma pociągnąć beznadziejną drużynę do zdobycia MŚ? No chore. Co nie zmienia faktu, że so far Henry jest dużo lepszym piłkarzem niż Ibra

0

Nie no ludzie porównywanie Zlatana do Cruyffa, Stoichkova, Ronaldo, Rivaldo, Romario jest po prostu śmieszne i nie na miejscu. Niektórzy boją się jeszcze i całkowicie słusznie, porównywać do tych wielkich gwiazd Messiego. A co mowa o jakimś Ibrze...

0

Z tym, że dla Barcy to też zaszczyt to lekka przesada Armandi ;) Nie tacy tu już grali, szczególnie za taką kasę. Ale niewątpliwie jest to dobry piłkarz, może się wpasuje w styl. Co mnie cieszy to fakt, że Jego wypowiedzi powoli zaczynają przesiąkać duchem "guardiolizmu" ;)

0

No a pro po sprzętu oczywiście jest to ważne, ale też trzeba dorzucić drugą stronę medalu, że tamci piłkarze w takim sprzęcie grali od zawsze, a Van Buyten, Demel i Trochowski dostali go na parę minut pewnie. No, ale bez wątpienia sprzęt był wtedy inny.

Ale o co się tu kłócić. Messi w wieku 22 lat robi na stadionach świata co chce, a przy tym zachowuje skromność. Nie można Go okrzyknąć najlepszym graczem w historii, ale jednym z najlepszych już bez wątpienia, nie zważając na to co dalej osiągnie.

0

Bardzo fajny odcinek "W ciszy..." ;) Aż miło się czyta jak klub pomógł Milito i jak Milito chciał się wyleczyć dla grania w piłkę, ale i dla klubu ;)

0

A że tak powiem miałeś przyjemność oglądać te legendy na ekranie ? Maradonę, Cruyffa ? Ja nie, ale oglądam teraz mecze czasami z ojcem u mówi, że w życiu nie widział takich rzeczy u Maradony. Wiem, że to subiektywna opinia, jedna z wielu, niemniej na pewno takie też istnieją.

0

No oczywiście, że nie było 100% bezinteresowna.. Czy jeśli Leo byłby 13letnim dobrze zapowiadającym się spawaczem to by mu pomógł klub PIŁKARSKI ? No przecież logiczne, że nie. Musiał mieć talent, czymś się wyróżniać, ale jakby Barcelona nie była Barceloną to wcale niekoniecznie w ogóle była by jakaś rozmowa o testach czy o pomocy. Myślę, że w kontekście sprawy Messiego nikt nie może mieć wątpliwości co do słuszności Mes que un Club...

0

Też się zastanowiłem, szczególnie w ostatniej sytuacji czemu nie podał do Keity. Ale po pierwsze przy wszystkich oprócz pierwszej bramki bardzo dokładnie się rozejrzał czy nie ma do kogo zagrać i wybrał według Niego najlepszą opcję. A po drugie, no nie oszukujmy się, wiedział że jest tego dnia w gazie i wszystko mu wpada i pewnie dlatego nie odgrywał do Keity który z ciężkiego kąta mógłby się spalić.

0

Przepraszam, że w tym temacie, ale Ribery to jest tylko nazwisko... W obu meczach z Manchesterem gra padaczkę totalną (no oczywiście jak na razie bo jeszcze te 55 minut jest)...

0

Znów pięknie trafione zdjęcie. Messi - RESPECT ;)

0

Kurde na prawde większość tutaj wie jak bardzo nie lubię Ibry, ale za każdym razem jak oglądam te bramki z Arsenalem jestem pełen podziwu dla Jego ogarnięcia linii spalonego. I to w obu sytuacjach. Głowa mu pewnie ostygła przez przerwę i myślał wybiegając do tych podań. Na prawdę fajny, na razie przebłysk ;) Ciekawe jak się dzisiaj spisze nasz młodzian. Ostatnio strzela jedną za drugą, może podtrzyma passę.

0

Tak, bardzo podobne, też mi się to ostatnio rzuciło w oczy. Oczywiście miało być lisz/dzielisz, do nikogo nie zwracam się aż tak chamsko żeby końcówka wyglądała -lony, nawet do najgorszego wroga. No nic przepraszam ;)

0

Wiem, wiem. Spokojnie. Jeśli obraziłem to przepraszam, szczerze. Ale ostatnio dyskusje na tej stronie wyprowadzają mnie z równowagi.

0

Wypikane wszystko więc chyba jest ok ;)

0

Ale pierd*** larry. Dmytro i Ibra to były pomysły Pepa, a zarząd mu tylko umożliwił ich realizację. Poza tym Dima jest strasznie przyszłościowy.. Rosell to będzie drugi Perez;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?