0

Studiowałeś kiedyś ? Wątpię. Czytałeś coś o psychologii ? Wątpię. O biologii ? Wątpię. Zwykły pieprzony ciemnogród.

0

Każdy człowiek z natury jest biseksualny nieuku ;) Ale już pomijając Twoją niewiedzę, jakbyś przeczytał to co napisałem wcześniej to byś pierdół nie wypisywał

0

O genialne zdanie komentatora - Musze się przyznać, że z Henrym Barcelona gra dużo szybciej i jest dużo bardziej zbalansowana w ataku

0

Ramon

Jestem cioto moja kochana ;) Śledź wpisy albo się nie udzielaj.

0

Podanie to już było akurat zwyczajne. Ale wyjście do piłki bardzo dobre. Popatrzył na Henriego i Jeffrena i mu się udzieliło !

0

Zlatan nie wierze ! Bardzo ładnie

0

Victor mój mistrzu !

0

Dobrą koordynację ? :D Jakby się przewrócił w taki sposób to by się podniósł przy następnej akcji :D

0

Jedna propozycja - przypatrzcie się grze Henriego! Jak się urywa do prostopadłych piłek.

0

Widzieliście to ? To jest napastnik, a nie jakiś klockowaty wielkolud

0

Ja nie widziałem żadnego posta żeby odpoczęli. Jak ktoś tak pisał to według mnie w ogóle nie ogarnia.. Ci zawodnicy się męczą nie grając w piłkę. Tylko ewentualnie Pedro mógłby dostać odpoczynek

0

Żebyście się nie zdziwili... Skład jest według mnie beznadziejny. Tylko gra Henriego i Jeffrena mi się podoba. Zobaczymy

0

Tylko Jego ? Dwóch bardzo wolnych obrońców w środku. Keita i Ibra którzy nie grają zupełnie nic! Dalej uważasz, że tylko Messiego brakuje ?

0

O widzę, że Pep odpuścił też ligę... Co za skład ja pier****.

0

oper

Masz rację, zapomniałem o tej kartce. No to w takim razie Puyol/Jeffren na boku (chociaż ten drugi pokazał że wybitnym obrońcą nie jest). Raczej skłaniał bym się ku Puyolowi bo na pewno nie zagra z Interem, a pewniakiem na środę jest Alves. No chyba, że Jeffren miałby w środę zagrać od pierwszej minuty na skrzydełku to wtedy jak najbardziej niech sobie dzisiaj pogra, chociażby na prawej obronie.

0

Ilość bramek jest dla mnie na prawdę drugorzędna. Przede wszystkim liczy się wygrana i że tak powiem rozpędzenie się składu na Inter. Tzn moim zdaniem powinien zagrać ten sam skład który wyjdzie w środę czyli Valdes, Alves, Pique, Milito, Maxwel, Sergio, Xavi, Yaya/Jeffren, Messi, Bojan, Pedro/Henry

0

Jak dla mnie są dwie opcje. Tył dla mnie może być tylko jeden a więc - Victor, Gerard, Gabriel, Maxwell, Daniel. A z przodu są dwie opcje - albo Sergio, Yaya, Xavi - Bojan na szpicy, Messi na prawej i Pedro/Henry na lewej (chociaż Pedro mam wrażenie nie lubi tam grać) albo Sergio + Xavi + Messi - Bojan, Pedro, Jeffren/Henry

0

Hahaha :D Jak to Ibra zrobił że Valdes wybiegał tyle co On to nie mam pojęcia :D Hahaha xD

0

A w jakim stopniu zawinił w tym meczu Victor ? ...

0

No byłoby ciężko, ale były sytuacje gdzie można było spokojnie wyjść do prostopadłych zagrań, a przynajmniej się pokazać. Dobra koniec. Idę spać

0

Jak już pisałem - z Arsenalem to był jedyny mecz w którym Ibra mi się podobał bo dobrze wychodził do prostopadłych piłek. A normalnie wychodzi do środka żeby niby zrobić miejsce dla wchodzących Messiego i Pedro. Ale każdy dobry zespół widzi już, że Ibra na 30-40 metrze jest nikim i sobie Nim w ogóle głowy nie zawracają...

0

Nie, ale jak zwykle po Jego zejściu zespół grał dużo lepiej i to grając jednym napastnikiem mniej. Cóż za przypadek. Dobra i tak będziesz się trzymał swojej niezachwianej wiary w Szweda

0

Człowieku derby Barcelony to tradycyjnie jest najbardziej aktorski, najbrzydszy mecz w sezonie i tak też było teraz. Akurat masz rację, w tym meczu Ibra by się nadał idealnie. Wpasował by się w tych boiskowych chamów i symulantów ze wzgórza Montjuďc.

0

No niestety ten mecz mnie upewnił w moim zdaniu ;/ Naciskam na NIESTETY. Jak Ibra był kontuzjowany oglądałem mecze z zupełnie inną miną i z zupełnie innym samopoczuciem. Eto'o nas uziemi w tym półfinale albo awansujemy - that's my prediction ;)

0

devilpage

Na prawdę mam Ci powiedzieć kto ? ...

0

Mogę się mylić, ale chyba w tamtym roku weszła zmiana w przepisach, która przed finałem anuluje wszystkie kartki..

0

Bojan, Pedro, Messi, Jeffren, Xavi, Sergio, Pique, Alves, Abidal/Maxwell, Milito, Valdes na rewanż. Ewentualnie Jeffren --> Yaya. Tak mi się to widzi

0

Pique 3 ? To On właściwie w końcówce ciągnął naszą grę. Reszta względnie ok.

0

Nie mówię, że są źli, ale topory z Londynu z tamtego sezonu jednak uważam za "lepsze" choć to słowo w ogóle mi do ich futbolu nie pasuje.

0

Tak jak napisał mój kumpel - fan Interu - "Im bardziej Inter będzie na CN stawiał autobus w bramce tym gorzej".. I taka jest prawda. Jeśli się zaczną bronić to nie mają aż takich obrońców jak Chelsea i dostaną te dwie bramki. Było widac jak się gubili teraz w końcówce. A jeśli im wyjdzie jedna kontra to jest po dwumeczu... I mówię Wam to - CZUJĘ ŻE DOBIJE NAS ETO'O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?