Każdy człowiek z natury jest biseksualny nieuku ;) Ale już pomijając Twoją niewiedzę, jakbyś przeczytał to co napisałem wcześniej to byś pierdół nie wypisywał
Ja nie widziałem żadnego posta żeby odpoczęli. Jak ktoś tak pisał to według mnie w ogóle nie ogarnia.. Ci zawodnicy się męczą nie grając w piłkę. Tylko ewentualnie Pedro mógłby dostać odpoczynek
Masz rację, zapomniałem o tej kartce. No to w takim razie Puyol/Jeffren na boku (chociaż ten drugi pokazał że wybitnym obrońcą nie jest). Raczej skłaniał bym się ku Puyolowi bo na pewno nie zagra z Interem, a pewniakiem na środę jest Alves. No chyba, że Jeffren miałby w środę zagrać od pierwszej minuty na skrzydełku to wtedy jak najbardziej niech sobie dzisiaj pogra, chociażby na prawej obronie.
Ilość bramek jest dla mnie na prawdę drugorzędna. Przede wszystkim liczy się wygrana i że tak powiem rozpędzenie się składu na Inter. Tzn moim zdaniem powinien zagrać ten sam skład który wyjdzie w środę czyli Valdes, Alves, Pique, Milito, Maxwel, Sergio, Xavi, Yaya/Jeffren, Messi, Bojan, Pedro/Henry
Jak dla mnie są dwie opcje. Tył dla mnie może być tylko jeden a więc - Victor, Gerard, Gabriel, Maxwell, Daniel. A z przodu są dwie opcje - albo Sergio, Yaya, Xavi - Bojan na szpicy, Messi na prawej i Pedro/Henry na lewej (chociaż Pedro mam wrażenie nie lubi tam grać) albo Sergio + Xavi + Messi - Bojan, Pedro, Jeffren/Henry
Jak już pisałem - z Arsenalem to był jedyny mecz w którym Ibra mi się podobał bo dobrze wychodził do prostopadłych piłek. A normalnie wychodzi do środka żeby niby zrobić miejsce dla wchodzących Messiego i Pedro. Ale każdy dobry zespół widzi już, że Ibra na 30-40 metrze jest nikim i sobie Nim w ogóle głowy nie zawracają...
Nie, ale jak zwykle po Jego zejściu zespół grał dużo lepiej i to grając jednym napastnikiem mniej. Cóż za przypadek. Dobra i tak będziesz się trzymał swojej niezachwianej wiary w Szweda
Człowieku derby Barcelony to tradycyjnie jest najbardziej aktorski, najbrzydszy mecz w sezonie i tak też było teraz. Akurat masz rację, w tym meczu Ibra by się nadał idealnie. Wpasował by się w tych boiskowych chamów i symulantów ze wzgórza Montjuďc.
No niestety ten mecz mnie upewnił w moim zdaniu ;/ Naciskam na NIESTETY. Jak Ibra był kontuzjowany oglądałem mecze z zupełnie inną miną i z zupełnie innym samopoczuciem. Eto'o nas uziemi w tym półfinale albo awansujemy - that's my prediction ;)
Tak jak napisał mój kumpel - fan Interu - "Im bardziej Inter będzie na CN stawiał autobus w bramce tym gorzej".. I taka jest prawda. Jeśli się zaczną bronić to nie mają aż takich obrońców jak Chelsea i dostaną te dwie bramki. Było widac jak się gubili teraz w końcówce. A jeśli im wyjdzie jedna kontra to jest po dwumeczu... I mówię Wam to - CZUJĘ ŻE DOBIJE NAS ETO'O
0
Studiowałeś kiedyś ? Wątpię. Czytałeś coś o psychologii ? Wątpię. O biologii ? Wątpię. Zwykły pieprzony ciemnogród.
0
Każdy człowiek z natury jest biseksualny nieuku ;) Ale już pomijając Twoją niewiedzę, jakbyś przeczytał to co napisałem wcześniej to byś pierdół nie wypisywał
0
O genialne zdanie komentatora - Musze się przyznać, że z Henrym Barcelona gra dużo szybciej i jest dużo bardziej zbalansowana w ataku
0
Ramon
Jestem cioto moja kochana ;) Śledź wpisy albo się nie udzielaj.
0
Podanie to już było akurat zwyczajne. Ale wyjście do piłki bardzo dobre. Popatrzył na Henriego i Jeffrena i mu się udzieliło !
0
Zlatan nie wierze ! Bardzo ładnie
0
Victor mój mistrzu !
0
Dobrą koordynację ? :D Jakby się przewrócił w taki sposób to by się podniósł przy następnej akcji :D
0
Jedna propozycja - przypatrzcie się grze Henriego! Jak się urywa do prostopadłych piłek.
0
Widzieliście to ? To jest napastnik, a nie jakiś klockowaty wielkolud
0
Ja nie widziałem żadnego posta żeby odpoczęli. Jak ktoś tak pisał to według mnie w ogóle nie ogarnia.. Ci zawodnicy się męczą nie grając w piłkę. Tylko ewentualnie Pedro mógłby dostać odpoczynek
0
Żebyście się nie zdziwili... Skład jest według mnie beznadziejny. Tylko gra Henriego i Jeffrena mi się podoba. Zobaczymy
0
Tylko Jego ? Dwóch bardzo wolnych obrońców w środku. Keita i Ibra którzy nie grają zupełnie nic! Dalej uważasz, że tylko Messiego brakuje ?
0
O widzę, że Pep odpuścił też ligę... Co za skład ja pier****.
0
oper
Masz rację, zapomniałem o tej kartce. No to w takim razie Puyol/Jeffren na boku (chociaż ten drugi pokazał że wybitnym obrońcą nie jest). Raczej skłaniał bym się ku Puyolowi bo na pewno nie zagra z Interem, a pewniakiem na środę jest Alves. No chyba, że Jeffren miałby w środę zagrać od pierwszej minuty na skrzydełku to wtedy jak najbardziej niech sobie dzisiaj pogra, chociażby na prawej obronie.
0
Ilość bramek jest dla mnie na prawdę drugorzędna. Przede wszystkim liczy się wygrana i że tak powiem rozpędzenie się składu na Inter. Tzn moim zdaniem powinien zagrać ten sam skład który wyjdzie w środę czyli Valdes, Alves, Pique, Milito, Maxwel, Sergio, Xavi, Yaya/Jeffren, Messi, Bojan, Pedro/Henry
0
Jak dla mnie są dwie opcje. Tył dla mnie może być tylko jeden a więc - Victor, Gerard, Gabriel, Maxwell, Daniel. A z przodu są dwie opcje - albo Sergio, Yaya, Xavi - Bojan na szpicy, Messi na prawej i Pedro/Henry na lewej (chociaż Pedro mam wrażenie nie lubi tam grać) albo Sergio + Xavi + Messi - Bojan, Pedro, Jeffren/Henry
0
Hahaha :D Jak to Ibra zrobił że Valdes wybiegał tyle co On to nie mam pojęcia :D Hahaha xD
0
A w jakim stopniu zawinił w tym meczu Victor ? ...
0
No byłoby ciężko, ale były sytuacje gdzie można było spokojnie wyjść do prostopadłych zagrań, a przynajmniej się pokazać. Dobra koniec. Idę spać
0
Jak już pisałem - z Arsenalem to był jedyny mecz w którym Ibra mi się podobał bo dobrze wychodził do prostopadłych piłek. A normalnie wychodzi do środka żeby niby zrobić miejsce dla wchodzących Messiego i Pedro. Ale każdy dobry zespół widzi już, że Ibra na 30-40 metrze jest nikim i sobie Nim w ogóle głowy nie zawracają...
0
Nie, ale jak zwykle po Jego zejściu zespół grał dużo lepiej i to grając jednym napastnikiem mniej. Cóż za przypadek. Dobra i tak będziesz się trzymał swojej niezachwianej wiary w Szweda
0
Człowieku derby Barcelony to tradycyjnie jest najbardziej aktorski, najbrzydszy mecz w sezonie i tak też było teraz. Akurat masz rację, w tym meczu Ibra by się nadał idealnie. Wpasował by się w tych boiskowych chamów i symulantów ze wzgórza Montjuďc.
0
No niestety ten mecz mnie upewnił w moim zdaniu ;/ Naciskam na NIESTETY. Jak Ibra był kontuzjowany oglądałem mecze z zupełnie inną miną i z zupełnie innym samopoczuciem. Eto'o nas uziemi w tym półfinale albo awansujemy - that's my prediction ;)
0
devilpage
Na prawdę mam Ci powiedzieć kto ? ...
0
Mogę się mylić, ale chyba w tamtym roku weszła zmiana w przepisach, która przed finałem anuluje wszystkie kartki..
0
Bojan, Pedro, Messi, Jeffren, Xavi, Sergio, Pique, Alves, Abidal/Maxwell, Milito, Valdes na rewanż. Ewentualnie Jeffren --> Yaya. Tak mi się to widzi
0
Pique 3 ? To On właściwie w końcówce ciągnął naszą grę. Reszta względnie ok.
0
Nie mówię, że są źli, ale topory z Londynu z tamtego sezonu jednak uważam za "lepsze" choć to słowo w ogóle mi do ich futbolu nie pasuje.
0
Tak jak napisał mój kumpel - fan Interu - "Im bardziej Inter będzie na CN stawiał autobus w bramce tym gorzej".. I taka jest prawda. Jeśli się zaczną bronić to nie mają aż takich obrońców jak Chelsea i dostaną te dwie bramki. Było widac jak się gubili teraz w końcówce. A jeśli im wyjdzie jedna kontra to jest po dwumeczu... I mówię Wam to - CZUJĘ ŻE DOBIJE NAS ETO'O