0

Xavi z Puyolem pięknie biegali z flagą Katalonii ! :) Super akcent. Ten puchar jest w połowie kataloński i w połowie hiszpański ! Bravo, bravo chociaż mecz kiepski

0

Zaczyna się... Pomijając już względy sportowe to do ch** pana nie prezes decyduje o transferach tylko trener. A jak Guardiola Go widział na przyszły sezon w kadrze to nie rozumiem tego postępowania. Coś czuje, że czasy a la Gaspart wracają...

0

O zostałem wywołany do tablicy więc proszę bardzo. Krótka notka.

Ni jestem w żadnej mierze zwolennikiem talentu Robinho, ani samego zawodnika, ale taka zamiana jaka jest proponowana pozwoli:

po 1 - odzyskać część kasy oddanej Interowi

po 2 - zyskamy zawodnika który jest dużo bardziej kreatywny i mobilny oraz może grać na wszystkich pozycjach w ataku (Ibra na skrzydle to śmiech)

po 3 - na pewno Robinho nie będzie dostawał takiej kasy jak Ibra co oczywiście będzie z pożytkiem dla klubu

po 4 - każdy byle nie Ibra ! A jeśli ma dostawać 10mln euro za siedzenie na ławce to ta oferta JEŚLI JEST PRAWDZIWA jest dla nas optymalnym wyjściem (przy daniu Robinho jakichś 6-7mln max)

0

Powiem tak, plotki o rzekomych przyszłych zarobkach pozostają na razie plotkami. Ja ich osobiście nawet nie czytałem. Ale też przepraszam Cię IceMan( bo widzę że bronisz tutaj Yaya najzacieklej), ale nie wierzę w taki coś "że Barca jest klubem mojego życia ale dostałem 5-7 meczy za mało do zagrania więc niestety ale musimy się pożegnać". Z natury jestem człowiekiem bardzo łatwowiernym, ale aż tak rażąca ściema do mnie nie przemawia.

Żebym nie został źle odebrany. To prawda, jestem fanem talentu Sergio, ale gdyby nie Yaya drużyna z sezonu 2008/2009 nie była by taka sama. Zrobił wiele dobrego dla Barcy, słowa które wypowiedział, nawet jeśli są w dużej mierze bardzo przesadzone też są odważne i dla kibica Blaugrana bardzo miłe.

Nie jestem jednak fanem czarnej rozpaczy po odejściu Toure. Obym się nie mylił że mamy już w zespole godnego zastępcę, który udowodni to w przyszłym sezonie. Teraz należy znaleźć jakiegoś zmienika (stawiał bym na La Masia a nie żadnych Mascheranów) i będzie dobrze.

PS Moje zdanie o Seluku zostało podtrzymane. Gnida jakich mało, nie wiem czemu tak dobry zawodnik ma tak słabego agenta.

0

Rozpaczacie jakby się świat skończył. News niemniej potrzebny, małe podsumowanie gry Toure w Barcy. Nie tacy już odchodzili i nie tacy przychodzili na Camp Nou. Bardzo dziękuję Yaya za to co zrobił bo nie ma co ukrywać zrobił wiele, ale z całym dla Niego szacunkiem - 37 występów w sezonie (licząc nieobecność spowodowaną Pucharem Afryki) i narzekać na brak grania to lekka przesada. Cały sezon mówiłem, że różnica między Nim, a Sergio gdyby nie PA była by dość mała. Ja od początku wierzyłem w młodego Katalończyka, a ten z każdym meczem (choćby na MŚ) pokazuje że ciągle się uczy i staje coraz lepszy (żeby tylko tak nie symulował czasami :D). Ogólnie rzecz biorąc nie ma co panikować bo mamy i tak świetną linię pomocy, a Toure dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

0

El Guaje jest mistrzem ! :D Nie przepłaciliśmy nawet o euro centa! Co za bramka ;)

0

Porównanie do Samu z piątego akapitu jest tyleż nietrafne co niestosowne. Chyba nie muszę przypominać, że za pozostaniem w klubie Eto'o przemawiały mocne argumenty. Swoją wcześniejszą grą Kameruńczyk zapracował na kolejną szansę. A jedyne na co zapracował Szwed to potężny kop w dupę. Jeśli zostanie, a obawiam się, że nasz klub jest zbyt dobroduszny żeby Go wyrzucić to powinien mieć minimum o połowę ograniczoną pensję (chociaż niestety jest to niemożliwe). Jeśli miałby trochę honoru to po pozostaniu sam zadeklarował by chęć redukcji pensji. No ale takich cudów przecież nie ma. To nie jest ani cule, ani barcelonismo żeby był dla Niego najważniejszy klub w którym obecnie gra.

0

Nie wiesz kolego co to ławka rezerwowych ? To może w Realu gra żelazna jedenastka i rezerwowi wchodzą tylko od święta. W Barcy jest inaczej. Poza tym niestety ale Iniesta jest przez 1/2 sezonu kontuzjowany. Xavi jest coraz starszy, a poza tym już nie raz grywał bardziej cofniętego pomocnika.

A pro po wcześniejszego posta. Jeśli Murinho zrobi z Realu włoską drużynę nastawioną na kontry to wyleci jeszcze w zimowym okienku, a najpóźniej w wakacje ;)

Wreszcie co do newsa. Powiem szczerze, że bardzo płakał nie będę. Dla mnie Toure był bardzo dobrym zawodnikiem, przewyższającym Busiego tylko doświadczeniem i fizycznością, za to ustępujący w technice. Jednak wypowiedzi pana Seluka dotyczące fochów z powodu zbyt małej ilości minut na boisku są niedopuszczalne. Albo dajemy trenować trenerowi albo robi nam się syf w drużynie. Dlatego jestem wdzięczny Toure za to co dla Barcy zrobił, życzę mu jak najlepiej, ale płakać za Nim nie będę.

0

W sumie do Atlas Areny mam trochę bliżej niż do Kielc, ale nie ukrywam, że wolał bym popatrzeć na Barca Borges :D No nic zobaczymy. Będę śledził te informacje. Jeśli czyta to ktoś z redakcji to prosił bym o zamieszczenie jakiejś informacji jak już coś będzie wiadomo/jak już coś będziecie wiedzieć ;)

0

Do ludzi którzy są związani z Vive, ogromna prośba. Jeśli faktycznie Vive gra w sierpniu sparing z Barca Borges to może wiadomo już coś o biletach ? Jeśli by było coś wiadomo to jestem niezmiernie zainteresowany. A jeśli by się sprzedały wszystkie na sparing to oczywiście będę się starał być na Lidze Mistrzów ;)

0

Messi jest właściwie jak do tej pory jedyną gwiazdą przez duże G, która mnie nie zawodzi. Cristiano gra strasznie słabo, gdyby nie taki obrót meczu z Koreą na pewno nie miałby strzelonej bramki. Kaka też poniżej oczekiwań, ale to już od dłuższego czasu. Drogba to samo, tyle że po kontuzji + brak wsparcia. Lampart i Gerard to w tym sezonie cienie samych siebie. Rooney też gra bardzo kiepsko, z resztą jak cała reprezentacja Anglii. O Riberym chyba nawet nie trzeba wspominać.

Jedynie Maicon gra na swoim poziomie, chociaż nie jest On taką super gwiazdą. Na razie Messi mimo że nie strzela jest jednym z lepszych zawodników MŚ

0

Oby Iniesta nic poważnego. Masakra. Ale co ten Del Bosque odwalił ? Hiszpania gra skrzydłami i wrzuca piłki ?! Do kogo ? Do Torresa, którego tak słabego to chyba jeszcze nigdy nie widziałem ? ... Tragedia.

A Casillas przy bramce zachowanie godne amatora. Od kiedy to sam na sam się rzuca nogami do przodu ? Generalnie pozostaje tak wielki niesmak po tym meczu, że aż ciężko opisać.

0

Casillas też nie ma co. Co prawda miał 1 vs 1 ale do takich piłek się rzuca rękoma do przodu albo chociaż jakoś zachowuje pozycje w miarę wyrównaną. A ten wjeżdża nogami w napastnika ...

0

Oby Iniesta nic poważnego. Masakra. Ale co ten Del Bosque odwalił ? Hiszpania gra skrzydłami i wrzuca piłki ?! Do kogo ? Do Torresa, którego tak słabego to chyba jeszcze nigdy nie widziałem ? ... Tragedia.

0

Jeśli faktycznie doszli do takiej konkluzji to Rosell ma u mnie kredyt zaufania bo to byłby bardzo dobry początek kadencji.

0

W tym sezonie będziemy mieli genialne stroje. A Adidas właśnie się popisał "genialną" Jabulani.

Rosell niech nie szkodzi. Dobrze, że się spotkał z Guardiolą. Może ta prezydentura nie będzie taka straszna.

0

Może i rozwój ale czy w dobrą stronę ? ... Dla mnie ważne, że Camp Nou nie zostanie przebudowane w taki sposób jak miało być. Reszta jest dla mnie wielką niewiadomą, ale jestem raczej złej myśli.

Nie chcę wyjść na złego proroka, ale klub moim zdaniem czeka ciężka prezydentura... ;/

0

No masz rację : "Nie robimy w tym roku transferów bo się trzeba nachapać". Tak to widzicie ? Transfery trzeba robić co roku żeby utrzymywać się na szczycie. A Barca jest na szczycie szczytów skąd jak wiadomo bardzo łatwo spaść. Klub sportowy (szczególnie taki którego właścicielami są kibice, ale nie tylko) nie powinien być instytucją nastawioną na zysk. Trzeba się starać bilansować budżet i wychodzić na zero/małe plusy (5-15mln euro) co sezon. Ale też nie można robić tragedii jak w jakimś sezonie wyjdziemy kilkanaście milionów euro do tyłu. Ryzyko wkalkulowane w bycie najlepszymi na świecie.

0

Szkoda, że prawdopodobnie to podobieństwo nie wyraża się tylko w aspektach piłkarskich ;/

Co do młodziaków to super, że dostali profesjonalne kontrakty. Oby Ich to zmotywowało. Gerarda widziałem w reprezentacji no i na filmikach i prezentuje się całkiem dobrze. Co do Quesady to powiem szczerze, że jest On dla mnie wielką tajemnicą. Z opisu wynika, że ma charakterystykę bardzo, ale to bardzo zbliżoną do Xaviego. Trzeba będzie śledzić baczniej Jego rozwój.

0

Jeszcze nikt nie wymyślił lepszej piosenki piłkarskiej od "La Copa De La Vida" ;) Ricky Martin pozostaje poza konkurencją. Ale Shakira super wpasowała się w klimat piłki + klimat Afryki.

0

Mimo że Nelly jest mega super zajebista dupa to bardziej mi się podoba piosenka Shakiry tegoroczna :D

0

Laporta obiecuje, że Zlatan zostanie bo myśli, że to da Jego kandydatowi głosy w wyborach. Wczoraj nasi pomocnicy dali świetny popis gry z Villą. Myślę, że mimo słabego przeciwnika, lepszej rekomendacji nie trzeba.

A Christo ma jaja. Zawsze Go lubiłem ;) Nawet na telefonie mam własnoręcznie robione zdjęcie Jego koszulki i Złotej Piłki :D

0

Nie będę ściemniał, że nie kibicowałem Hiszpanii ;) Mimo że kilku zawodników specjalnie nie darzę uczuciem to jednak Barcelonismo robi swoje. Nasi zagrali dzisiaj doskonałe zawody. Iniesta chyba zamknął buzie wszystkim tym, którzy twierdzili, że nie potrafi zagrać na skrzydle. Ponadto obaj z Xavim świetnie grali z Villą co napawa mnie wielkim optymizmem.

No i last but not least - PEDRO PIERWSZY GOL W REPREZENTACJI !

0

Podpisuje się pod tym co napisał paws. Co to za kandydat, który na pytanie o program robi jakieś uniki ? Po prostu śmieszne. Właściwie znów Rosell nie powiedział nic konkretnego "nie chcemy przemocy", "wiemy czego chcą socios" - sama mowa trawa, nic nie wnosi do dyskusji.

Poza tym nie wierzę i nigdy nie uwierzę, że ktoś jest takim dobrym wujciem i dla dobra klubu odda kontrolę nad swoimi firmami! Co najwyżej je sprzeda, komuś z rodziny, bądź innej zaufanej osobie tak że cały czas będzie je kontrolował.

Tak na prawdę to sytuacja jest taka, że w drugiej rundzie (jeśli do takiej dojdzie [nie wiem czy jest taka ordynacja wyborcza]) większe szanse ma kandydat powiedzmy "obecnej opcji". Ponieważ wszyscy inni prawdopodobnie poprą właśnie jego, a nie Sandro. Natomiast jeśli głosowanie jest jednorundowe to niestety Rosell jest faworytem (zupełnie nie wiem czemu).

0

Dobra wypowiedź. Też kawałek o Zlatanie odebrałem tak jakby Xavi wypowiadał się dość sceptycznie. Chociaż oczywiście lepiej byłoby osądzić widząc wywiad na filmiku. Zobaczymy, zobaczymy

0

A co może cała drużyna nie grała na Henriego w Arsenalu ? Potem to się zmieniło w Barcy. A może sugerujesz, że Barca grała na Eto'o ? Co za argumenty...

0

No racja - takie porównanie jeszcze umniejsza "osiągnięcia" Szweda. Jak się przychodzi na gotowe to chyba jest łatwiej strzelać niż w drużynie, która dopiero co się buduje. W ogóle szlag mnie trafia na wypowiedzi takich ludzi jak killer 1996 1996 którego pierwszy raz widzę na tej stronie i pisze totalne głupoty bo pewnie sezonu 2007 nie oglądał w ogóle, a już na pewno nie będąc kibicem FCB...

0

Sorli Discau jest fenomenem ... ;) Nie wiem co więcej napisać. Drużyna totalna. Szkoda, że nigdzie raczej nie transmitują hokeja na wrotkach ;/

Będę miał garść nowych ciekawostek do jutrzejszej prezentacji :D

0

Dokładnie, Yaya też nic o odejściu nie mówił. Dlatego w moim poprzednim poście wszystko było poprzedzone "jeśli".

0

Bez uogólnień proszę ;) Jeśli Toure chce odejść to mam nadzieję, że odejdzie. To samo jest z Fabregasem. Jeśli chce grać w Barcy to lepiej żeby odszedł z Arsenalu. Jeśli ma zostać w Arsenalu i się rok męczyć to będzie tragedia i dla klubu i dla zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?