@Encore przykład Dembele pokazuje że potencjał na sukces był a więc potencjalne uzasadnienie tej kwoty. Trafił po prostu do rozbitego zespołu bez trenera który by go poprowadził odpowiednio
@maroon no zgadzam się. Oczywiście kierowca który był sprawcą to potencjalny (a nawet nie potencjalny bo ostatecznie zabił 3 osoby) zabójca, ale to nadal tylko głupi dzieciak. Tak samo jak nie cieszę się ze śmierci tego pilota mimo że wszystko wskazuje na to że sam się zabił i naraził wojsko na milionowe straty, tak tutaj nie cieszy mnie śmierć tych dzieciaków
@Ojciec5tkidzieci ton tego wpisu jest nieakceptowalny ale mimo prostactwa pokazuje jakiś tam problem, który jest u nas z tymi pokazami. Bo to już nie pierwszy raz kiedyś coś takiego się dzieje
@Gary ja za darmo cały dzień i noc siedziałem w komisji wyborczej jako mąż zaufania xD kretynizm. Nawet jak się coś zgłasza to wszyscy to mają w dupie. Gość normalnie wszedł z kumplem, mocno napici, przy wszystkich postawił krzyżyki na obu kartach za siebie i za niego. Przewodniczący do mnie, no i co ja mam z tym zrobić
0
@Bobo25 co? Jak to
0
Czy ktoś wie czemu ciągle przekładają mecz Igi?
4
@Lanosss żadne mi się nie podoba szczerze. Chyba Messiego ma najwięcej sensu
2
@Safrani dokładnie. Ja raczej zwracam się bezosobowo ale jak już to nie widzę żadnego problemu powiedzieć pani Zosiu :)
1
@Encore przykład Dembele pokazuje że potencjał na sukces był a więc potencjalne uzasadnienie tej kwoty. Trafił po prostu do rozbitego zespołu bez trenera który by go poprowadził odpowiednio
28
@July_6_BcN nie. Zawsze uważałem ten zwyczaj za dość dziwny
0
@Conradxc No mam na myśli to że to był na 99% wypadek spowodowany błędem/brawurą pilota. Przed pokazami mówił, że będzie latane na limicie
10
@maroon no zgadzam się. Oczywiście kierowca który był sprawcą to potencjalny (a nawet nie potencjalny bo ostatecznie zabił 3 osoby) zabójca, ale to nadal tylko głupi dzieciak. Tak samo jak nie cieszę się ze śmierci tego pilota mimo że wszystko wskazuje na to że sam się zabił i naraził wojsko na milionowe straty, tak tutaj nie cieszy mnie śmierć tych dzieciaków
0
@michal26 nie wiem od czego to zależy ale ja nie mam na telefonie adblocka w ogóle i reklamy mi nie przeszkadzają praktycznie nigdy
0
@damian16161212 no pewnie. Jeśli tylko to dalej sprawia przyjemność. Mnie to śmieszą takie teksty żeby sobie znaleźć dorosłe hobby :D
0
@damian16161212 ja mam 35 w tym roku, żona, córka a gram w tibie :D hobby to nic złego
0
@jakub1906 hmm to ja mam właśnie w adblocku fcbarca.com jako wyjątek żeby nie blokować reklam w uznaniu roboty jaką odwalają redaktorzy
0
@ACMaldini3 na to wygląda :D
1
@ACMaldini3 wczoraj mi się na tiktoku wyświetlił typ który robi challenge. Zapuszcza brodę dopóki United nie wygrają 5 meczów z rzędu :D
0
@MichuZ44 masakra. Kiedyś się cieszyłem na deszczowe wyścigi. Teraz nawet to obrzydzili
1
@Ojciec5tkidzieci ton tego wpisu jest nieakceptowalny ale mimo prostactwa pokazuje jakiś tam problem, który jest u nas z tymi pokazami. Bo to już nie pierwszy raz kiedyś coś takiego się dzieje
0
@Recha_0684 Ale co Cię skłoniło do konkluzji że on cokolwiek czyta? :D Czy on Ci wygląda na człowieka który dużo czyta w życiu? xD
3
@Recha_0684 w duchy też wierzysz? xD
8
@Roobo skoro nie wiedział o obozach zagłady to może nie wiedział też o wojnie xD im starsi ci politycy tym głupsi
1
@directedbyfcb spoko ale wolę cytrynowe
0
@Colon 643 uderzenia? :D nie byłbym w stanie tyle razy rakietą machnąć a co dopiero piłkę przebić na drugą stronę :D
0
@priest9999 w obliczu tego co tu zaszło? Tak lepiej było nic nie ruszać
0
@zazaraza nic się za 70 baniek nie ureguluje. Laporta z rodzinką sobie część wciągną bokiem a reszta się rozpłynie
0
@Gaucho nie, po prostu mają normalne zarządy które nie dają idiotycznie wysokich pensji ;)
4
@626 z ręką nie można polemizować xD decyzja arbitra jest absolutnie debilna
1
@krycha2201 no właśnie kurde nie było już rozmiaru bluzy dzisiaj. Jutro jeszcze idę do jednego Pepco polować :D
7
No dziwne dość te współprace trzeba przyznać
5
@Rastafarnianin nie wiem ale się domyślam :D
3
@Bogan tak i to nie jakiś chiński plastik tylko normalnie bawełna. Kupiłem sobie dziś koszulkę polo i dresy
1
@Gary ja za darmo cały dzień i noc siedziałem w komisji wyborczej jako mąż zaufania xD kretynizm. Nawet jak się coś zgłasza to wszyscy to mają w dupie. Gość normalnie wszedł z kumplem, mocno napici, przy wszystkich postawił krzyżyki na obu kartach za siebie i za niego. Przewodniczący do mnie, no i co ja mam z tym zrobić