@Foton xD ale ta praca wyglądała tak że zamiast pod sklepem chlał "w pracy". Zwykle pozory Nie znasz powiedzenia czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy?
Chłop pewnie nie dostanie kary bo pierwsze okrążenie :D ja bardzo doceniam jak kierowcy chcą się ścigać i się wyprzedzać ale nie znoszę głupoty. Ten "atak" to był szczyt głupoty
@kuz kurde mi się to zgadzało z tą zmianą wizerunku, ze zmianą kontentu na całkowicie głupkowaty i dziwaczny. Przez to łatwiej było uwierzyć w to że się odkleił po całości. No cóż niestety jest to kolejny przykład jak łatwo zniszczyć dowolną osobę
@Michael24 ja tu chyba czegoś nie rozumiem :D to jest zapowiedź wywiadu z posłem. Czy w tym poście jest coś bulwersującego? Nie twierdzę że rozmowa nie będzie bulwersująca ale ona się jeszcze nie odbyła?
@Frimpong w zasadzie to nie taka nowa ale teraz to już totalnie się zeszmacili :D Benjaminek pluje im w ryj atakując zaraz przed planowanymi negocjacjami a po tygodniu Ameryczka potulnie dołącza do bombardowania xD ale mają kwity na tych amerykańskich polityków
@AssisMoreira bo Gandalf nie był władcą orłów. Nie były na jego rozkaz ani nie słuchały jego poleceń. Wielkie Orły były poddanymi Manwego (a niektórzy mówią że wręcz jego uosobieniem) i interweniowały tylko wtedy gdy Manwe o tym zdecydował. A generalna zasada była taka że bogowie Ardy starali się nie ingerować w sprawy Śródziemia
@Katalonik97 nie no nie ma w ogóle co porównywać. Xabi przed przyjęciem do Realu już udowodnił że jest bardzo dobrym trenerem. Xavi udowodnił że trenował w lidze wielbłąda
@Gronek to jest prawie że niemożliwe. Był taki program o grubaskach w USA i tam największy gość ważył ponad 900 funtów czyli prawie 400kg xD i jako tako dał radę wyjechać z domu. Ciężko sobie już wyobrazić kogoś większego
@Kondziu_FCB wszystko ok ale nie uważasz że wizerunek państwa polskiego psuje to że komisja wyborcza nie jest w stanie policzyć prawidłowo głosów na DWÓCH kandydatów? Przecież to jest żenada
@tbas ja rozumiem ale raczej w komisjach są przedstawiciele różnych środowisk politycznych. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakim cudem przeszły takie wałki
@Aragorn33 kurde to nie są wybory samorządowe gdzie jest miliard tych kandydatów i może się wkraść jakiś błąd. Dwóch kandydatów, jeden głos do oddania. No nie da się tego sp****ić... A jednak
@tbas No coś Ty :D USA jedyne co będzie robić to pomagać strącać te rakiety, ale tych najnowocześniejszych praktycznie nie da się przechwycić. Wiadomo że Izrael musi to w końcu wygrać ale to jest małe państwo, jeśli Iran będzie zdeterminowany to zostawią tam gruzy.
4
Hulk na podium, świat się kończy
0
@Azi nie no żeby powiedzieć że Piastri nie miał z tym nic wspólnego to naprawdę trzeba oglądać F1 od wczoraj...
1
@Foton xD ale ta praca wyglądała tak że zamiast pod sklepem chlał "w pracy". Zwykle pozory
Nie znasz powiedzenia czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy?
1
@mekston bez kitu pojechał przez pole xD
0
@Eklerek Leclerc nie chce walczyć więc wybrał ryzykowną strategię żeby mieć wymówkę :D
2
Śmieszny wyścig na razie a zaraz ma jeszcze padać :D
0
@bari_94 i podejrzewam że klub dostanie z tego max 20%. Myślę że lepiej bilety wejścia do muzeum ;)
8
@Kapitan hawk a to dziś jest zła pogoda? 24 w cieniu ma być. Jak dla mnie normalne lato. Wczoraj to była jakaś abstrakcja. Oby już nie było takich dni
4
@Murazor otóż jest bardzo łatwo. Nepotyzm, bachanalia i afera goniąca aferę
5
@Arden ty byś olał 10mln euro na sezon?
1
@Eklerek jak się u mnie w czwartek sprawdzi 36 w cieniu to zapowiedziałem na dializach że nie przyjdę tego dnia tylko siedzę schowany w domu :D
0
@BorzyKrzys nasza dzielna policja nie ma zbyt dobrej serii :D
2
Chłop pewnie nie dostanie kary bo pierwsze okrążenie :D ja bardzo doceniam jak kierowcy chcą się ścigać i się wyprzedzać ale nie znoszę głupoty. Ten "atak" to był szczyt głupoty
0
@Tridente2015 Widzę, że ciężko przeczytać artykuł :D
1
@kuz kurde mi się to zgadzało z tą zmianą wizerunku, ze zmianą kontentu na całkowicie głupkowaty i dziwaczny. Przez to łatwiej było uwierzyć w to że się odkleił po całości. No cóż niestety jest to kolejny przykład jak łatwo zniszczyć dowolną osobę
1
@Michael24 ja tu chyba czegoś nie rozumiem :D to jest zapowiedź wywiadu z posłem. Czy w tym poście jest coś bulwersującego? Nie twierdzę że rozmowa nie będzie bulwersująca ale ona się jeszcze nie odbyła?
8
@Safrani zabierzcie im już te MŚ... To będzie taka popelina że szok
0
@Recha_0684 tak tak szachy 18D Trumpa xD
1
@Frimpong w zasadzie to nie taka nowa ale teraz to już totalnie się zeszmacili :D Benjaminek pluje im w ryj atakując zaraz przed planowanymi negocjacjami a po tygodniu Ameryczka potulnie dołącza do bombardowania xD ale mają kwity na tych amerykańskich polityków
0
@clyde Zaraz po karnym Błaszczykowskiego
2
@AssisMoreira bo Gandalf nie był władcą orłów. Nie były na jego rozkaz ani nie słuchały jego poleceń. Wielkie Orły były poddanymi Manwego (a niektórzy mówią że wręcz jego uosobieniem) i interweniowały tylko wtedy gdy Manwe o tym zdecydował. A generalna zasada była taka że bogowie Ardy starali się nie ingerować w sprawy Śródziemia
3
@Katalonik97 nie no nie ma w ogóle co porównywać. Xabi przed przyjęciem do Realu już udowodnił że jest bardzo dobrym trenerem. Xavi udowodnił że trenował w lidze wielbłąda
3
@Bulbazaur17 złoty dwadzieścia pizda z furkotem :D klasyk
0
@Gronek to jest prawie że niemożliwe. Był taki program o grubaskach w USA i tam największy gość ważył ponad 900 funtów czyli prawie 400kg xD i jako tako dał radę wyjechać z domu. Ciężko sobie już wyobrazić kogoś większego
10
@Kondziu_FCB wszystko ok ale nie uważasz że wizerunek państwa polskiego psuje to że komisja wyborcza nie jest w stanie policzyć prawidłowo głosów na DWÓCH kandydatów? Przecież to jest żenada
7
@tbas ja rozumiem ale raczej w komisjach są przedstawiciele różnych środowisk politycznych. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakim cudem przeszły takie wałki
32
@Aragorn33 kurde to nie są wybory samorządowe gdzie jest miliard tych kandydatów i może się wkraść jakiś błąd. Dwóch kandydatów, jeden głos do oddania. No nie da się tego sp****ić... A jednak
0
@tbas No coś Ty :D USA jedyne co będzie robić to pomagać strącać te rakiety, ale tych najnowocześniejszych praktycznie nie da się przechwycić. Wiadomo że Izrael musi to w końcu wygrać ale to jest małe państwo, jeśli Iran będzie zdeterminowany to zostawią tam gruzy.
0
@tbas nie muszą robić żadnych agresywnych ruchów. Wystarczy że sprzedadzą Iranowi trochę nowoczesnych rakiet
0
@Nazio_87 czy mają taką możliwość? Pewnie tak. Czy to zrobią? Nie sądzę żeby się aż tak odkleili ale już udowodnili że ciężko to ocenić