8

@malicinho skosztować xD cholerny alkus

1

@gumaz nie mogę się doczekać analizy Sierżanta Bagiety :D

4

@wyrek za zdanie "z braku lustra za mirror robi phone" powinni zamykać w więzieniu xD

5

@BorzyKrzys Nie mamy mózgów :D Ja naprawdę rozumiem, że stosunki międzynarodowe to delikatna sprawa i trzeba umieć czasami balansować i unikać odpowiedzi, ale w tej sprawie nie bardzo da się wymiksować od faktów

1

@Adran360 ciekawe ile osób zdecyduje się pojechać do tego dzikiego kraju xD ja bym nie ryzykował

2

@Kozinho. Nie. Po prostu jest zakochanym w sobie narcyzem i sobie robi galę na urodzinki. Na pewno wydadzą na to więcej kasy niż zarobią

1

@blakkudium Perth? xD Włochów to już nieźle odkleiło :D

0

@maroon no tak u mnie się mówi "siedzieć w pracy" w kontekście być w pracy, niekoniecznie siedzieć przed komputerem w biurze ;) ps można siedzieć na stołku przy linii produkcyjnej i pracować fizycznie

3

@maroon 8 godzin dziennie to zdecydowanie wystarczający wymiar czasu pracy... Zdrowy i produktywny. Siedzenie w pracy, szczególnie fizycznej po 10-12-14h to proszenie się o kłopoty.

1

@BorzyKrzys co ten Siemoniak? xD wydawał mi się zawsze dość rozsądnym człowiekiem

6

@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Nie dość że ten podział jest zbyt wąski i dość archaiczny to jeszcze w każdym kraju lewica/prawica znaczy co innego. Czasami różnice są małe a czasami ogromne

2

@Kinginiesta Chłopa trzyma od wczoraj

14

@JanuszKorwinMikke Panie Januszu proszę wracać do zakładu zamkniętego, będą pana szukać

1

Śmieszne trochę, że tak tragiczny mecz mógł się równie dobrze przy odrobinie szczęścia skończyć naszą wygraną xD Oczywiście przy odrobinie pecha mógł się też skończyć 8:1 no ale :D

0

@MichuZ44 Jeden przytomny poleciał po tą oponę.

0

@sokot ale od placków ziemniaczanych to proszę się odstosunkować

0

@yoli z tego co słyszę to spokojnie manitke mogliśmy przyjąć gdyby nie Wojtek

1

@mekston było blisko Kimiego ale hamulce nie wytrzymały

0

Kurde ale Ferrari wyczarowalo z tymi miękkimi oponami Hamiltona. Nice

0

@mekston podłączył tym błędem Lando do tlenu

1

@RafiVeB myślisz że już jest grana opcja tytuł dla Lando?

1

Biedny Oscarek :(

0

@mekston no właśnie tym bardziej nie wiem kogo oni chcieli oszukać :D

0

Ale oni są śmieszni w tym Mclarenie xD "box to overtake Max" wcale nie brzmi podejrzanie xD

4

@RosjaninBut Chińczycy to są kozaki jeśli chodzi o inżynierię

0

@RobiS producenci piw są w tym kraju pod specjalną ochroną. Pewnie nic nie muszą zmieniać. Małpek też nie trzeba recyklować

0

@mekston głupota ze strony Norrisa ale tylko biorąc pod uwagę ich wspólny wysiłek przeciwko Maxowi. Gdyby nie brać tego pod uwagę to nie zrobił tam niczego aż tak głupiego. Trochę optymistycznie ale bez przesady

1

@fart może tak być jak mówisz o ile nie ma "solidnej podbudowy" dla takiego dziecka. Ja spędzam większość życia online a jestem normalnym człowiekiem. Ale zostałem wychowany przez rodziców a nie przez internet

4

@takisobiektos też uważam to za żenada. Ale zorganizować turniej pokerowy? Panie gdzie tam toż to okropny hazard

0

@tomek8756 5 milionów? :D wtf xD nie wierzę że co 8 osoba codziennie je kebab. A to znaczy że niektórzy jedzą więcej niż jednego dziennie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?