1

@Ptasior nowe regulacje, nowe silniki i Ferrari ma sobie poradzić? Hmm no nie powiem cieszył bym się gdyby walczyli ale nie sądzę :D

1

Jezu z kamerki u Maxa widać jak on ratuje to auto xD niesamowite to jest

1

@Chaoss tak tak zgoda, bardziej mi on jakoś tak nie podchodzi z twarzy :D taki kurde londyński cwaniaczek (nie wiem czy jest z Londynu xD)

Jezu jak się rzucili. No nie mówię przecież że jest słabym kierowcą...

1

Czo ten Oscarek :( jak Max ma nie zrobić comebacku to chociaż niech nie wygra ten placek Lando

4

@MYTO a można było sobie kupić coś dobrego za te 12 zł a nie nabijać kabzę bukmacherom

4

@Eto'o9 R10 to moja żona jakaś dziwna chyba. Ja na rencie a jeszcze mnie nie rzuciła

0

@626 tak samo prawdopodobne jest to że jest chory psychicznie xD

0

@626 serio myślisz że on trolluje? xD

0

@Hosh seria argumentów "a to tylko jakiś tam doktor chemii a to PANI PROFESOR" xD co z tego że z tytułem z czasów ciemnego PRLu...

0

@kochampiw0 nie wiem co jest w tym atrakcyjnego do oglądania... Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale taka brutalność jest prymitywna i nie po to oglądam super finezyjny zespół

1

@Gibbon_FCB jest po prostu dużo ładniejsza :D (oczywiście z przymrużeniem oka, każdy ma inny gust)

1

@Filipem nie wiem co było eleganckiego w Ramosie xD ja tam wolę żeby piłkarze byli jak Puyol, skupiali się na sportowej rywalizacji i potrafili być super kumplami z przeciwnikami

0

@Criss18Barca nie żeby się wstydzić ale myślę że dużo osób ogólnie by zdziwiła moja playlista jako 35 letniego chłopa :D Let it go z Frozen czy stare hity Avrile Lavigne :D

1

@trolownik nie, nie brakuje. Najgorsza w erze Guardioli była ta ciągła dziecinada z Mourinho

0

@mmaciass Nie, to nie było uproszczenie tylko totalna głupota. Możesz mieć 300 cukru a nie tyć jeśli nie dostarczysz za dużo kcal... Tyje się WYŁĄCZNIE od nadmiaru dostarczonych kcal

3

@clyde Ja też. Jeśli nie pada to nawet na lekkim minusie mi się dobrze chodzi, szczególnie jak śnieg leży :)

1

@sokot Ta pani w tym samym wywiadzie stwierdziła, że tyjemy nie od kalorii tylko od insuliny xD Nie przywiązywałbym się specjalnie do jej słów xD

1

@MesQueUnClub_87 No dzisiaj od rana trzeba przyznać że jest dramat. Ale wczoraj było pięknie. Taka pogoda jak wczoraj mogłaby być dla mnie przez cały rok.

1

@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.

2

@mmaciass ta pani ma wiedzę sprzed 50 lat której nie zaktualizowała xD to jakie ona bzdury wygaduje w tym wywiadzie to się nóż w kieszeni otwiera

1

@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem

3

Tak oglądam sobie powtórki to ten Karl z Bayernu kawał piłkarza rośnie. Wiadomo że to była tylko Brugia ale mimo wszystko

0

@PIWOSZ89 To teraz we wtorki? xD masakra ale człowiek nie w temacie

0

Otwarte kanały teraz nie transmitują nic z LM? :D

0

@maroon A nie no oczywiście, tylko że tymi rzeczami nie są duchy albo "energia tragedii"

0

@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze.
To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...

6

@Faro a czemu mieli ci ustępować miejsca? xD nie no jaja jakieś

1

@gumaz "gotówka lepsza od karty!!!11 daje wolność!!111" xD

0

@Kgorecki2500 tzn że nie wiesz jak wygląda flaga Rosji xD no Holandii też, ale na pewno nie USA. Normalni politycy zwracają na to uwagę

0

@Kgorecki2500 no spoko ale patrząc na ten krawat widzisz flagę Rosji czy USA? xD come on

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?