@kochampiw0 nie wiem co jest w tym atrakcyjnego do oglądania... Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale taka brutalność jest prymitywna i nie po to oglądam super finezyjny zespół
@Filipem nie wiem co było eleganckiego w Ramosie xD ja tam wolę żeby piłkarze byli jak Puyol, skupiali się na sportowej rywalizacji i potrafili być super kumplami z przeciwnikami
@Criss18Barca nie żeby się wstydzić ale myślę że dużo osób ogólnie by zdziwiła moja playlista jako 35 letniego chłopa :D Let it go z Frozen czy stare hity Avrile Lavigne :D
@mmaciass Nie, to nie było uproszczenie tylko totalna głupota. Możesz mieć 300 cukru a nie tyć jeśli nie dostarczysz za dużo kcal... Tyje się WYŁĄCZNIE od nadmiaru dostarczonych kcal
@MesQueUnClub_87 No dzisiaj od rana trzeba przyznać że jest dramat. Ale wczoraj było pięknie. Taka pogoda jak wczoraj mogłaby być dla mnie przez cały rok.
@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.
@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem
@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze. To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...
1
@Ptasior nowe regulacje, nowe silniki i Ferrari ma sobie poradzić? Hmm no nie powiem cieszył bym się gdyby walczyli ale nie sądzę :D
1
Jezu z kamerki u Maxa widać jak on ratuje to auto xD niesamowite to jest
1
@Chaoss tak tak zgoda, bardziej mi on jakoś tak nie podchodzi z twarzy :D taki kurde londyński cwaniaczek (nie wiem czy jest z Londynu xD)
Jezu jak się rzucili. No nie mówię przecież że jest słabym kierowcą...
1
Czo ten Oscarek :( jak Max ma nie zrobić comebacku to chociaż niech nie wygra ten placek Lando
4
@MYTO a można było sobie kupić coś dobrego za te 12 zł a nie nabijać kabzę bukmacherom
4
@Eto'o9 R10 to moja żona jakaś dziwna chyba. Ja na rencie a jeszcze mnie nie rzuciła
0
@626 tak samo prawdopodobne jest to że jest chory psychicznie xD
0
@626 serio myślisz że on trolluje? xD
0
@Hosh seria argumentów "a to tylko jakiś tam doktor chemii a to PANI PROFESOR" xD co z tego że z tytułem z czasów ciemnego PRLu...
0
@kochampiw0 nie wiem co jest w tym atrakcyjnego do oglądania... Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale taka brutalność jest prymitywna i nie po to oglądam super finezyjny zespół
1
@Gibbon_FCB jest po prostu dużo ładniejsza :D (oczywiście z przymrużeniem oka, każdy ma inny gust)
1
@Filipem nie wiem co było eleganckiego w Ramosie xD ja tam wolę żeby piłkarze byli jak Puyol, skupiali się na sportowej rywalizacji i potrafili być super kumplami z przeciwnikami
0
@Criss18Barca nie żeby się wstydzić ale myślę że dużo osób ogólnie by zdziwiła moja playlista jako 35 letniego chłopa :D Let it go z Frozen czy stare hity Avrile Lavigne :D
1
@trolownik nie, nie brakuje. Najgorsza w erze Guardioli była ta ciągła dziecinada z Mourinho
0
@mmaciass Nie, to nie było uproszczenie tylko totalna głupota. Możesz mieć 300 cukru a nie tyć jeśli nie dostarczysz za dużo kcal... Tyje się WYŁĄCZNIE od nadmiaru dostarczonych kcal
3
@clyde Ja też. Jeśli nie pada to nawet na lekkim minusie mi się dobrze chodzi, szczególnie jak śnieg leży :)
1
@sokot Ta pani w tym samym wywiadzie stwierdziła, że tyjemy nie od kalorii tylko od insuliny xD Nie przywiązywałbym się specjalnie do jej słów xD
1
@MesQueUnClub_87 No dzisiaj od rana trzeba przyznać że jest dramat. Ale wczoraj było pięknie. Taka pogoda jak wczoraj mogłaby być dla mnie przez cały rok.
1
@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.
2
@mmaciass ta pani ma wiedzę sprzed 50 lat której nie zaktualizowała xD to jakie ona bzdury wygaduje w tym wywiadzie to się nóż w kieszeni otwiera
1
@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem
3
Tak oglądam sobie powtórki to ten Karl z Bayernu kawał piłkarza rośnie. Wiadomo że to była tylko Brugia ale mimo wszystko
0
@PIWOSZ89 To teraz we wtorki? xD masakra ale człowiek nie w temacie
0
Otwarte kanały teraz nie transmitują nic z LM? :D
0
@maroon A nie no oczywiście, tylko że tymi rzeczami nie są duchy albo "energia tragedii"
0
@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze.
To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...
6
@Faro a czemu mieli ci ustępować miejsca? xD nie no jaja jakieś
1
@gumaz "gotówka lepsza od karty!!!11 daje wolność!!111" xD
0
@Kgorecki2500 tzn że nie wiesz jak wygląda flaga Rosji xD no Holandii też, ale na pewno nie USA. Normalni politycy zwracają na to uwagę
0
@Kgorecki2500 no spoko ale patrząc na ten krawat widzisz flagę Rosji czy USA? xD come on