@norbi77 ja bym się tu nie czepiał radości piłkarza ale już np czepiam się opinii Tomka Ćwiąkały że zagrali wspaniały mecz xD jak dla mnie zagrali mega średnio i niechlujnie no tyle że i tak dużo lepiej od beznadziejnej Barcy
@Messibestplayerintheworld nie ma mowy żeby tam była cofnięta bramka. Piłkarze w ogóle w takim razie nie powinni skakać do piłki bo może ktoś od tyłu wpadnie w ich łokieć. Przecież on tam żadnego ruchu tym łokciem nie wykonał
@nowy2016 No dobra jestem krypto madryciokiem zgadłeś xD Wydaje mi się, że jednak liczba polubień, nie to żeby miała jakieś większe znaczenie, ale świadczy o tym, że nie tylko ja tak myślę ;)
Zagraliśmy wczoraj najgorszy Klasyk od dawna, nie dostaliśmy piątki na twarz tylko dzięki Wojtkowi bo zmiażdżyli nas pressingiem i pod kątem xG. Wojtek nas wyratował przed blamażem a tu się chłopy doszukują jakichś karnych z kapelusza... Ludzie to potem lata po necie i się z nas śmieją wszyscy jak z realmadryt.pl... Mimo że grali przeciętnie to i tak dwie klasy lepiej od nas i niestety wygrali zasłużenie
@Encore mi się wydaje że to nie jest nienawiść tylko takie bycie w kontrze, trochę na siłę jak dla mnie, do mainstreamu dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy co by nie mówić, głównie faworyzują brytyjskich kierowców.
@Chaoss ostatnio trochę przestałem ale kiedyś słuchałem każdego podcastu. Jednak siedzi blisko tych wyścigów, fajnie ze śledzi młodych Polaków i o nich mówi. A co do bycia stronniczym szczególnie w kontekście Max - Lewis no cóż taki urok Czarka :D
1
@Gronek czyli jeszcze nic nie wiesz, nie wiesz czy to w ogóle afera ale wiesz że Tusk kradnie? :D
0
@MYTO mi rok ale ja w butach raczej chodzę cały czas. No czasami na zimę zmienię na chwilę na jakieś cieplejsze :D
1
@norbi77 ja bym się tu nie czepiał radości piłkarza ale już np czepiam się opinii Tomka Ćwiąkały że zagrali wspaniały mecz xD jak dla mnie zagrali mega średnio i niechlujnie no tyle że i tak dużo lepiej od beznadziejnej Barcy
3
@Messibestplayerintheworld no ale właśnie łokieć nie idzie w jego twarz xD to on wskakuje w ten łokieć
7
@Messibestplayerintheworld nie ma mowy żeby tam była cofnięta bramka. Piłkarze w ogóle w takim razie nie powinni skakać do piłki bo może ktoś od tyłu wpadnie w ich łokieć. Przecież on tam żadnego ruchu tym łokciem nie wykonał
5
@KamQiX nie no strzelili dwie prawidłowe bramki
1
@Roobo tak jest pączuś na premiera :D
20
@Antimadridista~ to prawda. A od rana tu czytam że przegraliśmy przez sędziego xD
0
@nowy2016 No dobra jestem krypto madryciokiem zgadłeś xD Wydaje mi się, że jednak liczba polubień, nie to żeby miała jakieś większe znaczenie, ale świadczy o tym, że nie tylko ja tak myślę ;)
1
@KamQiX Z jednej strony się nie dziwie bo Klasyk, duże emocje, był nabuzowany, chciał grać. Z drugiej to jednak totalny brak szacunku do trenera
1
@VegetaPolska Oczywiście, że tak, w ogóle nie rozumiem tej dyskusji :D
20
Zagraliśmy wczoraj najgorszy Klasyk od dawna, nie dostaliśmy piątki na twarz tylko dzięki Wojtkowi bo zmiażdżyli nas pressingiem i pod kątem xG. Wojtek nas wyratował przed blamażem a tu się chłopy doszukują jakichś karnych z kapelusza... Ludzie to potem lata po necie i się z nas śmieją wszyscy jak z realmadryt.pl... Mimo że grali przeciętnie to i tak dwie klasy lepiej od nas i niestety wygrali zasłużenie
0
@Laminedependencia tak, zawsze takie wejścia z barku były puszczane, od kiedy oglądam piłkę.
0
@Laminedependencia otóż nie :D ten łokieć to jeszcze powiedzmy do sprawdzenia i 50/50 ale te popchnięcie Araujo to jaja że w ogóle ktoś o tym mówi xD
3
@Lanosss i trzeba powiedzieć że to nie był jakiś super prosty strzał do obrony. Mocne uderzenie, że mu tej ręki nie wygięło to naprawdę duży szacun
0
@Encore mi się wydaje że to nie jest nienawiść tylko takie bycie w kontrze, trochę na siłę jak dla mnie, do mainstreamu dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy co by nie mówić, głównie faworyzują brytyjskich kierowców.
0
@Chaoss ostatnio trochę przestałem ale kiedyś słuchałem każdego podcastu. Jednak siedzi blisko tych wyścigów, fajnie ze śledzi młodych Polaków i o nich mówi. A co do bycia stronniczym szczególnie w kontekście Max - Lewis no cóż taki urok Czarka :D
1
@Chaoss o jutro puszczam do spaceru :D
1
@Krzyniu no my tez nie mamy czego szukać więc nie wiem co to za pocieszenie
14
Ale dobra po tragicznym do oglądania meczu chociaż wyścig był ciekawy :) nie ma źle
1
@michal26 hmm ciekawe po co był ten vsc. Nie było widać że to cokolwiek robili na torze
1
@Chaoss dobra dobra :D
Tam to zrobili dla emocji a tu emocje zabili xD
Dobre tłumaczenie? :D
4
Leclerc dostał kartę wychodzę z więzienia. Sędziowie w F1 gorsi niż w LaLiga
0
Jak mogli tak spieprzyć końcówkę takiego fajnego wyścigu :(((
1
Nieeeeeeee co za gówno
0
Na oko nie widać po tych softach żeby były jakieś zdarte
1
Luklerc vs Max i Oskarek vs Miś Oliś. Let's go fight
0
Już go widzi. Prawdziwy predator już nie wypuści ofiary xD
0
@mekston o to się nie boje. Nagrzany Max go zagryzie :D
0
@michal26 nie. Jak już był na poziomie 5s to powinni przyspieszyć