1

@Karol145 ale co ty widzisz? :D normalnie wczoraj dializę miałem nikt nie zbankrutował

1

@Bolton Zapoznaj się z definicją słowa aborcja ;)

3

@fart Ja zdecydowanie mam podobne obserwacje. Świadomość odnośnie żywienia i generalnie zdrowia rośnie wśród praktycznie każdej grupy wiekowej

2

@TR3YWAY też uważam że strasznie szpetne są te kolczyki w nosie

3

@norbi77 niedługo tam powstanie jakiś rząd na uchodźstwie kurde xD

2

@maroon fakt że pół litra wódki to jakieś pół dziennego zapotrzebowania takiego średniego faceta bez aktywności fizycznej. Ale skąd pomysł że alkoholicy nie mają nadwagi i nie są otyli? Właśnie bardzo dużo alkoholików ma np wywalony bęben od piwa.

6

@michal26 no tak tylko jest 2025 rok i ludzie mają w dupie prawdę i weryfikację informacji. O profesor coś mówi więc to na pewno prawda. Co z tego że tytuł sprzed 50 lat z żywienia krów... Dlatego jest ważne żeby dziennikarz chociaż trochę był przygotowany do wywiadu i zadał jakieś konfrontujace pytania. Bo bez tego to nawet płaskoziemca może sobie ładnie mówić przygotowanymi formułkami i brzmieć jakby wiedział o czym mówi. A wystarczy zadać jakieś proste pytanie kontrujące i wychodzi idiotyzm. Tego brakuje u Rymanowskiego bo nastawił się na tanią sensację i kontrowersyjnych gości. Szkoda bo to gówno a nie dziennikarstwo. Mówisz że rolą dziennikarza jest po prostu przeprowadzić wywiad a nie robić sprawdzian wiedzy. Nie da się dobrze przeprowadzić wywiadu nie przygotowując się merytorycznie. Dlaczego wszyscy (łącznie ze mną) tak znienawidzili Lisa czy Olejnik na przykład? Bo z dziennikarzy którzy nie bali się wszystkim zadać trudnych pytań i konfrontować z faktami, stali się właśnie ludźmi z mikrofonem którzy po prostu dają platformę do przygotowanych wypowiedzi. A to nie jest dziennikarstwo

3

@michal26 ja tu tylko zostawię "nie tyje się od kcal tylko od insuliny" xD twój profesor od żywienia xD

1

@Stinger_ Stawiam że to w końcu będzie sezon Arsenalu :D Ale w zasadzie można powiedzieć, że City zawsze jest faworytem do mistrza, moim zdaniem po prostu nie są głównym faworytem w tym sezonie, jakoś nie powala ta ich gra

1

@buglikos jest początek sezonu oczywiście że mają szansę na wszystko. Ale na pewno nie będą faworytami

0

Można się łudzić że gramy tak jak gramy bo to tylko Elche które przeciwko nam jest fatalne. Ale prawda jest taka że jakby tu była choćby troszkę lepsza druzyna to byśmy 3 punktów nie ugrali z taką grą

0

@FCB_dimiC w oszczędzanie sił pewnie. Dobrze że to tylko Elche i dzisiaj kompletnie nie mają wykończenia

0

Ale ten Rashford gra na aferę :D

0

@daniel32778 dla mnie Suarez to absolutnie nie jest typowa 9. No ale każdy ma inną kwalifikację

1

Elche nas ciśnie pressingiem, dwie konterki i cyk. Szkoda że Real jednak trochę lepiej grał ten pressing i obronę

0

Ale my gramy piach :D

1

@LeszekFCB nam nie jest i nigdy nie była potrzebna typowa 9tka.

2

@Kgorecki2500 no I git. Jak się dobrze słucha to mam w nosie autora :D

0

@PIWOSZ89 100k widzów to chyba jak sobie domalujesz :D

1

@gumaz lol nie wiedziałem że Ceramika Opoczno była tak wysoko kiedykolwiek

0

@FCB24 znasz lepszy sposób na odpoczynek i regenerację niż siedzenie w samolocie z 12 godzin? :D to taka fizykoterapia

2

@PeRRy no właśnie musi xD tylko on ma w dupie ich prawo

0

@ozi909 no dla pieniędzy to się tam nie idzie, raczej dla idei :D jeśli Ci cokolwiek zostanie to jakieś grosze.
Szwagier był, już nie jest, musiał brać bezpłatny urlop jak wyjeżdżał w ramach WOT więc problem z pracodawcą. Plus organizacja tego na miejscu jest raczej żenująca.

6

@robsesh 18 latek już spalony nic z niego nie będzie :D nieźle

7

@spiderman1899 na tej samej zasadzie jak bierzesz architekta do zaprojektowania domu czy wnętrza mieszkania ;) oczywiście niektórzy wolą sobie całkowicie wszystko zrobić samemu ale nie o wszystkim się pomyśli bo nie ma się doświadczenia
Ja np do zaprojektowania mieszkania nikogo nie brałem i generalnie wyszło spoko ale na pewno dało się lepiej

5

@July_6_BcN ja stawiam że miała na myśli "elegant dresses" i jej się kalka z angielskiego nie powiodła :D

1

@Popitek12 Marco van Basten

0

@Starrk Żabeczka będzie grana :D

0

@Colon oj tak widoczki piękne

2

@mekston niesamowita jest kontrola Maxa nad autem w nietypowych sytuacjach. Czasami z on boarda wydaje mi się jakby on co drugi zakręt ratował auto przed uderzeniem w bandę. Niesłychany styl jazdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?