0

Chłop się niczym nie wyróżnia. Ugrac ile się da, sprzedać i zapomnieć

0

@Tatazolwinia Po maturach uciekłem do Wrocławia i tak po 5 latach już rzygam w sumie tym miastem. Myślę co jakiś czas o przeprowadzce gdzieś nad morze i może kwestia klimatu mnie przekona xD

21

@mrboom Jest w pyte. Chcesz to na krótko się ubierzesz, wieczorkiem bluza i nadal elegancko. Oby jak najdłużej do tych tragicznych upałów bo tylko się człowiek męczy i nawet spać nie idzie

5

@barcanawieki Mój stary miał nową kobietę i mówi mi że jest w porządku..

1

@bartekvisca Zanim skończą to budować to Raków spadnie

0

@PolskiBarcelonista10 A w przeglądarce nie masz opcji wyczyszczenia zapisanych haseł?
@Z konkretnej tylko strony się nie da zapomniec tego hasla?

2

@masq Niech zostają, na ławce też ktoś musi być a po ich sprzedaży alternatyw nie będzie żadnych. W przypadku naprawdę konkretnej oferty jednego z nich można byłoby pogonić i zostawić u nas Abde, ale na siłę i za jakies grosze nie ma co ich sprzedawać

0

Uuuu Manzano szacun. Ekscesy trzeba trzymac na ligę xD

1

Olivie zaraz skorpiona zapoda

2

@ProMILs @Objectivo @kuz @alone49 @against_modern_football Właśnie odpalam 5 odcinek, także i obiadek i kawka. Faktycznie kozak, taki powiew świeżości i absurdu xD

0

Oglądaliscie Emigracja XD? Widziałem jakieś urywki i chyba warto to odpalic jako zabijacz czasu do obiadku

9

@DonAndresFCB Nie było ich w domu

0

Oho podobno w jakimś domu dziecka jeden z mieszkańców zaatakował pozostałych

9

Ale pozytywne zachowanie Walkera po gwizdku w stosunku do Viniego

2

No i w sumie to po tym meczu nie wiemy nic. Real ze swoim fartem może ich tam dziabnac

1

No właśnie w Pepuli te rzeczy denerwują. Albo przekombinowanie albo od początku do końca katowanie jednego składu xD

2

@GeneralXavi Są nadzieje

2

ale urwał ale to było dobre

0

Pep jak się uprze to zmiany nie zrobi, nie ma opcji

0

@Maurolkit Prace społeczne

1

Pepula rób porzadek w szatni i do 50 minuty ma być remisik z tymi madryckimi ulungami

1

@Hubertusk City klepie i nic nie wynika, Real z 3 kontry groźne, jedna się skończyła bramką

6

No halo Yaya Toure, agent mówił że szaman zdjął klątwę

2

Ale urwał o boże, to mu wyszło

0

Ale tak patrząc na poziom, zaangażowanie, taktykę, dyscyplinę i ogólnie całokształt to my naprawdę wyglądamy jak drużyna z LE. Długa droga do tego co tu City prezentuje

7

@AFA90 Dwie najbardziej ofensywne drużyny w europie. Byłby ogień

0

Rodri ajj ale niech szuka tych strzałów skubaniec bo Real ładnie zaparkowal

0

Ale Mahrez ostatnio top spotkanie i cyk ława. Mają tam skurczybyki możliwości

6

Jakby Benzema to dobrze przyjął to dupa by mogła pęknąć

0

@KlonaZepan @dniel Normalnie 3 z tylu, Akanji LŚO, Stones obok Rodriego w środku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?