BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop się niczym nie wyróżnia. Ugrac ile się da, sprzedać i zapomnieć
0
@Tatazolwinia Po maturach uciekłem do Wrocławia i tak po 5 latach już rzygam w sumie tym miastem. Myślę co jakiś czas o przeprowadzce gdzieś nad morze i może kwestia klimatu mnie przekona xD
21
@mrboom Jest w pyte. Chcesz to na krótko się ubierzesz, wieczorkiem bluza i nadal elegancko. Oby jak najdłużej do tych tragicznych upałów bo tylko się człowiek męczy i nawet spać nie idzie
5
@barcanawieki Mój stary miał nową kobietę i mówi mi że jest w porządku..
1
@bartekvisca Zanim skończą to budować to Raków spadnie
0
@PolskiBarcelonista10 A w przeglądarce nie masz opcji wyczyszczenia zapisanych haseł?
@Z konkretnej tylko strony się nie da zapomniec tego hasla?
2
@masq Niech zostają, na ławce też ktoś musi być a po ich sprzedaży alternatyw nie będzie żadnych. W przypadku naprawdę konkretnej oferty jednego z nich można byłoby pogonić i zostawić u nas Abde, ale na siłę i za jakies grosze nie ma co ich sprzedawać
0
Uuuu Manzano szacun. Ekscesy trzeba trzymac na ligę xD
1
Olivie zaraz skorpiona zapoda
2
@ProMILs @Objectivo @kuz @alone49 @against_modern_football Właśnie odpalam 5 odcinek, także i obiadek i kawka. Faktycznie kozak, taki powiew świeżości i absurdu xD
0
Oglądaliscie Emigracja XD? Widziałem jakieś urywki i chyba warto to odpalic jako zabijacz czasu do obiadku
9
@DonAndresFCB Nie było ich w domu
0
Oho podobno w jakimś domu dziecka jeden z mieszkańców zaatakował pozostałych
9
Ale pozytywne zachowanie Walkera po gwizdku w stosunku do Viniego
2
No i w sumie to po tym meczu nie wiemy nic. Real ze swoim fartem może ich tam dziabnac
1
No właśnie w Pepuli te rzeczy denerwują. Albo przekombinowanie albo od początku do końca katowanie jednego składu xD
2
@GeneralXavi Są nadzieje
2
ale urwał ale to było dobre
0
Pep jak się uprze to zmiany nie zrobi, nie ma opcji
0
@Maurolkit Prace społeczne
1
Pepula rób porzadek w szatni i do 50 minuty ma być remisik z tymi madryckimi ulungami
1
@Hubertusk City klepie i nic nie wynika, Real z 3 kontry groźne, jedna się skończyła bramką
6
No halo Yaya Toure, agent mówił że szaman zdjął klątwę
2
Ale urwał o boże, to mu wyszło
0
Ale tak patrząc na poziom, zaangażowanie, taktykę, dyscyplinę i ogólnie całokształt to my naprawdę wyglądamy jak drużyna z LE. Długa droga do tego co tu City prezentuje
7
@AFA90 Dwie najbardziej ofensywne drużyny w europie. Byłby ogień
0
Rodri ajj ale niech szuka tych strzałów skubaniec bo Real ładnie zaparkowal
0
Ale Mahrez ostatnio top spotkanie i cyk ława. Mają tam skurczybyki możliwości
6
Jakby Benzema to dobrze przyjął to dupa by mogła pęknąć
0
@KlonaZepan @dniel Normalnie 3 z tylu, Akanji LŚO, Stones obok Rodriego w środku pola