BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
XDDDDDD ten to wyskoczył z pomysłem
0
@FCB24 Ja kilka lat temu jeździłem regularnie przez 4 lata na Zagłębie Lubin. Za małolata opcja na fajny melanż w kilkanaście osób, nawet na kilku wyjazdach byłem xD
A obejrzeć raz na jakiś czas się zdarzy chociaż bez wkręty już
1
@michal26 Nie no pierdzące motorynki jeżdżące w kółko to jeszcze gorszy szajs, wybacz
1
A mógł gwizdnąć
2
Badura wygląda jakby miał się powiesić
3
Mladenovic niech sie nie pulta bo mu ktoś tego garba naprostuje
0
Coś odpalili tylko niestety nie pokazują
0
@AlphaNumeric a jakies piro odpalali?
0
Za co czerwona w Legii i jak ogólnie meczyk? Godzinna drzemka się przedłużyła i kurde ominąłem 1 połowę xdd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zna ktoś jakieś podobne kawałki do tego co robi Da Vosk Docta? Kiedyś chyba Wifi Boys w podobnym klimacie latali. DVD zawsze na głośnikach ale z chęcią bym odkrył coś nowego i jak ktoś zna coś podobnego to podrzućcie, będę wdzięczny
0
@Emhyr Obu. Dembele na LS, Gavi ławka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Depay Depay i płakanie i narzekanie. Nagle już wszyscy zapomnieli jaki był irytujący, bezjajeczny i niepasujący do układanki. Chłop pasuje idealnie do średniego klubu gdzie może byc liderem. Nie bez powodu ani u nas ani w MU wielkiej kariery nie zrobił. W Atletico też coś mu się srednio wiedzie, do tego urazy
Momentami to mam wrażenie że jakby Afellay strzelił 2 bramki w holenderskiej okręgówce to byłby płacz że odszedl. Krótka pamięć kibica jest dokuczliwa
3
@Toretto carhartt jeśli chodzi o jeans/kurtki/czapeczki kozak
2
@MesQueUnClub96 Myśli że Ania mu szpary popusci jak Robert pójdzie trenować
0
Flashbacki w szeregach Tottenhamu
0
@QuQ Z grupy nie wyjdą, pójdą do LE i tam dostaniemy od nich oklep
1
@Firestone Lindelof co wyciągnął skubany
0
Się Martinez nie popisał przy tym strzale Rashforda
3
@Encore W City to nawet Choupo Moting by tyle strzelił
0
Rashford boziu dobrze że tam był spalony bo wstyd
0
@Kgorecki2500 Strasznym dla nas bo jednak jesteśmy wychowywani w tym duchu narzuconym przez USA. To zależy od regionu, tam może być bohaterem. Chyba nawet Maradona bardzo sympatyzował z Che.
Tak samo Bandera dla nas zbrodniarz, dla Ukraińców bohater. Piłsudski na Litwie też nie bywał lubiany za swoje akcje
Wszystko zależy od tego z której strony spojrzysz
0
Valencia traci bramkę po dośrodkowaniu i robią się problemy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie
1
@Kgorecki2500 No w krajach Ameryki PD bywa często okreslany mianem bohatera więc może stąd ta flaga. Jakiś latino klimat, ale ciekawie byłoby się dowiedzieć coś więcej
2
@Chaoss Śląsk pewnie powrót na Oporowską
0
Ultrasi Cadiz jakoś sympatyzują z komunistami? Przed chwilą mi się rzuciła w oczy flaga wywieszona na trybunie za bramką z Che Guevara
1
@Sawik_10 Do tego lubi się odpalić z dziwną decyzją, głupim faulem czy głupim błędem. A jak tam kontuzje? Bo w tym sezonie trochę pauzy miał
0
@SuperPatsonFCB Do tego łzawiące oczy. Witam w klubie xD
U mnie po 20stce z pyłków dodatkowo zaczęło przechodzić krzyżowo na różnego rodzaju owoce/orzechy więc jest jeszcze gorzej bo wielu rzeczy muszę sobie odmawiac