1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

XDDDDDD ten to wyskoczył z pomysłem

0

@FCB24 Ja kilka lat temu jeździłem regularnie przez 4 lata na Zagłębie Lubin. Za małolata opcja na fajny melanż w kilkanaście osób, nawet na kilku wyjazdach byłem xD
A obejrzeć raz na jakiś czas się zdarzy chociaż bez wkręty już

1

@michal26 Nie no pierdzące motorynki jeżdżące w kółko to jeszcze gorszy szajs, wybacz

1

A mógł gwizdnąć

2

Badura wygląda jakby miał się powiesić

3

Mladenovic niech sie nie pulta bo mu ktoś tego garba naprostuje

0

Coś odpalili tylko niestety nie pokazują

0

@AlphaNumeric a jakies piro odpalali?

0

Za co czerwona w Legii i jak ogólnie meczyk? Godzinna drzemka się przedłużyła i kurde ominąłem 1 połowę xdd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zna ktoś jakieś podobne kawałki do tego co robi Da Vosk Docta? Kiedyś chyba Wifi Boys w podobnym klimacie latali. DVD zawsze na głośnikach ale z chęcią bym odkrył coś nowego i jak ktoś zna coś podobnego to podrzućcie, będę wdzięczny




0

@Emhyr Obu. Dembele na LS, Gavi ławka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Depay Depay i płakanie i narzekanie. Nagle już wszyscy zapomnieli jaki był irytujący, bezjajeczny i niepasujący do układanki. Chłop pasuje idealnie do średniego klubu gdzie może byc liderem. Nie bez powodu ani u nas ani w MU wielkiej kariery nie zrobił. W Atletico też coś mu się srednio wiedzie, do tego urazy
Momentami to mam wrażenie że jakby Afellay strzelił 2 bramki w holenderskiej okręgówce to byłby płacz że odszedl. Krótka pamięć kibica jest dokuczliwa

3

@Toretto carhartt jeśli chodzi o jeans/kurtki/czapeczki kozak

2

@MesQueUnClub96 Myśli że Ania mu szpary popusci jak Robert pójdzie trenować

0

Flashbacki w szeregach Tottenhamu

0

@QuQ Z grupy nie wyjdą, pójdą do LE i tam dostaniemy od nich oklep

1

@Firestone Lindelof co wyciągnął skubany

0

Się Martinez nie popisał przy tym strzale Rashforda

3

@Encore W City to nawet Choupo Moting by tyle strzelił

0

Rashford boziu dobrze że tam był spalony bo wstyd

0

@Kgorecki2500 Strasznym dla nas bo jednak jesteśmy wychowywani w tym duchu narzuconym przez USA. To zależy od regionu, tam może być bohaterem. Chyba nawet Maradona bardzo sympatyzował z Che.
Tak samo Bandera dla nas zbrodniarz, dla Ukraińców bohater. Piłsudski na Litwie też nie bywał lubiany za swoje akcje
Wszystko zależy od tego z której strony spojrzysz

0

Valencia traci bramkę po dośrodkowaniu i robią się problemy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie

1

@Kgorecki2500 No w krajach Ameryki PD bywa często okreslany mianem bohatera więc może stąd ta flaga. Jakiś latino klimat, ale ciekawie byłoby się dowiedzieć coś więcej

2

@Chaoss Śląsk pewnie powrót na Oporowską

0

Ultrasi Cadiz jakoś sympatyzują z komunistami? Przed chwilą mi się rzuciła w oczy flaga wywieszona na trybunie za bramką z Che Guevara

1

@Sawik_10 Do tego lubi się odpalić z dziwną decyzją, głupim faulem czy głupim błędem. A jak tam kontuzje? Bo w tym sezonie trochę pauzy miał

0

@SuperPatsonFCB Do tego łzawiące oczy. Witam w klubie xD
U mnie po 20stce z pyłków dodatkowo zaczęło przechodzić krzyżowo na różnego rodzaju owoce/orzechy więc jest jeszcze gorzej bo wielu rzeczy muszę sobie odmawiac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?