BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium Już jesteś namierzany
0
@Gaz Zagrał w tym sezonie więcej spotkań niż Araujo czy Christensen, a taki Pedri ma tylko 3 spotkania więcej na wszystkich frontach także no. Czekam na bombelka z niecierpliwością bo jest to jedyny skrzydłowy w tym klubie którego ogląda się z przyjemnością. Raphinha ostatnio coś rusza ale to totalnie nie ta skala co Dembele
A statystyki to naprawdę można potłuc o kant dupy bo taki Pedri w lidze ma asyst 0 tak? Czyli jego wkład w grę musi byc naprawdę mierny.
Po prostu zawsze bawi umniejszanie po tym jak ktoś złapie kontuzje i się zapomina jak wyglądała gra. Obecna pozycja w tabeli to naprawdę duża zasługa Dembele, a nastroje gdy był w składzie były dużo lepsze niż obecnie bo po prostu gra była płynna, szybka i zgrabna. Został zajechany tak samo jak Pedri co było kwestią czasu przez to ile obydwaj grali, a wynikało to z tego że żaden ze zmienników nie był w stanie zagwarantować poziomu chociaż zbliżonego do gry obu panów
0
@Gaz I jeszcze nie zapomnij dodać o stratach. Bo to bardzo dziwne że jak ktoś się decyduje na grę bezpośrednią to zdążają się pomyłki i zle decyzje. Zamiast rozciągać grę i tworzyć przewagę to lepiej po kółeczku podawać piłeczkę. Do tego oprocz dryblingu jako jeden z niewielu graczy potrafił posłać szybkie zaskakujące prostopadle podanie mijające obronę. Groźne akcje to w większości przechodziły przez jego stronę i sam je tworzył xD
0
@Gaz Przecież statystyki nie zawsze oddają wkład w grę. Alez ludzie szybko zapominają ile roboty wykonywał bombel szarżując po skrzydełku i ile okazji zostało przez kolegów zmarnowanych. Niejednokrotnie sam ciągnął naszą grę bo nikt inny nie był w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności. Ile taki Pedri uzbierał asyst w tym sezonie?
7
@MesQueUnClub96 A może malarza? Ania podobno każdy pędzel obsługuje
0
@WiernyKibicToJa Raphinha myślę
5
To w tym sezonie 2x 1:0 z Atletico. Simeone krew zalewa pewnie
5
@zeko0 Anka się nie zgodzi
6
Bez komentarza. Napastnik i to jeszcze z takim doświadczeniem przy marnym 1:0
3
Eric pewnie za Alonso. Jeden nic nie sknocil to trzeba drugiemu dać szansę
1
Dobrze że go za pitola nie złapał bo by mógł urwać
0
@kulek22 Właśnie tak to brzmiało xD
0
Co teraz skandowało CN?
10
@Limit_l3ss Ważne żeby po spotkaniu oboje byli zadowoleni, spełnieni i szczęśliwi
12
Fajnie jak taki kasztan se bramke strzeli i się cieszy. Aż się serce raduje
0
Pieknie Ferran, oby tak dalej
4
@4drian0 Zubizarreta umial w transfery
4
Griezmann niczym ta brzydsza z pary lesbijek
0
Ferran no to musi byc asysta
0
@agaFCB No gdzie w takim upale i słońcu
3
Raphinha co poczarowal. To teraz fochy po tym dryblingu będą uzasadnione w przypadku zmiany
1
@kulek22 ojciec musi mieć potężne zakole żebyś na pedryla nie wyrósł
4
Lloris zmieniony, no ładnie. Az szkoda że Barca zaczyna bo ten kabaret by się dalej fajnie oglądało. Richarlison mógłby wejść i gołębia zatańczyć ze Stellinim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Romero w ogóle sobie stoi jak placek, zero ataku na piłkę, zero ustawienia no masakra
4
A potem wyjdzie Kane i powie że murawa była za sucha
1
@MesQueUnClub96 No może gra z wahadlami im lepiej wyjdzie xD
1
@AmigoBlancos Parodia w obronie
3
Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10
9
A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł