2

@Medium Już jesteś namierzany

0

@Gaz Zagrał w tym sezonie więcej spotkań niż Araujo czy Christensen, a taki Pedri ma tylko 3 spotkania więcej na wszystkich frontach także no. Czekam na bombelka z niecierpliwością bo jest to jedyny skrzydłowy w tym klubie którego ogląda się z przyjemnością. Raphinha ostatnio coś rusza ale to totalnie nie ta skala co Dembele

A statystyki to naprawdę można potłuc o kant dupy bo taki Pedri w lidze ma asyst 0 tak? Czyli jego wkład w grę musi byc naprawdę mierny.

Po prostu zawsze bawi umniejszanie po tym jak ktoś złapie kontuzje i się zapomina jak wyglądała gra. Obecna pozycja w tabeli to naprawdę duża zasługa Dembele, a nastroje gdy był w składzie były dużo lepsze niż obecnie bo po prostu gra była płynna, szybka i zgrabna. Został zajechany tak samo jak Pedri co było kwestią czasu przez to ile obydwaj grali, a wynikało to z tego że żaden ze zmienników nie był w stanie zagwarantować poziomu chociaż zbliżonego do gry obu panów

0

@Gaz I jeszcze nie zapomnij dodać o stratach. Bo to bardzo dziwne że jak ktoś się decyduje na grę bezpośrednią to zdążają się pomyłki i zle decyzje. Zamiast rozciągać grę i tworzyć przewagę to lepiej po kółeczku podawać piłeczkę. Do tego oprocz dryblingu jako jeden z niewielu graczy potrafił posłać szybkie zaskakujące prostopadle podanie mijające obronę. Groźne akcje to w większości przechodziły przez jego stronę i sam je tworzył xD

0

@Gaz Przecież statystyki nie zawsze oddają wkład w grę. Alez ludzie szybko zapominają ile roboty wykonywał bombel szarżując po skrzydełku i ile okazji zostało przez kolegów zmarnowanych. Niejednokrotnie sam ciągnął naszą grę bo nikt inny nie był w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności. Ile taki Pedri uzbierał asyst w tym sezonie?

7

@MesQueUnClub96 A może malarza? Ania podobno każdy pędzel obsługuje

0

@WiernyKibicToJa Raphinha myślę

5

To w tym sezonie 2x 1:0 z Atletico. Simeone krew zalewa pewnie

5

@zeko0 Anka się nie zgodzi

6

Bez komentarza. Napastnik i to jeszcze z takim doświadczeniem przy marnym 1:0

3

Eric pewnie za Alonso. Jeden nic nie sknocil to trzeba drugiemu dać szansę

1

Dobrze że go za pitola nie złapał bo by mógł urwać

0

@kulek22 Właśnie tak to brzmiało xD

0

Co teraz skandowało CN?

10

@Limit_l3ss Ważne żeby po spotkaniu oboje byli zadowoleni, spełnieni i szczęśliwi

12

Fajnie jak taki kasztan se bramke strzeli i się cieszy. Aż się serce raduje

0

Pieknie Ferran, oby tak dalej

4

@4drian0 Zubizarreta umial w transfery

4

Griezmann niczym ta brzydsza z pary lesbijek

0

Ferran no to musi byc asysta

0

@agaFCB No gdzie w takim upale i słońcu

3

Raphinha co poczarowal. To teraz fochy po tym dryblingu będą uzasadnione w przypadku zmiany

1

@kulek22 ojciec musi mieć potężne zakole żebyś na pedryla nie wyrósł

4

Lloris zmieniony, no ładnie. Az szkoda że Barca zaczyna bo ten kabaret by się dalej fajnie oglądało. Richarlison mógłby wejść i gołębia zatańczyć ze Stellinim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Romero w ogóle sobie stoi jak placek, zero ataku na piłkę, zero ustawienia no masakra

4

A potem wyjdzie Kane i powie że murawa była za sucha

1

@MesQueUnClub96 No może gra z wahadlami im lepiej wyjdzie xD

1

@AmigoBlancos Parodia w obronie

3

Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10

9

A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?