BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oho wyzwiska w studio od kibiców Barcelony i zapraszanie do przyjazdu zawodników City na oglądanie pucharów wielkiego Realu Madryt
0
@dniel 3 z tyłu, Stones będzie biegał przy Rodrim xD
0
Jezu takie upokorzenie z 4:0 Realu na Bernabeu i zaciesz Haalanda po hat tricku, ajj byłoby pięknie
0
@Compadre Sergi Samper
1
@Rust_Cohle Taki wydaje się pozytywny cygan co chętnie ci zegarek sprzeda albo garnki po taniości
0
@nexxo Sportowo i pod względem zarządzania City ich po prostu miażdży. Zobaczymy co z tego Newcastle będzie bo mają potencjał na naprawę fajny projekt
5
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTI4NDg3NDgwMDrSdjVwngVHPg9a1uI%3D
Klątwa jednego meczu trwa. Wczoraj MU a dziś 1 bramka
7
@Bartula Krótko i zwięźle, a że się napić lubi to tylko świadczy o tym że jest prawdziwym potężnym POLAKIEM
2
W sumie szkoda byłoby widzieć odejście Messiego od europejskiego futbolu bo jeszcze mógłby poczarować, ale z drugiej strony jeśli ma zabrać ze sobą ostatnie relikty ery amigosow z tego klubu to spoko. Poza tym za rok znów byłoby zastanawianie się co dalej, co po Messim itp co już przechodziliśmy tyle razy
Ogarnąć kontrakty wszystkich naszych młodych i dalej spokojnie budować drużynę
0
@koksik2700 Czyli mówisz przeszkadza ci jak mówi do ciebie tatuśku?
0
@takisobiektos ewentualnie jakiś nawiedzony szachista się znajdzie
4
@koziar Takie wnioski można nawet wyciągnąć po tym jak grał u nas. Ludzie jakoś zaślepieni 5cioma spotkaniami xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://zapodaj.net/images/44fa5143eb9c0.jpg
https://zapodaj.net/images/9fee10b541b2f.jpg
Przy okazji Rakow dał się skroić z flagi
0
@Lanosss Po tym co mówił Tudor po 1 połowie to widać mega spadek morale, jakby atmosfera i zaangażowanie siadło totalnie
1
@FcPortoFan1999 Poszła podwójna zmiana przed przerwą
2
@Comentateiro To dziś czas na blamaż 6:0 czy coś, zbyt długo nie było
2
Freed From Desire chyba niedługo zostanie znienawidzone. Najbardziej katowana piosenka świata na stadionach. Wczoraj na Lechii przeróbki spiewane, włączam studio to w Kielcach na stadionie już dudni. Po finale PP też chyba tym brzęczeli
2
Dokładnie 4 lata temu miał miejsce jeden z lepszych comebackow w historii piłki nożnej. Liverpool odrobił straty z pierwszego spotkania i rozbił Barcelonę 4:0
1
@koziar W fazie ataku wchodzi na SP, Guardiola robił podobnie z Cancelo albo Walkerem, a teraz to już w ogóle Stones albo jak wczoraj Lewis normalnie biegają w środku pola
5
Zakończy sezon z mistrzostwem i wygraną LM i cyk 3 letnie wakacje w Barcelonie
0
Poprawia skurczybyk 2:0
0
Gundo ładnie, precyzyjnie i spokojnie
0
Alvarez niekryty, ze swobodą z 10 metrów ładuje 15 ponad bramkę, no szkoda
1
@LM10GOAT I dobrze, niech siedzi. Jeszcze ogarnie sprawe
0
@supraomnes1
5
Już niedługo gorące wieczory i ulubione chrabąszcze majowe wlatujące prosto w ryj. Najlepsze co może byc
0
Komentarz usunięty
5
@partymaker Idź wrzuć w maszynke stówkę Odkuwac to się trzeba od razu
2
@AmigoBlancos I z kim potem real będzie się pitolami stykac?