BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guruzeta brameczka, ale chyba jednak znów cofną xD
0
@Rust_Cohle Warto, nie trzeba ogrywać poprzednich części
0
@Zoker Czyli zbiorowy orgazm na la bambie spowodowany brakiem wolnego dziada przerodził się w skomlenie
0
Jak wczoraj funkcjonował środek pola? Bo oglądałem kurde Arsenal. Brak Busiego odczuwalny czy radość przed meczem była uzasadniona i piłeczka pięknie chodziła?
5
Ale dzikus z Haalanda jak się rozpędzi
0
@skubi99 Że jest to wersja Busquetsa z plusem bo obecnie jest w stanie troszkę więcej zaoferować :)
0
Rodri czyli 'Busquets+'
Idealnie to Twaro ujął
7
@KrychaFCB Ferran akurat zasłużył ale mógł Lewym troszkę porotowac. Tak czy siak Fati chyba skreślony w tym klubie i nawet nie ma co się dziwic
0
Uuuu szybko, to jest kurde ta różnica która jeden zawodnik może zrobić
0
@Albatros I przegramy xD
0
Mógł Kszawi zaszaleć i usadzić Lewego kosztem Fatiego na 9. Liga wygrana, Lewy by się otrząsnął a Fati miałby okazję sobie cenę podbić albo chociaż nam nadzieję zrobić że coś z niego będzie
0
@VeB 1899 Futbol totalny? Zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie tego zrozumieć, wybacz
1
Ale by obejrzał takie 4:3 dla Arsenalu po bramce w doliczonym. Arteta by mogl w łysą pacyne naszego Pepa strzelić żeby miał prysznic przed LM. Oby tylko hit nie zmienil się w kit i 0:0 jak to czasami bywa z meczami na szczycie
2
@KrwawiaceoczyVEB Ja już chyba wolę Ferrana xD
0
Dziadowski mecz. 4h snu zostało, no nie warto było
0
@Kapitan hawk Zapytaj u lokalnego turka w kebabie
6
@Kapitan hawk Vinicius go zjada jak psa, pod kazdym względem. Wymyśl coś innego
0
@La Pulgaa Nom narazie zero
0
Ale klimacik na Benito Villamarin
3
@MesQueUnClub96 Czasem zamiast szczurka trzeba bombkę zjeść, przejdzie jak się nochal wykuruje
3
@Kessie E tam. Nie narzeka, problemów chyba nie sprawia, od biedy zagra i to czasem nawet poprawnie. Głębia składu jest potrzebna no chyba że będziemy na ławce trzymać samą barce b
8
@wojopancer Obaj nie mają prawej nogi
3
@tristan87 Widać że pieniądze nie mają dla niego znaczenia, liczy się tylko sport. To jest ten mental
0
@arasz1819 Przecież ostatnimi występami chłop wskakuje do czołówki najlepszych LO w lidze. Cały sezon wiadomo Balde>> ale biorąc pod uwage ostatnie mecze to Camavinga wysoko ustawia poprzeczkę
0
@Emhyr Żadnych plotek nic takiego? Może to i tez lepiej
0
Firmino przyjdzie do nas? Jak myślicie? Auba to byłaby jakaś porażka xD Fajnie, miał tam jakieś wejście do klubu, zrobił ile tylko mógł, ale na tym jego kariera u nas powinna się zakończyć
9
Wzmocnienie czy zapchanie miejsca na ławce? Takie piłkarskie trupy nie powinny w ogóle być brane pod uwagę jeśli chcemy się liczyć w LM
0
@barcanawieki przedłużenie Busiego
0
@urbipl Czaisz mieszkać w takim mieście w bloku. Ostra jazda. Ciekawe jak tam sklepy i punkty usługowe. Może nawet nie ma potrzeby wychodzić na zewnątrz
0
@Fake69 Może mentalnością się dostosowuje do reszty?