BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Parodia w obronie
3
Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10
9
A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł
2
Dymani aż milo koguciki, Romero kapitalne zachowanie xD
0
Gaya ostra centra i samobój. 2:0
0
Lino i 1:0. Nico na początku że strzałem w poprzeczkę
1
Zaczynamy mecz w Elche. Jak Valencia tego nie uciągnie to będzie chyba gwóźdź do trumny
4
@Rust_Cohle Kupon zagrożony w 1 meczu? xD
3
2:2 w kielcach. Meczycho
2
Moriba pauza za czerwo to Nico od razu po kontuzji wchodzi do wyjściowego składu. Dzielą się minutami nasze asy
0
Kurde przerwałem granie FC bo myślałem że Valencia startuje o 13 a tu jednak za godzinkę. Z braku laku się obejrzy Lubinków w walce o utrzymanie
23
@okiemtypera_lucaxx95 Albo jak raplh kaminski (czymkolwiek jest to cos z garnkiem na lbie) mówi ze pani ze sklepu jej nie może mieć xD
1
Camavinga ale chodzi uhuhu
0
Ale wjechał ładnie Militao
0
@Faro Do nas miał iść
0
@Peciak Wejdź jeszcze raz to będzie można wyłączyć i nie marnować czasu
2
@Faro Olaboga Piotr? On jak się podnieci to ciezko o zahamowanie
0
A ten Lahoz w końcu przechodzi na emeryturę z końcem sezonu? Bo takie info latało jakiś czas temu
1
ano nic ta Celta nie gra, kwestia czasu aż im wbiją 3 brameczki. nawet z połowy wyjść nie są w stanie
2
Skusil Bayern kursem i niestety kupon pójdzie w maliny ale i tak beka XD
1
Komentarz usunięty
3
@wojopancer Przywództwo florka, takiego skurczybyka można im zazdrościć bo elegancko zarządza tym klubem porównując zadłużenie itd
Do tego umiejętność sprzedawania zawodników w odpowiednim momencie i nie za grosze
3
@Mario96w Od jarania konkretnych gibonow
4
@AFA90 Inigo i ruszamy na podbój LM
4
Protokół z genem frajerstwa wczytano na ostro
Chyba że zaraz ostra remontada
1
@KlonaZepan Za Gundo na ławkę
0
Chyba po prostu kolejny transfer przy którymś ktoś miał niesamowitą wyobraźnię
0
@Kuba_1 Jakbyś oglądał te polskie i niemieckie przemęczone pyski całe życie też byś się połakomił na gorący hiszpański kąsek, Roberto walony na boku i widzisz jaka forma u chłopa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No nie no nocka w kołchozie a tu lech jakieś kosmiczne rzeczy odwala