6

@SuperPatsonFCB Największa strata że już nie komentuje LL. To był taki klimacik o jejku

6

https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
Wrzucałem przed meczem no i kurde gość wiedział co robi xdd

0

https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg

chłop mógł pójść w dobrym kierunku xD

0

@Messibestplayerintheworld Żeby tylko nie przypierdzielil półrocznym l4

1

@SeBa32 Kszawi Barca Moim życiem

0

Wiadomo coś o tym pocisku z Korei Płn? 2h temu było info o alarmach i poleceniach zejścia do schronów w Okinawie/Seulu. Jest jakieś info czy była to tylko nieuzasadniona panika?

1

@pacjentzchoroszczy wreszcie zakole będzie lśnić

2

@karci0 na pewno mniej niż jakby potrafil wykorzystać klarowne sytuacje które często partolil

2

@Mario96w Nóżka to tylko LL/Premier League i jak tylko od tyrki wolne to tak siadam sobie w weekend i oglądam wszystko po kolei co leci. Czy LL czy PL to już decyduje jaki mecz ciekawszy. Do tego UCL a na reszte sportów wyjebongo totalne

0

@kuz Ale z perspektywy szarego człowieka co tam sobie cos ciuła powoli weź wyobraź sobie takie hajsiwo za kopanie piłeczki xD

4

Czaicie w ogóle te oferty arabusow. 2 lata i 200 melonów eurasków tylko za sam kontrakt. Ciężkie do wyobrażenia

1

Aleksander Kwaśniewski w hejt parku o 20:00. Ktoś to jeszcze ogląda czy raczej wypalenie i zmęczenie materiału na kanale sportowym? Gość zacny więc może nawet i luknę 1 raz od pewnie pół roku

2

@Bezhistorii Jak gwiazda po występie na Eurowizji xD

1

@galix22 tygrys diego, co poruc*ał to jego xD

5

@AllBundy A później i tak wyszło szydło z worka

4

@ProMILs Czy piłkarze Leeds zeszli z boiska w ramach protestu?

2

Ale urwał pięknie

1

Znów piękny popis finezji, wizji i tworzenia przewagi. Szkoda zabranej asysty Dembele

2

@tbas Więzadła to nigdy nie jest dobra wiadomość

1

O boziu Bojan i Marquez, jak miło

0

@bari_94 Fati z końskim zdrowiem i mega wkładem w grę w sumie się obroni

1

@bartoszplucinski Przy ofercie 50ml+ puszczać bez zastanowienia

3

@Firestone Trzeba się nie znać na piłce żeby tak mówić do tego sukces 1 części sezonu zawdzięczać możemy Dembele i Lewemu

3

Drybling Fatiego to jest to xD

1

Wybrałem Barce ale Valencia widzę pięknie wychodzi na prowadzenie z Espanyolem i powoli się będzie trzeba żegnać. Oby tak do końca

2

@Tomek_TF W odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, jakby ten instynkt wrócił

2

@Faro A potem ci się przypomina historia porwan z Afryki z chlopaki nie płaczą

1

Ojeju cudo dotknięcie

0

@Firestone Przecież Raphinha partaczy milion okazji tylko nikt o tym nie mówi bo na chłopa nawet uwagi nie zwracasz jak nie jest pod grą. Dembele nam kreuje każdą akcje

5

Bywało że zamiast ukraińskiej flagi przy wyniku widniała chyba turecka po tym fatalnym trzęsieniu ziemi, ale to jeden tydzien. Vinicius ma potencjał bo przeciw rasizmowi już druga kolejka leci xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?