0

Wisła 2 w dupę nieźle xD

0

@Bykunn A czy trzeba twierdzić że to Ukraińcy? Tam nawet nie wiadomo czy był wybuch, możliwe jest po prostu zerwanie się tamy po gwałtownym spiętrzeniu wody (17.5m w nocy) wynikające z uszkodzeń technicznych. Ruskie to kontrolowali, pytanie czy jakaś awaria z kontrolowaniwm śluz czy celowe zwiększanie ilości tej wody i bach
Ja bym się z osądami wstrzymał do czasu aż nieco więcej będzie wiadomo i zobaczymy jakie będą skutki
W każdym razie możliwość zrzucenia wody dawała ruskim wiele możliwości w przypadku tej ukraińskiej ofensywny przez dniepr. Wtedy wojska ukrainskie miałyby problem. Zakładając że to celowe działanie ruskich to takim sposobem zabrali sobie możliwość szachowania wojsk ukrainskich

0

@tbas Współczuję bezkrytycznemu podejściu do tych wszystkich informacji albo może i zazdroszczę. W każdym razie ta dyskusja nie ma sensu bo sam tytul jest odpowiedni do tego co się stało. Nie potrafisz niczego dowieść, co by wskazywało na atak ruskich na zaporę więc po prostu poczekajmy. Tak jak mówiłem, na początku ruska rakieta też zabiła 2 osoby w województwie lubelskim xD

0

@tbas W żadnym wypadku nie widzę niczego złego w tym tytule zwłaszcza że nic nie wiemy a takie domysły jak twoje mogą być efektem propagadny drugiej strony, której mam wrażenie ulegamy bardzo mocno w czasie tej wojny

0

@tbas A wiadomo dokładnie co się stało? Wielu ludzi podaje różne teorie i można znaleźć wiele informacji nt. tej katastrofy. Zelenski też mówił że ruskie wystrzelili rakietę która spadla w lubelskim i co

1

@D10SLEO Bardzo mądry? Raczej gościu któremu odcina prąd. Na ławkę i nic więcej

0

@Azi A wiadomo że ruskie to wysadzili? Podobno mogła sama się zerwać pod wpływem nadgromadzonej wody i uszkodzeń budowli

2

1

@Kgorecki2500 Miasto mefedronu i meneli, pozdrawiam trójkąt bermudzki xD

5

Wracam sobie elegancko z roboty, wymęczony z nieróbstwa z browarkiem na ochłodę a tu patrzę menele się wspięły na szczyt umiejętności. Na podwórku w sumie w centrum, przy drodze prowadzącej do dworca wspomniani menele rozłożyli hamak między drzewami i melinują. Wrocław niszczy XDD

1

@pt9 Pamiętam jak były niedoszły teść z mazur przyjechał w odwiedzinki. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś tak wyklinał na organizację ruchu jak on we wrocku xDD

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

To teraz tylko sprzedać Ferrana do Atletico za 3mln z możliwością odkupu po sezonie za 40 i ogień

1

@sintesox Klaskacz Zidane no bo kto

3

@FcPortoFan1999 Niech wróci do komentowania La Ligi

0

@michal26 Tymczasem Koeman wystawiający Frenkiego jako ostatniego SO. I najlepsze że wtedy wyglądał kapitalnie.
Byłaby to jakaś opcja jednak imo widać było wiele braków na tej pozycji zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty defensywne. Wyprowadzenie piłki fajne tylko on tę piłkę zawsze długo holuje zostawiając dziurę, a jednak utrzymywanie pozycji i ustawienie to podstawa. Tak czy siak myślę że żadna z opcji nam nie zastąpi Busiego lepiej niż ding dong i będziemy po prostu się męczyć albo grać na 4 pomocników z ofensywnym LO

0

@Tatazolwinia @fenix1983 właśnie w trakcie meczu chyba popełnili błąd

1

@Anonymus0608 40mln co i tak nie jest wygórowane. Zależy czy będzie w stanie utrzymać formę w następnym sezonie

3

@Cygan BRC Zobaczymy jakie ancymony przyjdą w jego miejsce xD

4

https://streamable.com/f1rume

Stop meczom w południe przy ostrym słońcu

0

@gumaz Raz w życiu. Bylem przekonany że właśnie tak wygląda moment śmierci i właśnie przechodzę na inny świat. Nie wiem czy to na pewno było to ale świadomość odpalona, biało przed oczami i potworny pisk w uszach. Nieciekawe przeżycie xD

0

@MesQueUnClub_87 No jeśli to wyglądałoby jak zamach stanu to użycie wojska przez rząd byłoby optymalne

5

@Przemek2323 polska gurom !!1!!

4

@Mow_mi_Douglas E tam fajnie sobie obejrzeć na koniec sezonu zmienników walczących o to aby się jak najlepiej zaprezentować i debiutujacych młodziaków z rezerw. A nie czekaj

4

@Ptasior https://streamable.com/fupq3i
No podejrzane to było. Mógł go zgnieść a jakby celowo te ciosy hamował

4

@sevs Dziwię się ludziom opłacającym programy tv inne niż te sportowe i w ogóle oglądającym cokolwiek innego niż wydarzenia na żywo xD

0

Koniec. Valladolid leci

0

@damianfcb105 Az się przypomina sytuacja z Balotellim i Mourinho xD

3

Dobra Dembele odpalaj swój autystyczny strzał w okno i kończymy sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?