5

@Mow_mi_Douglas Najlepsze że chłop dopiero zaczął coś grać w końcówce sezonu xD

0

Torre wtedy chyba z miejsca na wypożyczenie. Szczerze to nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, jednak jeśli zachwyty są prawdziwe to możemy kupić diament.
Jeden Arda już był i nie zrobił u nas kariery, oby drugi poszedł inną drogą

7

Wyglądają pieknie

8

Dokładnie 26 lat temu, 23 czerwca 1997 roku miał emisję pierwszy odcinek Złotopolskich pt. Syn Marnotrawny, w którym to czarna owca rodziny Kacper Górniak wraca w rodzinne strony, Waldek modli się o "Randkę w ciemno", a Wiesiek zazdrości kuzynowi Markowi, który był "wiejskim ćwokiem", a został senatorem

Reszta to już tylko pieprzona legenda

1

@Memtzen07 Żart był zawarty w pierwszej części pytania więc nie ma się co dziwić że odpowiedź była również w klimacie luźnego dowcipu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle The streets will never forget

0

Tymczasem Tonali ma byc o krok od Newcastle. Czyżby jednak farmazon Geparda z Bruno był prawdziwy

0

@Ronin47 Ostatni sezon to grał praktycznie jako podsieszony napastnik więc no nie wiem. Może Kszawi ogarnie

5

@Kgorecki2500 Ale żeby takie fajne książki napisać na podstawie gry, szacun. Sto lat

1

Żar zayebal aż mi w asflat wchodzą buty osiedlowe knury na placyku o tej porze wietrzą brzuchy

Ahhh radio gruz co to miało za vibe. Jeszcze może narkopop trzymał poziom potem już tylko gorzej

9

@ChampionLW To czemu on do tej szkoły chodzi? Nauka jest dla ludzi czy dla zwierząt

0

@Herato A ile zaplacisz


Wszystko z linku po = usuwasz, łącznie z =

0

Tylko Polska Partia Przyjaciół Piwa
Przydałaby się jakas reaktywacja, w końcu ktoś normalny by się znalazł w sejmie

1

A Czesiu Michniewicz siedzi gdzieś uśmiechnięty w Arabii paląc szisze i smakując Remy Martin. Na kolenie czułe slówka szepta mu do ucha gorąca 18stka. Czilera utopia

2

Dobra. To teraz tylko powyrywać krzesełka i rozbić szybę w sklepie babci Jadzi w Kiszyniowie. Obowiązek narodowy musi być spełniony

0

Może w końcu byśmy się przyzwyczaili że Szczęsny jest dobry XDXDXD

1

Ale co pozegnali Błaszczykowskiego to ich

3

Najbardziej szkoda Santosa bo facet jednak ma już swój wiek. Jeszcze chwila i chłop będzie musiał kończyć karierę ze względu na problemy zdrowotne

Jeszcze gol hahaha xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Untouchable Ciekawe czy jest tu dinozaur który oglądał Cruyffa którego nawet nazwiska poprawnie nie zapisales

3

Kłopoty kłopoty Najmana

0

ale pograli chłopaki ładnie
i ten agresywny doskok i przechwyt kiwiora mmm

0

Piękne zgranie Lewego i wielki altruizm

0

@Kengo nivea men fresh kick w sztyfcie spk
inne zwłaszcza te mocno perfumowane często się zdarzało że podrażnienie na skórze wywolywaly

0

Były jakieś zamachy pijanych polskich kibiców na restauracje w Kiszyniowie czy spokój?

2

@jeyx77x Właśnie takich beznadziejnych sponsorów sobie ogarniamy no nieźle

0

Habibi come to dubai

7

https://zapodaj.net/images/cb16a99a7a826.jpg

Było już? Według Atletico Polska poszerzyła się o Królewiec, do tego m.in Czechoslowacja na mapie xD

3

@kubix05 Kryzysowa narzeczona. Nie ma opcji żeby nie wjechało jak już człowiek się dobrze dziabnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?