3

4

@Sulimo Ja to bym wypił i nawet zjadł te muchę oscentacyjnie ją gryząc. Co to za faceci teraz chodzą po tym świecie

1

@karolszymek I tak to leci w tej Polsce

4

@Survier zapewne oglądał ich występy wielokrotnie więc zna ich wartość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Compadre Kimmich przyjdzie spokojnie, Messi też na wypożyczenie

0

@Guess Dlatego pytam czy zostało to wprowadzone w serie a czy niższych ligach. Czego nie rozumiesz?

0

@Guess Włoskie drużyny w lidze a włoskie drużyny w LM. Będzie różnica w przepisach spalonego? Chodziło o niższy stopień na krajowym podwórku

1

@bartas97 Mateo Lahozzo

0

Gdzieś mi się przewinęła informacja ze podobno przepis o nowych spalonych zatwierdzony w Holandii Szwecji i Włoszech. Niższy stopień lig czy to jakiś fejk? Jeśli nie to co z taktyką i zachowaniem u obrońców w LM? Przecież to kolosalna różnica

0

@P33ck Jak obiboki się wylegują na plażach zamiast ciężko trenować w wakacje to co się dziwić, pewnie nawet będzie gorzej niż w poprzednim sezonie bo nie będzie Busiego

8

@Fenelon Gdy facetka w szkole cie opierd*ala a ziomek z ławki cię rozśmiesza

0

@BorzyKrzys motylkiem by sie pobawil jak cwaniak

0

@draxidox zwykly pozer, balowanie na l4

0

Może powtórzymy angielski?

4

O nie, znowu Cesc na dziewiątce..

0

@BordowyPtak właśnie naczelny konduktor la bamby mi przypomniał ten piękny klasyk bo Grzesiu przesiedział swe alibi w jednym z pociągowych kibli. Kurde tekstu się nie zapomina i chyba najlepszy story telling w polskim rapie od zawsze na zawsze xD

0

Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni,
całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia

1

@okiemtypera_lucaxx95 A to props. Dużo jeżdżę pkp na trasie wro-gdansk więc zawsze peciki w kiblu, poza większymi miastami gdzie można wyskoczyć na dworzec bo dłuższy przestój. Najlepszy miałem powrót z sylwestra (akurat Kołobrzeg)1.01 gdzie opóźnienie wyniosło 4h. Załoga warsu roznosiła wodę i batoniki w ramach przeprosin na totalnym rauszu. Po wejsciu do przedziału trzeba było wietrzyć xD Sam kiedyś myślałem o startowaniu na konduktora ale jednak nieciekawe siano podczas gdy na produkcji idzie wyciągnąć 6k bez jakiegoś tam przemęczania sie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze do okna dmuchane. No ale co w sytuacji nakrycia kogoś przy włączonej czujce dymu? Konkretny mandat, zatrzymanie pociągu czy na luziku podejście i po prostu słowna reprymenda?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Palisz pety w pociągowym kiblu? (Wiadomo że tak jak każdy) i czy może kiedyś miałeś przypadek że włączył się alarm z tego powodu?

I czy żal ci Grzesia który zlisił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli?

0

@HighestInTheRoom Jaki btw ulubiony kawałek Travisa? Wybor jest potężny ale dla mnie chyba nigdy nie będzie nic lepszego niz Drugs you should try it. Dla mnie ma to klimat niepowtarzalny i jakiś potężny sentyment mam

0

Jaki obecnie jest najlepszy smartfon na rynku tak do 2k? Bez żadnych konkretnych wymagań, po prostu do codziennego używania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HighestInTheRoom Pobić będzie ciężko ale na pewno się nie zawiedziemy

4

@tomek8756 Rasizm. Chłop celowo się na łyso goli a tu jeszcze wyzwiska od jakiegoś afro

0

@Kgorecki2500 Dodatkowa mobilizacja i rozmieszczenie jakichś jednostek w okolicach granicy na pewno nie zaszkodzi. Nie ma co panikować ale można umocnić granicę. Żaden atak i tak nie jest możliwy skoro nie potrafią sobie poradzić z Ukrainą xD

0

@Rl9k1nG 8 tys wyszkolonych świrów ze sprzętem vs nasze znajdowanie zagubionych rakiet w lesie przez babcie z psem

0

@szkutnik91 A kilka dni temu pisałem że zaakceptujemy ofertę 5mln+5 zmiennych za wygranie ZP. Jednak to byłby wygryw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?