BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koziar bitka bitką ale cała narracja wokół, wymyślone konflikty to jednak smiechulcowe
1
@sidi12843 selectshop
1
@IronSanHybrid Reżyserowany szajs, jak trudne sprawy chyba
Jedyne co tu było poważnie to chyba bitka magicala i rafona którzy serio się nie nawidzili. Są pieniądze jest rozwój, saga musi trwać
11
Chyba optymalnie. Beka z Roberto wiadomo, ale wrzucenie Araujo pozytywne na maksa no i ten niespodziewny de Jong który w miediach bywa wypychany z klubu za dobre kwoty.
I tak uważam że trener z jajem powinien odejść już od tej zasady ze stażem, bo w naszej obecnej sytuacji to nie ma sensu i przez to takie placki jak Roberto figurują wciąż na liście najważniejszych
2
@Messibestplayerintheworld To jest patologia i jak bardzo lubilem oglądać mecze słabszych drużyn w lidze tak teraz przychodzi mi to z coraz większym obrzydzeniem bo po prostu gra jest nieatrakcyjna m.in przez takie zarządzanie ligą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11 I to jest mega fajna polityka transferowa bo nie męczą się z żadnym wypalonym dziadem do końca dni z wysokim kontraktem, a za mniejszą kwotę ogarną głodnego sukcesów zawodnika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oglądana inauguracja sezonu ligowego w ekstraklasowym wydaniu?
1 liga też na propsie, btts 1.60 w 10min
5
@Nano22 Pewnie wyborca konfederacji
2
@karolszymek Książęce dobre, orzeźwiające. Żywiec biały taki bardziej ciężki ale tez ujdzie
3
@VegetaPolska I cyk ręka do amputacji [°]
2
@Herato No właśnie ci zawodnicy mają w sobie coś specjalnego. Joaquin w ogole chepau bas, jego pożegnanie to było coś kapitalnego. W każdym razie Modric juz siada i jego rola w tym sezonie zostanie na maksa zminimalizowana, przynajmniej tak mi się wydaje
2
@Deviler Serio tak powiedział? Nie dość że się płaszczyzny już jak możemy, sam się zastanawiam czy już nie żyję w państwie wielonarodowosciowym a tu takie rzeczy xD
1
@Kgorecki2500 Trzeba się zmusić do przejścia dodatków bo przez tyle lat ledwo główny wątek skończyłem xD
0
@Firestone Brak miejsca dla chłopaka bez pozycji, Griezmann chociaż w defensywie pomagał XD Przy naszych problemach z rejestracją ten transfer byłby głupotą, zwłaszcza że kupionego Roque zostawiamy w Brazylii zamiast brać do szlifowania w lidze
Panie Felix, Barcelona jest dla cracków typu Romeu, dla pana co najwyżej została aston villa
5
@Bartek_VEB ale ma potencjał
1
@jacobFCB Fajnie było, bez reklam, każdy mecz dostępny do oglądania. Żadnych technicznych problemów nigdy nie miałem także mi mega taka forma oglądania premier league pasowała, brakowało może tylko klimatu z c+
7
@PatrychoO Gen Z do utylizacji
1
@Comfortable_ Nowy Messi to i buciki adasia
0
@Ziemny Wpisz sobie ravgor na Twitterze, jest moment ładowania
1
@Colon Góry Wałbrzyskie, 20km od rodzinnej miejscowości, tam dużo za łepka się latało na rowerach. Niewymagające, takie lajtowe na jednodniowy wypadzik
0
@Kitek1640 Może Szczawno/Wałbrzych? Borowa i Chełmiec mają fajne punkty widokowe, masz mega rzut na okolicę z góry. Nic specjalnego ale zawsze coś xd I tam ogólnie w okolicy masz sporo małych górek także można zwiedzić jak np. wzgórze Gedymina
0
Wieczny talent. Zawsze czymś błyśnie ale konkretów całkowicie brak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FrankliN7 I to dobitnie pokazuje stan polskiej polityki XDD
0
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Nawet będę w ciężkim szoku po takim wyczynie
0
@Rust_Cohle I tak nie będą w top4