1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@koziar bitka bitką ale cała narracja wokół, wymyślone konflikty to jednak smiechulcowe

1

@sidi12843 selectshop

1

@IronSanHybrid Reżyserowany szajs, jak trudne sprawy chyba
Jedyne co tu było poważnie to chyba bitka magicala i rafona którzy serio się nie nawidzili. Są pieniądze jest rozwój, saga musi trwać

11

Chyba optymalnie. Beka z Roberto wiadomo, ale wrzucenie Araujo pozytywne na maksa no i ten niespodziewny de Jong który w miediach bywa wypychany z klubu za dobre kwoty.
I tak uważam że trener z jajem powinien odejść już od tej zasady ze stażem, bo w naszej obecnej sytuacji to nie ma sensu i przez to takie placki jak Roberto figurują wciąż na liście najważniejszych

2

@Messibestplayerintheworld To jest patologia i jak bardzo lubilem oglądać mecze słabszych drużyn w lidze tak teraz przychodzi mi to z coraz większym obrzydzeniem bo po prostu gra jest nieatrakcyjna m.in przez takie zarządzanie ligą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11 I to jest mega fajna polityka transferowa bo nie męczą się z żadnym wypalonym dziadem do końca dni z wysokim kontraktem, a za mniejszą kwotę ogarną głodnego sukcesów zawodnika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oglądana inauguracja sezonu ligowego w ekstraklasowym wydaniu?
1 liga też na propsie, btts 1.60 w 10min

5

@Nano22 Pewnie wyborca konfederacji

2

@karolszymek Książęce dobre, orzeźwiające. Żywiec biały taki bardziej ciężki ale tez ujdzie

3

@VegetaPolska I cyk ręka do amputacji [°]

2

@Herato No właśnie ci zawodnicy mają w sobie coś specjalnego. Joaquin w ogole chepau bas, jego pożegnanie to było coś kapitalnego. W każdym razie Modric juz siada i jego rola w tym sezonie zostanie na maksa zminimalizowana, przynajmniej tak mi się wydaje

2

@Deviler Serio tak powiedział? Nie dość że się płaszczyzny już jak możemy, sam się zastanawiam czy już nie żyję w państwie wielonarodowosciowym a tu takie rzeczy xD

1

@Kgorecki2500 Trzeba się zmusić do przejścia dodatków bo przez tyle lat ledwo główny wątek skończyłem xD

0

@Firestone Brak miejsca dla chłopaka bez pozycji, Griezmann chociaż w defensywie pomagał XD Przy naszych problemach z rejestracją ten transfer byłby głupotą, zwłaszcza że kupionego Roque zostawiamy w Brazylii zamiast brać do szlifowania w lidze
Panie Felix, Barcelona jest dla cracków typu Romeu, dla pana co najwyżej została aston villa

5

@Bartek_VEB ale ma potencjał

1

@jacobFCB Fajnie było, bez reklam, każdy mecz dostępny do oglądania. Żadnych technicznych problemów nigdy nie miałem także mi mega taka forma oglądania premier league pasowała, brakowało może tylko klimatu z c+

7

@PatrychoO Gen Z do utylizacji

1

@Comfortable_ Nowy Messi to i buciki adasia

0

@Ziemny Wpisz sobie ravgor na Twitterze, jest moment ładowania

1

@Colon Góry Wałbrzyskie, 20km od rodzinnej miejscowości, tam dużo za łepka się latało na rowerach. Niewymagające, takie lajtowe na jednodniowy wypadzik

0

@Kitek1640 Może Szczawno/Wałbrzych? Borowa i Chełmiec mają fajne punkty widokowe, masz mega rzut na okolicę z góry. Nic specjalnego ale zawsze coś xd I tam ogólnie w okolicy masz sporo małych górek także można zwiedzić jak np. wzgórze Gedymina

0

Wieczny talent. Zawsze czymś błyśnie ale konkretów całkowicie brak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FrankliN7 I to dobitnie pokazuje stan polskiej polityki XDD

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Nawet będę w ciężkim szoku po takim wyczynie

0

@Rust_Cohle I tak nie będą w top4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?